כותרת
> C;
1/1
חדשות

מתמודד נוסף מצטרף להתמודדות על ראשות העיריה

כרמיאלי חדשותפורסם: 12.03.18 , 14:47שם הכותב/ת: מאת איימי מקס הנדלר


מתמודד נוסף וחדש מצטרף לרשימת המתמודדים לראשות העיר. 
5 נקודות ינחו את המסע לשינוי כיוון העיר, כנסו לקרוא מהן:
הכירו את גיורא צ'שקין בן 40, נשוי ואב לשלושה. אשר עלה לישראל עם הוריו מאוקראינה לפני 28 שנים, התגורר כשנתיים בנתניה ולאחר מכן עבר לכרמיאל. 
בינואר השנה הכריז גיורא על הצטרפותו למרוץ היוקרתי. 
מיד לאחר ההכרזה התחיל גיורא לאגד את הציבור שמבקש שינוי.
הוא בעל תואר ראשון ותעודת הוראה ממכון וינגייט, כיום עובד בעיריית קריית ים בתפקיד מנהל פרויקטים לנוער.
אם יזכה בראשות העיר, יקח את העיר למקומות להם הציבור מייחל. 
להלן חמשת הנקודות אשר ינחו את מסעו:
צעירים: כ13 שנים גיורא חי ונושם בעבודתו את צרכי הנוער והצעירים במספר רשויות מקומיות כולל בכרמיאל בין השנים 2010 - 2015. מצהיר כי יש לו את הידע, הניסיון והיכולות להשאיר את צעירי העיר הן לתעסוקה והן לבילוי בכרמיאל. 
ספורט: כמי שגדל להיות אלוף בספורט, גיורא יודע היטב כי בגוף בריא נפש בריאה, כמה חשוב לפתח את תחום הספורט וכמה הספורט הוא דרך נפלאה לקירוב לבבות.
גיורא היה שחקן נבחרת ישראל בטניס שולחן, זכה באליפויות ארציות ובינלאומיות, כמו כן היה מאמן ראשי בענף, באירגון הספיישל אולימפיקס העולמי ולקח חלק בשלושה משחקים אולימפיים אירלנד, סין ויוון. כמי שעסק בספורט, ריכז וניהל את התחום, הוא מתכוון לשים דגש רב בנושא ויפעל כדי להעלות את הספורט הכרמיאלי על המפה ברמות הכי גבוהות בכל הענפים.
שקיפות: מתחייב לשקיפות מלאה בתפקוד העירייה וגופי הסמך, על מנת להחזיר את אמון התושבים. ידאג לשוויון הזדמנויות למוכשרים ולא רק למקושרים. 
בטחון: כתושב העיר, מכיר גיורא את רחשי הציבור. מבין ויודע שישנו נושא משמעותי עד מאוד שמפריע לתושבים, בעיקר לנשות העיר באופן ישיר וזה עניין הטרדות והצקות, איתן הן מתמודדות מצד השכנים. לטענתו ניתן לשנות את הסטטוס קוו בשינוי סדרי עדיפויות של עבודת השיטור העירוני, אשר את צוותו הוא מעריך מאוד. 
עסקים: מדגיש כי תושבי העיר יהיו בעדיפות ראשונה לקבלת עבודה בעסקים הקיימים בשטח השיפוטי של כרמיאל ולא תושבי חוץ. ידאג לתמוך ולחזק עסקים קיימים בעיר. 
גיורא ממשיך לצבור תאוצה ולקבל תמיכה מהציבור שרוצה שינוי. 

הפורטל מאחל בהצלחה.