כותרת
> C;
1/1
חדשות

אח ואחות מראמה טענו כי הותקפו ע"י שלושת אחיהם

כרמיאלי חדשותפורסם: 19.10.20 , 15:42ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: דוברות במשטרה צילום תמונות: דוברות במשטרה


*שוטרי משטרת ישראל עצרו 3 אחים אחרי שתקפו את אחותם באבנים בפניה ואת אחיהם למחצה בשל סיכסוך על חלוקת אדמות וחטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה כנגדם כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים*

החקירה החלה עם הגעתם של שני פצועים בשעות הערב המוקדמות ביום שישי לפני כשבועיים (2/10) לתחנת כרמיאל. האח והאחות בשנות ה-20 לחייהם טענו, כי הותקפו במכות ובאבנים על ידי שלושת אחיהם למחצה בזמן שהם עסקו בכריתת עצים להסקה בכפר ראמה. בנוסף טענה הקורבן, כי הטלפון הנייד שלה נגנב על ידיהם.

עם קבלת התלונה פתחו חוקרי משטרת ישראל בחקירה ובאיתור מסלול בריחתם של שלושת החשודים. תוך מספר ימים בודדים נעצרו שלושת האחים, הנאשמים (52,33,39 ראמה), ונחקרו בתחנת המשטרה.

החקירה העלתה, כי שני הקורבנות ושלושת הנאשמים הינם אחים למחצה, ילדיו של אותו אב, ובינהם קיים סיכסוך על חלוקת הקרקעות בין האחים. בנוסף עלה, כי אחד הנאשמים (39) חשד כי הקורבן, אחותו, מתכתבת עם אישתו על דברים שהכעיסו אותו.

עוד מהחקירה עלה, כי ביום האירוע הגיעו שלושת הנאשמים לרפת שבסמוך לה כרתו הקורבנות עצים להסקה. עם הגעת הנאשמים למקום החל אחד מהם (52) להשליך אבנים ומוטות ברזל לעבר הקורבן, האחות, לאיים עלייה בפגיעה, כי יירו בה והכו אותו במכות ואגרופים לפנייה. אח למחצה נוסף שהיה במקום יחד עם שני בניו הקטינים נכנס לרכב והותקף בכך שהנאשמים השליכו אבנים גדולות וקטנות לעבר הרכב, דבר שגרם לניפוץ השמשה הקידמית.

כתוצאה מהמכות נפלה האחות, הקורבן, לרצפה אך לא היה דיי בכך מצד הנאשמים ואלו המשיכו להכות אותה בפנייה ואף אחד האחים *חבט בפנייה באמצעות אבן*. הנאשמים תלשו מצווארה את שרשרת הזהב, גנבו את הטלפון הנייד שלה, עזבו את המקום תוך שמאיימים עליה באומרם *"ביומיים האלה אני רוצח אותך"*.

בתום חקירה זריזה הועבר חומר החקירה לחטיבת התביעות של משטרת ישראל, אשר הגישה כנגד שלושת הנאשמים בבית מש

פט השלום בעכו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בגין עבירות של איומים, פציעה כשהעבריין מזויין, תקיפה וחבלה ממשית, חבלה במזיד ברכב ותקיפה כדי לגנוב.
*משטרת ישראל פועלת כל העת ומשקיעה את מיטב יכולותיה ומשאביה בכדי למגר את פועלת האלימות בחברה בכלל ובחברה הערבית בפרט*