כותרת
> C;
1/1
שתפו אותנו ברשתות החברתיות|עשו לנו לייק

חוברת לאימון אישי

מדריך למתאמן/ מאת מגי בן יהודה

המדריך מיועד לכל מי שרוצה לקבל כלים אימוניים לעזרה לעצמו וכן למאמנים בתחילת דרכם ככלי עזר בתהליך האימון.

להזמנות: 054-7955535

מאמרים, הרצאות וסדנאות

מאמרים ועדויות

הרצאות וסדנאות


ארגונים וגופים רבים חווים פעמים רבות ירידה ברמת המוטיבציה של העובדים, שחיקה חוסר התלהבות וחוסר יצירתיתיות.

לעיתים ניצבים גופים רבים בפני אתגרים חדשים או משברים קשים וזקוקים למבט חדש על המצב כדי למצוא פתרונות יצירתיים.

ובמקרים רבים רוצים מנהלים לתת לעובדים שלהם כלים להצלחה, ערך מוסף לחיי העבודה והיומיום שלהם ומחפשים הרצאות וסדנאות מרתקות כדי להעצים את העובדים.

בשביל כל אלה אני נמצאת כאן בשבילכם.ההרצאות והסדנאות שאני מעבירה מותאמות לגורמים שונים כגון:
• סגל ניהולי ברבדים השונים
• אנשי שיווק, מכירות ונותני שירות
• בני כל הגילאים, מבני נוער ועד הגיל השלישי
• קבוצות שונות כמו אמהות חד-הוריות, גימלאים, מתנדבים ועוד
• הקהל הרחב, חוגי בית, קבוצות מאורגנות, זוגות, פנויים ופנויות ופרטי

סדרת הרצאות לדוגמא


1.עבודת צוות – מהי עבודת צוות איך לבנות עבודת צוות בקרב עובדים, איך לשמר אותה ואיך היא יכולה לעזור לעובדים ולמנהלים להגיע להשגים טובים יותר.
בסדנא זאת ניתן להעביר את החשיבות בעבודת הצוות לתהליכי העבודה בארגון, דרך תהליך של משחקים בקבוצה ניתן להעביר את חשיבות עבודת הצוות וכיצד הוא יכול לעזור לכל עובד בקידום עצמו בעבודה וכן לעבוד באוירה תומכת ועוזרת.

2. מצבי לחץ ושחיקה – כולנו חיים בלחץ ושחיקה כל יום, איך מתמודדים איתם, מה עושים כדי למנוע את הלחץ, איך להנות מהעבודה שאנחנו עושים, ואיך לראות את החשיבות של מה שאנחנו עושים (אפילו אם הוא הדבר הפשוט ביותר)- סדנא מעצימה שמשלבת ידע ביחד עם פעילות והמון מוטיבציה.

3. תקשורת בינאישית – איך לדבר עם העמיתים לעבודה? איך לדבר עם הבוסים שלנו, איך למנוע עימותים ומאבקים בעבודה ובחיים בכלל- סדנא שמעניקה מודלים מעשיים, המשרתים אותנו בכל מערכת יחסים: אישית, מקצועית, זוגית והורית. סדנא שיכולה לעזור לנו לבחון את עצמנו ואת הסובבים אותנו, לבחון מה מניע אותם, מה "מקפיץ" אותם, מדוע אנחנו מתנהגים כפי שאנחנו מתנהגים ומאפשר לנו לצפות ולחזות את התנהגותם המשוערת של האנשים איתם אנו באים במגע.
הסדנא תאפשר לנו להיפרד מה"טייס האוטומטי" שלנו - בכל הנוגע להתנהגויות ותגובות, שאנו מאמינים שהן אינסטינקטיביות ואינן ניתנות לשליטה או לשינוי.

4. ניהול זמן- איך לנהל את הזמן שלנו, מה זאת דחיינות ולמה היא קיימת בחיינו, ניהול זמן היא סדנא שמקנה כלים לתהליכי העבודה, מאפשרת לבחון מה אנחנו עושים היום מה גורם לנו לבזבז את הזמן ומשם להשתמש בכלים לניהול נכון ויעיל של הזמן.

