כותרת
> C;
1/1

אטרקציות בירכא

כרמיאלי פורסם: 14.10.18 , 17:47ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

האטרקציה התיירותית החשובה ביותר בכפרי ירכא וג'וליס היא מסלול ייחודי המאפשר להכיר מקרוב את המסורת הדרוזית עתיקת הימים. המסלול כולל את בית המורשת הדרוזית, בתי תפילה (חילווה) בני מאות שנים, בתי ייצור מסורתיים (כגון בית בד, הממוקם בירכא) וכמובן טעימה מהאוכל הדרוזי המשובח. ניתן לבקר בירכא-ג'וליס לבד או (מומלץ) בליווי מדריך מוסמך, המכיר את סיפורי המקום המרתקים.

בעודכם מטיילים ביישובים אלו וסביבתם, קחו בחשבון כי ירכא וג'וליס קיימים במשך מראות שנים והמבני האבן העתיקים של גרעין הכפר הם עדות דוממת לכך, אז כדאי שתפנו זמן לסיור ברחובות העתיקים..

בנוסף לחשיבותם ההיסטורית, התברכו ג'וליס וירכא במיקום נח, נוף מרהיב בסביבה ושפע של אפשרויות ללינה כפרית באווירה ייחודית.

אחת האטרקציות המיוחדות בסביבה היא גן אל מונה בג'וליס. מדובר בגן מטופח ורחב ידיים עם צמחייה מרהיבה ומים זורמים, אותו הקים אחד מתושבי הכפר לזכר אמו. יופיו המיוחד של הגן מושך אליו מבקרים רבים.

באזור נמצאות מספר חוות סוסים בהן ניתן ליהנות מרכיבה בכל הרמות: מסיבוב קטן לילד ועד לטיול רכיבה ממושך לרוכבים מנוסים.

בירכא מצפה למבקרים שפע של אטרקציות בסגנון המודרני: מסעדות ומתחמי קניות ובילוי כיד הדמיון הטובה. בכפר נמצא, בין השאר, מרכז BIG מקורה שניתן לבלות בו בכל מזג אוויר. לרשות המבקרים גם מתחם מנו קרטינג ופייטבול למי שבא לו על מעטו אדרנלין. גם לילדים לא יהיה רגע דל: בירכא מצפה להם מתחם קניות ובילוי בן 3 קומות. מעבר לכך שניתן לקנות שם כל מה שילד זקוק לו מלידתו ועד לבגרותו, נמצא שם לונה פרק ומתחם אוכל ושירות המוקדש כולו לדור הצעיר.

ביקור בג'וליס וירכא – החלטה נבונה לכל המשפחה!