כותרת
> C;
1/1
עסקים

איך למצוא את החברה הנכונה למעבר דירה?

כרמיאלי עסקיםפורסם: 10.10.21 , 11:55ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בשעה טובה יש לנו חוזה כניסה לבית החדש. עכשיו, כל שנותר לנו הוא לארוז ולעבור. נשמע פשוט? עם חברת ההובלות הנכונה התהליך באמת פשוט. איך נמצא את החברה המתאימה? על כך בכתבה.

מציאת חברת הובלה נכונה יכולה לשנות לנו לטובה את חוויית המעבר. במקום להסתבך עם חפצים שלא בדיוק עוברים במסדרון ואריזה שאינה מגנה על התכולה, אנחנו יכולים למצוא חברת הובלה עם צוות מקצועי שיגיע בדיוק בזמן ויבצע את כל ההובלה עם או בלי אריזה באופן מקצועי ומוקפד.

הזמן המתאים ליצירת קשר עם חברת ההובלה

ככל שהעונה "חמה" יותר (תקופת האביב והקיץ) כך הדרישה למובילים עולה ולכן אם אנחנו מתכננים לעבור בתקופה החמה מומלץ ליצור קשר מס. שבועות מראש. בדרך כלל כדאי להתחיל לבצע את החיפוש כשישה עד שמונה שבועות לפני תאריך המעבר המיועד.

כחודשיים לפני המעבר נוכל בנינוחות להתחיל לסנן את החברות השונות (תכף נבחן כיצד), ליצור קשר לצורך שאלות שונות, לקבל הצעת מחיר, לבחון ביקורות ועוד - זמן זה יאפשר לנו לבצע את הבירורים ברוגע ונינוחות.

קבלת החלטה בנוגע לשירות אותו תרצו לקבל

הדרך למציאת חברת הובלות טובה עוברת בהבנת הצרכים שלנו.

יכול להיות שאנחנו רוצים לארוז בעצמנו ויכול להיות שנרצה שחברת ההובלות תבצע את האריזה עבורנו. יכול להיות שאנחנו לא מתכוונים להעביר בכלל חפצים גדולים ויכול להיות שיש לנו פסנתר שדורש העברה באמצעות מנוף ולכן חשוב שנדע מראש מהם השירותים הנחוצים לנו כדי למצוא חברה שיכולה לספק אותם.

חברת הובלות יכולה להציע לנו מעבר לשירותי ההובלה גם שירותי אריזה, פירוק ארונות והתקנה מחדש כמו גם הובלה באמצעות מנוף להעברת חפצים גדולים, כבדים או ארגזים במקומות מורכבים למעבר. ביצירת הקשר עם החברות השונות חשוב לבדוק האם הן מספקות את כל השירותים שאנחנו צריכים ולסנן אותן בקלות.

חיפוש חכם ברשת

המטרה שלנו היא למצוא חברה אשר מספקת את השירות שאנחנו צריכים, באזור שלנו ושמקבלת דירוג גבוה מהלקוחות. כמובן שנרצה למצוא חברה שיש עליה יותר מאשר כמה ביקורות בודדות ושהיא בעלת וותק בתחום ההובלה.

היום אפשר למצוא כל מידע ברשת, אך כשאתם מחפשים אחר חברת הובלה, אתם רוצים לראות מה אנשים אומרים עליה בביקורות ולהתרשם מהאתר שלה. אתר החברה יכול לתת לכם מידע על ניסיון החברה, השירותים שהיא מספקת והאזורים בהם היא פועלת.

בנוסף, כמובן שקבלת המלצה מחבר קרוב או מהמשפחה על חברת הובלות שהיו מרוצים ממנה זו כמובן גם אופציה מבורכת, אבל גם כאן היינו מציעים לכם לבדוק בביקורות על החברה לוודא שרמת השירות שלהם גבוהה והיא מומלצת בעקביות.

העלו את השאלות הנכונות בשיחה הראשונה

בעת יצירת הקשר עם החברה תרצו לקבל הצעת מחיר ולקבל תשובות לשאלות שישפיעו על המעבר שלכם. אלו השאלות שתרצו לקבל עליהן תשובות כבר בשיחה הראשונה:

  • אילו שירותים החברה מספקת?

גם אם אתם חושבים לבצע את רוב העבודה בעצמכם, מבחינת אריזה, פירוק והרכבת הרהיטים, רצוי לשאול את החברה אילו שירותים היא מספקת ולבחון את העלויות. יכול להיות שהחברה תוכל לחסוך לכם הרבה מאד מאמץ בדרך ולעזור לכם לעבור בנינוחות.

  • כמה מובילים צפויים להגיע ביום המעבר?

כדאי שתדעו מראש כמה מובילים אמורים להגיע ביום המעבר ומה הגודל של המשאית. אתם רוצים לוודא כי המעבר יתבצע באופן חלק ומהיר (בלי להתפשר על הבטיחות והאיכות) ולדעת שיעמוד לרשותכם בדיוק הצוות הנדרש.

  • האם החברה מספקת ארגזים וציוד מעבר?

אם אתם מצפים לשירותי אריזה, ברור שהחברה צריכה לדאוג לכל הציוד, אך אם אתם רוצים לארוז בעצמכם, יתכן ותרצו לבדוק האם החברה יכולה לעזור לכם בכל הנוגע לציוד האריזה.

לאחר שמצאתם את החברה שענתה על השאלות השונות לשביעות רצונכם, תוכלו לקבל הצעת מחיר, לאשר אותה ולחכות למעבר חלק ומקצועי.

אחרי שמצאנו את חברת ההובלה הנכונה, מה שנותר הוא להתכונן כהלכה למעבר. לכך יש שירותים משלימים שיכולים לעזור לנו בכל ההכנות מול הרשויות בהעברת רישום לחשבונות כאן, כמו רשימות קיימות של משימות למעבר שתוכלו למצוא באינטרנט אם רק תקלידו "רשימה למעבר דירה" ועוד.

אז כל מה שנותר לנו הוא לאחל לכם הוא המון בהצלחה במעבר הדירה.

קרדיט לתמונה: Pixabay