5.גישור ומו"מ – בתפקיד מנהלי הביניים יש המון תהליכים של "בין הפטיש לסדן" איך לנהל מערך של גישור בין עובדים או בין עובדים לדרג ניהולי, איך לנהל מו"מ עם עובדים או כל גורם פנים ארגוני או חוץ ארגוני-סדנא שמאפשרת לקבל כלים מעולם הגישור , תהליכי הקשבה, ובניית אמפטיה לעובדים, בסדנא משולבים ידע תיאורטי עם תרגולים של אירועי אמת מ"השטח".

6. שיווק עצמי- איך לשווק את עצמנו, לפעמים אנחנו לומדים מקצוע מסוים יודעים המון, מקצועיים מאוד אבל לא יודעים איך לשווק את עצמנו ולהביא את הידע שלנו לכלל עשייה מעשית.
סדנא זו באה לתת כלים איך לשווק את עצמנו בכלי המדיה הקיימים, איך להגיע לראיונות עבודה, מה משדרת שפת הגוף שלנו ושל עמיתנו ואיך להתאים אותה להשגת מטרותינו

7. חשיבה וחשיבה יצירתית- מהי חשיבה? מהו תת המודע? כיצד ניתן לפתח חשיבה יצירתית? סדנא מלווה בתרגילים רבים של פיתוח החשיבה היצירתית ומועברת בהומור רב.

8. ארגז כלים לאימון אישי- סדנא להכרת כלי האימון האישי, מהו אימון? במה הוא עוזר לנו בחיי היום יום שלנו, האם מחשבה יוצרת מציאות? כיצד המחשבות שלנו משפיעות על המעשים שלנו ומכוונות את דרכינו בחיים כלים מעשיים לחשיבה "קצת אחרת" ולשינוי באורחות חיינו.

9. העצמה ומנהיגות נשית - סדנה לפיתוח מודעות אישית לנשים שמטרתה לחזק את הדימוי והביטחון העצמי ולפתח את הצמיחה האישית. במהלך הסדנה יוקנו כלים מעשיים ראשוניים לפיתוח כישורי חיים אישיים, ויועשר "ארגז הכלים" המעשי של המשתתפות המשרת את ההתמודדות עם מצבי חיים שונים.

10. שיפור הזיכרון - מסע חוויתי ומרתק אל נבכי הזיכרון. נדון בחשיבות הזיכרון ככלי קריטי לתפקוד חיוני וללמידה, נעלה אירועים מחיי היום יום של כל אחד ואחת

11. קורבן- אחראי- סדנא מאלפת המבהירה את ההבדל בין אחראי לאשם. ומאפשרת לכל אחד מאיתנו לקחת אחריות לחייו ולמצוא את דרכו אל האושר שלו. בסדנא נלמד להבחין בין אחריות לקורבנות כיצד אנחנו יכולים לשלוט בחיינו ולהיות אחראיים להם. סדנא מעצימה מאוד.

• כל הנושאים מועברים הן כהרצאות חד פעמיות , כסדנאות חווייתיות וכלה בקורס מתמשך
• ההרצאות משלבות חומר תיאורטי, תרגילים ודיונים קבוצתיים וכמובן מותאמות לקהל היעד.
• דרך ההנחיה הינה בגישה אישית, מלאה בהומור שמאפשרת תובנות אישיות ומאתגרות.


ערבה 26 כרמיאל טל': 7955535 - 054 דוא"ל: meby@013.net

מגי אימון אישי ועסקי

עצור רגע את מרוץ החיים!
בצע חשיבה תחילה, חשוב איפה אתה רוצה להיות בעתיד,

הגדר את החזון והיעדים שלך והתחל להתאמן.

לאתר שלי: http://www.magicoach.co.il/

מגי בן יהודה - מאמנת בכירה - ניסיון של 12 שנים באימון עסקי ואישי.

  • אימון אישי
  • אימון לזוגיות
  • אימון לילדים ונוער
  • אימון עסקי

לאחר 10 שנות קבע בתפקידים שונים ו 15 שנים של ניהול עסק עצמאי בן כ- 35 עובדים החלטתי לחפש שינוי שיהווה את המהות לשמה אני שואפת בחיים.
אל האימון נחשפתי במהלך לימודי התואר השני ומיד הבנתי שזהו ייעודי בחיים. התחלתי את לימודי האימון בבית הספר לאימון של ICU ושם למדתי אימון בסיסי ומתקדם וכן הכשרה לאימון לעסקים.

לאחר מכן עברתי הכשרות שונות באימון, החל מאימון להעצמה, אימון לזוגיות ואימון למבוגרים, ילדים ובני נוער בעלי ADHD.

