כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

איך לשמור על הגינה מטופחת כדי שיהיה נעים לשבת בה?

כרמיאלי סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 28.04.22 , 15:17ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כולנו מכירים את זה: אנו משקיעים בגינה יפה אבל שוחים לטפח אותה ובסוף מרגישים שפשוט לא כיף לשבת בה. אז איך תשמרו על הגינה מטופחת ותיהנו ממקום פרטי משלכם שבו תוכלו לשתות את הקפה הראשון של הבוקר ולהתרווח בסוף יום עבודה בקלות? הצטרפו אלינו לכתבה הבאה וגלו

כמה טיפים שימושיים לגינה מטופחת ונעימה.

דאגו לשמור על ריהוט הגן כחלק מהשגרה

אם רכשת ריהוט גן אשר עמיד בקרני השמש הלוהטות של ישראל, אין שום סיבה שלא תיהנו ממנו כל השנה. דאגו לכסות אותו מפני לשלשת יונים, הקפידו להעביר מטלית לחה לפעמים ואל תשכחו לדאוג לכם למגבת נעימה במידה ויש לכם בריכה קטנה. עשו אותו הדבר לשולחן הקפה הקטן והקפידו להחליף את המפה בכדי לשמור על אווירה מזמינה.

השקו את הגינה בתבונה

כדי להשקיע באופן חכם את הגינה בכדי לשמור על כך שהפרחים העונתיים אכן ילבלבו ויספקו לוק כייפי בכל ישיבה. לכן, על תשקו יותר מדי או פחות מדי והיצמדו להוראות המדויקות של הגנן אשר מטפל בגינה. כדאי להוסיף גם קומפוסט לצמחים בגינה, כך שהם יקבלו את כל העזרים הנדרשים בכדי לפרוח ולשמור על הגוון הייחודי שלהם.

שמרו על המראה של הריצוף

שביל הגינה הוא אחד הנקודות הכואבות ביותר בגינה של הישראלים רבים וחבל על כך. למעשה, חשוב לעבור על אזור השביל פעם בשבוע ולגזום צמחים אשר יצאו מהמתחם שלהם, לטאטא עלים אשר נפלו לקרקע ולהעביר מגב בסביבה. שימו לב לכך שבמידה והשביל מבוסס על אבנים טבעיות כדאי לצמצם במים כדי לא ליצור רטיבות.

הקפידו על תאורה מתאימה

תאורה היא ללא ספק עוד אחת מנקודות החולשה שגורמות לישראלים רבים לפספס את כל הפאן מהגינה שלהם. במידה ויש לכם נברשות איכותיות, הקפידו להחליף את המנורות לכאלו אשר אינן צורכות חשמל רב ואינן נוטות להישרף – כדוגמת נורות הלד. במידה ואין לכם תאורה איכותית, שווה לבדוק אופציה של תאורה אשר נטענת בשעות היום ופועלת באופן אוטומטי בשעות הלילה.

לסיכום, ניתן לראות שעל ידי הוספה של כמה מטלות קטנות לשגרה ניתן להשיג את התוצאה המבוקשת וליהנות מגינה שגם נראית מעולה וגם נעימה לישיבה. אז שימו לב שאתם לא משקים יותר מדי, נסו להעביר מגב על הריצוף של הגינה והקפידו להחליף את המפות של שולחן הקפה. עכשיו נותר רק ליהנות.