כותרת
> C;
1/1
אירועים

איך למצוא ספקים טובים לחתונה?

כרמיאלי אירועיםפורסם: 31.12.20 , 12:59ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

לצד גן האירועים או אולם האירועים שתבחרו לחתונה שלכם, הספקים עבור השירותים השונים המרכיבים את החתונה הם בחירה קריטית, כזו עם השלכות מהותיות על האיכות והסטייל של החתונה שלכם. ספק איכותי ומדויק עבורכם יעשה הכל כדי להגשים את החזון שלכם, להבין מה אתם רוצים וגם מה אתם צריכים וכיצד לספק זאת על הצד הטוב ביותר – כל זאת תוך כדי עמידה ביעדי התקציב שלכם כמובן. אבל בשוק עמוס ומבלבל, זוגות רבים שואלים עצמם איך למצוא ספקים טובים לחתונה – צוות אתר כלת אורבניות מתגייסות לעזור לכם להבין הכל!

הספקים לחתונה שלכם כוללים למשל מאפרת, מעצב השיער, די-ג'יי, צוות הצילום, צלם ויצרן מגנטים, מעצבת שמלת הכלה, בוטיק לחליפות חתן, שירותי בר, קייטרינג אם אתם מפיקים חתונה לגמרי בעצמכם ועוד שלל אפשרויות של אטרקציות וספקי שירותים שונים לחתונות ואירועים.

דעו מה סדר העדיפויות שלכם

הדבר הראשון שעליכם לעשות כדי למצוא את ספקי השירותים המתאימים והטובים ביותר לחתונה שלכם הוא להחליט מה סדר העדיפויות שלכם מבחינת החתונה והסגנון שלה. זה משפיע על סוג וזהות הספקים, על התקציב העומד לרשותכם לכל אלמנט ועל עוד תנאים ומגבלות, כך יהיה לכם יותר קל למסגר את החיפוש ולהתמקד רק בספקים שבאמת מתאימים לכם ולחזון החתונה שבניתם. בהנחה שאין לכם תקציב לגמרי בלתי מוגבל, דברו ביניכם והחליטו אילו ספקים הכי חשובים לכם ומה הכי חשוב לכם שיהיה סופר מוקפד ואיכותי באירוע.

יש זוגות שהדיג'יי הוא הדבר הכי חשוב עבורם כדי להרים מסיבה מטריפה ויש זוגות שדווקא האוכל הוא מוקד תשומת הלב, וכן הלאה עם עוד דוגמאות. חתונה היא משהו זוגי ומאוד אישי שלכם, ביחרו ספקים שיעזרו לכם להפיק את החתונה הכי מתאימה וטובה לכם.

טיפים לבחירה חכמה של ספקים לחתונה

  • נצלו את היכולות של המדיה החברתית – גם בחיפוש אחר ספקים איכותיים ובעיקר באיתור חוות דעת, תמונות אמיתיות מאירועים שערכו וכיוצא באלו.
  • ביחרו רק בספקים שיש לכם איתם חיבור טוב, כימיה מוצלחת. זה חשוב כי כך יש יותר סיכוי שהספק יוכל להבין מה אתם רוצים וצריכים ויוכל לחלוק איתכם את החזון שלכם.
  • אם קבעתם תקציב, הקפידו להישאר בתוכו ולא "לקפוץ מעל הפופיק" עבור ספק שירות שעולה הרבה יותר ממה שתכננתם להוציא על השירות.
  • היזהרו מחבילות שירות/מחיר שנשמעות "טובות מדי מכדי להיות אמיתיות", כי לרוב זה אכן כך. אם זה נשמע טוב מדי כדי להיות אמיתי או שאתם חושדים שיש מלכוד, כנראה שזה אכן כך וכדאי להתרחק.
  • במידת האפשר והזמן הפנוי שלכם, נסו לחוות את ספקי השירות המרכזיים בפעולה, בחתונה אמיתית – רלוונטי בעיקר לדי-ג'יי, צלמים, מפעילי בר וספקי אטרקציות למיניהם. זה ברור מאליו לגבי ספקי קייטרינג.
  • אל תתעסקו יתר על המידה במיקרו-ניהול של הספקים שלכם. אחרי שבחרתם ספקים וכולכם באותו הראש, זה הזמן שלכם להירגע קצת, להתעסק בהכנות שלכם לחתונה ולתת לאנשי המקצוע לעשות את מה שהם מבינים ויודעים הכי טוב.

מעבר לטיפים אלו ולהמלצה המובנת מאליה של בדיקת איכות והתאמת עבודת כל הספקים הספציפיים אליכם (תיקי עבודות של צלמים, טעימות קייטרינג, המלצות והאזנות לדי-ג'יי באירוע, בדיקת תסרוקות ואיפור על כלות קודמות וכו'), דרך יעילה ונוחה מאוד לבחור ספקים איכותיים היא להיעזר במאגר מידע הכולל רק ספקים שכבר נבדקו, הוכיחו עצמם ונבחרו בקפידה. באתר כלות אורבניות קים בדיוק מאגר כזה, הכולל מגוון אדיר של שירותים לחתונות ורק ספקים מעולים שצוות האתר בדק מעשית ומקצועית.

מחשבון חתונה – כלי יעיל לתכנון תקציב ושמירה עליו

הטכנולוגיה והמרחב הדיגיטלי של האינטרנט מאפשרים לכם כיום לרתום את כוח המחשוב הזה לטובתכם, למשל באמצעות מחשבון כמה עולה חתונה?. זהו כלי חכם וייעודי לחתונות הנמצא למשל באתר כלות אורבניות, המחשבון כולל נתונים נרחבים מסקר מיוחד של כלות ושל ספקי שירות לגבי מחירים של ספקים ושירותים לחתונות. כך אתם יכולים להבין כמה סה"כ עולה לכם החתונה, לנהל ולשמור על התקציב שקבעתם.