כמו כן הוכשרתי כסופרווייזר למאמנים (וזאת לאחר כ-7 שנים של אימונים מסוגים שונים)

אני מביאה אל האימון את הניסיון האישי שלי הן מבחינה אקדמית והן מתוך תהליכי הניהול והתובנות שלי בחיי היום יום. בחזון שלי באימון אני שואפת לראות אנשים קשובים יותר, אנשים המאמינים בעצמם וביכולתם בעלי דימוי עצמי מנצח, אנשים אשר ממצים את הפוטנציאל הטמון בהם.

אני משלבת באימון עבודה עם NLP (שבה הוכשרתי כ –(NLP Practitioner ועבודה עם קלפי השלכה תוך עזרה בבניית תהליכים שונים כמו ניהול זמן, כישורי חיים ,טיפול בדחיינות, אסטרטגיות למידה ועוד.

כיום 12 שנים בתוך האימון אני מאמנת אנשים שונים בתחומים רבים החל מאימונים להעצמה אישית, מאמנת זוגות ברגעי משבר, מאמנת סטודנטים המעוניינים למצוא את הדרך הנכונה ללמידה תוך הבנה של מה שחשוב בחיים.

וכן מאמנת בני נוער רבים בתהליכי למידה ובניית מסגרת תומכת לעתידם.

אני מנחה סדנאות רבות בתחום העצמה לבני נוער וכן למבוגרים. אני מרגישה כיום כי זהו המקום בחיי בו אני מרגישה שהמקצוע הוא הייעוד האמיתי שלי ונהנית מהעשייה בו.

מכתבי תודה

הנדון: מכתב תודה והערכה

במהלך חודש ספטמבר 2011, בגיל 35 וחודשיים, החלטתי לפנות למגי, מאמנת אישית, לצורך
העצמה אישית.
במהלך האימון, מגי עזרה לי להבין כי ההעצמה האישית, שאותה אני מחפש, תחל בשינוי תעסוקתי.
תחילה, חשבתי על תחום מסוים, אבל עם הזמן הבנתי שהוא לא הדבר האמיתי.
לאחר ניתוח מעמיק של אישיותי והמשימות שביצעתי, מגי עזרה לי לגלות שכולי קורן אור ושמחה כשאני עוסק בהדרכה / בחינוך והוראה.
כמו-כן, האימון הציג באופן חד משמעי כי אני חפץ ללמוד לימודים אקדמאים.
ואכן, לאחר כשלושה חודשים, בגיל 35 וחמישה חודשים, קיבלתי החלטה אישית ומשותפת עם רעייתי להירשם ללימודי חינוך והוראה באחת המכללות בצפון, כך שאני מגשים שתי מטרות:
האחת לימודים אקדמאים והשנייה עיסוק עתידי בחינוך והוראה.
בימים אלה, אני לומד במכינה "30 פלוס" ובעל הישגים מרשימים מאוד.
תחושת הסיפוק והמיצוי אדירים !
ברצוני להודות למגי בן יהודה על העזרה, ההכוונה, הייעוץ, התמיכה והליווי הצמוד עד היום, אשר האירו אור על כל תחומי החיים שלי.

