כותרת
> C;
1/1
אורח חיים

איך מבצעים טרייד אין לרכב?

כרמיאלי אורח חייםפורסם: 26.12.19 , 08:40ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מעוניינים להחליף רכב ולא בטוחים איזו חבילה מתאימה לכם? הגיע הזמן לעשות שינוי. היום ניתן לבצע בקלות החלפת רכב ישן בעסקת טרייד אין מבלי להתעסק במכירה והתמקחות בשוק הפרטי. רוצים לדעת איך עושים עסקה נכונה ולרכוש רכב יד ראשונה או רכב יד שנייה במצב מצוין? הנה כמה טיפים ויתרונות בקיום עסקת החלפת רכב בשוק הציבורי.

מהי עסקת טרייד אין?

עסקת טרייד אין הופכת את תהליך המכירה לקל ונוח יותר. הקושי הגדול של בעלי רכבים כיום, הוא מכירת הרכב בפלטפורמות פרטיות. רובם פונים לפרסומים שונים בלוחות המודעות ובאמצעים נוספים ומחכים בסבלנות לטלפון של קונה פוטנציאלי שירכוש את מכוניתם. אך מה קורה כאשר הרכב ממתין לקונה ובינתיים מאבד מהערך שלו עם הזמן? ההמתנה עולה כסף או במקרה הזה מוזילה את מחיר הרכב.

בחברת קל אוטו, תוכלו לבצע החלפה של רכבכם המשומש. עם הסכום שצברתם במכירה, תוכלו לרכוש רכב חדש או רכב יד שנייה בהישג יד. במסגרת העסקה, תוכלו לבחור בין מגוון רכבים וביניהם גם רכבי יד ראשונה דוגמת: סובארו אימפרזה משנת 2015 ורנו קליאו סטיישן גם היא משנת 2015 במחירי סוף שנה אטרקטיביים ביותר – אל תפספסו.

מדוע החלפת רכב נחשבת אטרקטיבית ?

למה כדאי לבצע עסקת החלפת רכב? מדובר בתהליך קל ונוח לשדרג את הרכב הקיים. רבים מבעלי הרכבים שמפרסמים את הרכב שלהם באמצעים הפרטיים, דורשים סכום מסוים מתחת למחירון ועדיין מתמקחים בתהליך המכירה על המחיר. לכן, רובם אינם מצליחים למכור את הרכב זמן ממושך ולעיתים אף כמה שנים. בזמן הזה שהם ממתינים לאותו קונה אשר יסכים לרכוש את הרכב יורד ערכו של הרכב והם מפסידים כסף רב. כאן בדיוק כדאיות ההחלפה מתבטאת, היא אינה גוזלת זמן יקר ואתם יכולים לשמור על ערך הרכב ולקבל תמורתו מחיר הולם. בחברת קל אוטו תוכלו לבצע עסקת טרייד אין בקלות ובמהירות תוך מקסום הרווחים וההוצאה הכלכלית.

חישוב שווי הרכב

חברות רבות שמבצעות עסקאות החלפה מעריכות את שווי הרכב לפי מצבו המכני, הקוסמטי, כמות הקילומטרז' ועוד. ברוב הפעמים הן מאפשרות לקבל על הרכב סכום גבוה למדי למרות מצבו. אך, הסכום קטן באופן יחסי לעומת מחיר הרכב החדש שאתם מעוניינים לקנות. כאשר אתם עושים עסקת טרייד אין אתם יוצאים מורווחים. כיצד? הסכום אותו תקבלו על הרכב המשומש בשוק הפרטי יכול להיות נמוך באופן משמעותי דבר שעלול להוביל להפסד כלכלי.

אז למה לעשות עסקת טרייד אין ?

בקל אוטו חוסכים לכם זמן יקר ואת הטרחה של מציאת קונה לרכב בשוק הפרטי תוך נוחות מקסימלית.

כאשר אתם עושים את עסקת טרייד אין אינכם נשארים ללא רכב ולו לדקה אחת!

הטבות נוספות אותן תמצאו בחברת קל אוטו: רכב חלופי למשך תשעים ימים (לפי התנאים בהסכם), כמו כן, תקבלו התחייבות מאיתנו לקנייה חוזרת בעתיד לפי מחיר אשר יוסכם במעמד זה ובנוסף נערוך בדיקה דקדקנית של הרכב טרם הקנייה בכדי שתוכלו לנהוג כל הדרך הביתה בראש שקט וללא דאגות.

הנציגים שלנו בקל אוטו עומדים לשירותכם וממתינים לכם בכדי להציע לכם את מגוון השירותים הרבים שלנו. תוכלו להתייעץ עם המומחים שלנו לגבי סוג הרכב אשר יתאים לצרכיכם באופן המיטבי ביותר תוך כדי שאתם נהנים ממבצעי סוף שנה והנחות משמעותיות על הרכבים השונים.

בנוסף קל אוטו מציעה תנאי מימון של 100%! הכנסו עוד היום לאחד מסניפי קל אוטו וצאו עם רכב חדש לכבוד השנה החדשה.

קרדיט pixabay