כותרת
> C;
1/1
טכנולוגיה ותקשורת

איך אתר אינטרנט יכול לעזור לעסק שלך בזמן משבר

כרמיאלי טכנולוגיה ותקשורתפורסם: 13.08.20 , 13:54ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בחודשים האחרונים נוסף לרשימת המושגים שכל אדם בעולם בכלל ובמדינת ישראל בפרט מכיר – מגפת Covid 19, או בכינוי היותר מוכר שלה – מגפת הקורונה. המגפה הזאת חוללה שינויים משמעותיים ומרחיקי לכת באורח החיים ובאורח החשיבה האישי והקולקטיבי כאחד. חלק מהשינויים שהתחוללו היו צפויים, כאשר המשמעותי שבהם הוא מעבר לביצוע קניות באמצעות האינטרנט. ובכל זאת, המאורעות תפסו עסקים רבים כשהם לא מוכנים לשינוי הגדול ולמשמעויות שלו. איך קרה שעולם המסחר נדד במהירות כל כך גדולה לאינטרנט? האם כל עסק יכול לעבור לפעילות באמצעות האינטרנט? איך בניית אתרים לעסקים ביחד עם פרסום בגוגל יכולה להפוך לחבל ההצלה של העסק ולאמצעי הטוב ביותר להגדלת הרווחים?

איך נדד עולם המסחר לאינטרנט

אחד המאפיינים של מגפת הקורונה הוא אחוז גבוה יחסית של נדבקים, ומבין הנדבקים אחוז החולים הקשים ואפילו המתים גם הוא גבוה. על מנת למנוע את ההדבקה, עשו הרשויות שימוש בסגר ברמה כזאת או אחרת, במטרה לצמצם ככל האפשר את הנוכחות של כלל הציבור בשטחים ציבוריים. כיוון שכך, הצטמצמה החשיפה של עסקים שהקונספט העסקי שלהם בנוי על חשיפה לקהל גדול ככל האפשר שמתוכו יבצע אחוז מסוים רכישה פרונטאלית או במילים אחרות – יכנס לחנות ויבצע רכישה. הקטנת הנוכחות של הציבור ברחובות הקטינה מאד את הפעילות העסקית. באזורים רבים שפעם נחשבו אזורים שוקקים ורוויי פעילות, נאלצו עסקים רבים להפסיק את הפעילות שלהם. בעלי עסקים אחרים, בעלי ראייה ריאלית יותר ומעוף, העבירו את הפעילות העסקית שלהם לאינטרנט. נכון להיום, וככל הנראה גם לעתיד לבוא, בניית אתרים לעסקים ובעקבותיה גם פרסום בגוגל הן הפלטפורמות העתידיות שיכולות להזניק את הפעילות העסקית קדימה. מרבית אזרחי ישראל מחוברים לאינטרנט, כך שכל אחד יוכל למצוא את האתר של העסק ולהתחבר אליו, אם הפרסום והקידום שלו יתבצעו כהלכה. כל מה שנדרש הוא היערכות מתאימה של העסק, בעיקר בנושא של מכירה באמצעות משלוחים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד.

אתר אינטרנט ושיפור הפעילות העסקית

בניית אתר אינטרנט לעסק על פי אמות מידה נכונות שיהפכו אותו לנגיש וידידותי לגולשים, יחד עם פרסום בגוגל כפי שכבר הוזכר לעיל, עשויות להזניק את העסק קדימה. הקביעה הזאת תקפה לגבי כל סוג של עסק ולגבי כל מוצר או שירות הקיימים כיום. נקודת המוצא של בעלי עסקים רבים ש"העסק שלי לא לאינטרנט" היא שגויה מיסודה. עסקים רבים, החל בתחום האוכל הסיני וכלה במשלוחי פירות וירקות, הוכיחו שאפשר להתגבר על כל מכשול באמצעות חשיבה נכונה ויצירתית. הצפי הוא שהמכירות באמצעות האינטרנט יהפכו לצורת המכירה הפופולארית ביותר בתוך זמן קצר. רוצים לדעת עוד? מעוניינים להיכנס לעידן החדש במהירות? צרו קשר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליכם בהקדם. הם יסייעו לכם לנקוט בכל האמצעים הדרושים להעביר גם את העסק שלכם לעידן האינטרנט.

FREEPIK