רציתי להגיד לך תודה, אבל רק "תודה" לא תביע את מה שאני מרגישה. הגעתי אלייך במצב די מיואש, רציתי רק לברוח מהכל ומכולם, לא להתמודד עם עוד קשיים והתלבטויות, רק להיעלם. הייתי בטוחה שאני לא שווה כלום, שלא מעריכים אותי ושאני מתוסבכת.
לאט לאט גרמת לחומות ליפול, לאמת להיאמר, לתסכולים לצאת ולמה שאני חושבת ולמי שאני באמת- לצאת לאור. גרמת לי לראות מעבר למה שאחרים חושבים עלי, לראות מה אני חושבת על עצמי ומשם לצמוח, משם לראות את שירן האחרת: שלמה עם עצמה, הולכת למצות את חייה, להנות מהם, לדבוק בפילוסופיית החיים שלה מבלי לחשוב שזה לא נכון, כי אין לא נכון. להיות אותנטית, אופטימית ושמחה.
היום במרחק זמן מסויים אני יכולה לומר בפה מלא שעזרת לי להשתנות, עזרת לי לאהוב, לסלוח, להבין ולהרפות- מכולם בכלל ומעצמי בפרט. אני כבר לא רק השופטת הכי חמורה של עצמי, אלא גם חברה טובה של עצמי, שיכולה (אולי לראשונה בחייה) לראות שהיא יפה, באמת יפה! . עזרת לי להבין שעל חלומות לא מוותרים, שכולם יכולים להגיד לי מה לדעתם נכון עבורי, אך אני הקובעת על חיי ולא הם. עזרת לי לקבל קצת יותר את המשפחה שלי, לעשות הפרדות בין בעיותיי לבעיותיהם של אחרים ולא לשייך אותם אלי.
יש לי שאיפות, יש לי חלומות, אני כבר לא מפחדת.
היום אני במקום יותר טוב בחיי, גם פיזית וגם נפשית. אמנם אני עובדת על עצמי כל יום, כי גם אחרי שהאימון מסתיים צריך להמשיך את העבודה ולהגיע לגבהים חדשים, הישגים חדשים והנאות חיים גדולות אף יותר, אבל אני חזקה יותר. הבנתי שאני מעזה, שאני מחליטה, שאני בוחרת את עקרונותיי וזונחת הרגלים רעים, אני אמיצה ומנצחת!
אז.. רק המילה "תודה" לא תביע את מלוא הערכתי ואהבתי אלייך. נתת לי ועודך נותנת (גם לאחר תום האימון) כל כך הרבה חום ואהבה, אכפתיות, חוסר שיפוט וקבלה מלאה שאותם אני מאחלת לכל אדם באשר הוא.
אני ממליצה בחום, כי פשוט אין עלייך!
תודה רבה עם המוווון אהבה
שירן

• היי מגי, אני לי, חברה טובה מאד של ש.. אחרי שראיתי את ש. היום, בין איחולי המזל הטוב, השונים הרגשתי שאני חייבת לומר לך - "וואו!".
אני מכירה את ש. כבר 6 שנים, מאז התוודענו אחת לשניה בשנה א' במכללה.
ידעתי וראיתי שחל בה שינוי אדיר בעקבות השיחות איתך, אבל היום ממש הבנתי את זה . הסתכלתי מהצד, על האישה הצעירה המדהימה הזו, בזמן שדברה עם קרובי משפחה וחברים/ות שהתקשרו לאחל, ופשוט "התאהבתי מחדש"! זו ללא ספק מישהי אחרת, בטוחה בעצמה, יודעת מה היא שווה (המון) ואת הדברים שהיא יכולה להעניק לאחרים.
ואת כל זה לומר בחיוך ובטחון. זמן מה אחרי שהיא התחילה את האימון אצלך, קבלתי את ההחלטה לגשת בעצמי. היום, כשהיא דברה על האיפור ועל כמה שזה עושה לה טוב לעשות.לאחרים טוב בזכות זה, ידעתי שמדובר כבר במישהי אחרת,
שלפני יותר משנה לא היתה מסוגלת לומר זאת על עצמה, ולשמוע את את זה ממישהו אחר היה מביא למבט ציני של "תעשי לי טובה!".
לשמוע אותה מדברת ומאמינה שיש אנשים שאוהבים אותה כל כך, בזכות ובגלל מי שהיא.. ואת המילים שאמרה לך "החזרת אותי לחיים", דעי שאין לזה מחיר מבחינתי!.
אחרי שאחותי הגדולה נפטרה וסבתי (מצד אימא) היתה מאושפזת ונפטרה כחודשיים לאחר אחותי, הרגשתי שאני בעצמי נשאבת למטה,
וש., שהשינוי והתפיסה לחיים התחילו להראות בה, סימנים הצליחה להוציא אותי מזה. אז במובן מסויים, אני צריכה לומר גם לך תודה .
בקיצור, הרגשתי היום שאני חייבת לומר לך שעשית עבודה מדהימה; עם החברה והאדם המדהים הזה שאני גאה לומר שהיא כמו אחות בשבילי.
שיהיה לך שבוע נעים וחמים.
לי.....

נשמח לעמוד לרשותך בכל בקשה, שאלה או הערה

עיר: כרמיאל
טלפון: 072-3925275
אתר אינטרנט: קישור לאתר
איש קשר: מגי בן יהודה
תפקיד: מאמנת אישית ועסקית
דוא"ל: MEBY@013.net
קישור לפייסבוק: קישור

072-3925275