כותרת
> C;
1/1
אורח חיים

איך ניתן למצוא כסף לרכישת רכב חדש?

כרמיאלי אורח חייםפורסם: 16.07.20 , 21:08ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

רבים משתוקקים להחליף את הרכב הוותיק ברכב חדש 0 ק"מ בדגש על דגמי הרכבים הנחשקים בקטגוריית הפנאי כמו מיצובישי אאוטלנדר, אחד הכוכבים הבולטים בכבישי ישראל. אבל כמו כל דבר בחיים כדי לקנות רכב חדש אנחנו זקוקים לתקציב נאה כדי לממן את הרכישה ולעיתים מדובר בסכום לא נמוך. אך בכל הנוגע לרכב חדש 0 ק"מ ובמיוחד רכב מהדגמים המובילים המבוקשים בישראל.
הבשורות הטובות שיש דרכים להוציא לפועל את החזון ולכן אנחנו מציעים מספר אלטרנטיבות למציאת הכסף הדרוש לרכישת רכב חדש.

ליסינג פרטי כבר ניסיתם?


ליסינג תפעולי מהווה דרך נהדרת למי שאין לו את הסכום המלא למימון העסקה ורוצה ליהנות מחוויית הנהיגה ושלל היתרונות הטמונים בנסיעה ברכב חדש שהוא גם בטיחותי וגם נוח לנסיעה. היתרון הבולט של ליסינג פרטי הוא שאפשר לממן את הרכב כל חודש בחודשו וכל זאת מבלי לספוג את ירידת הערך. לרוב העסקה מבוססת על מקדמה ראשונית ולאחר מכן על תשלום חודשי קבוע, כך שניתן להיערך מראש לתשלומים על הרכב, שנחשבים סבירים בהחלט ויאפשרו לכם לממן רכב מבוקש. בסיום 3 שנות הליסינג הפרטי תוכלו להשלים את הרכישה ולרכוש את הרכב או לשדרג ולעבור למודל חדש או לרכב אחר, לפי בחירתכם.

יש מאין – דרך לגייס כסף


אופציה נוספת היא הלוואה מהבנקים או הלוואה חוץ בנקאית למימון רכישת רכב חדש. כאמור כאן חשוב לבצע היטב סקר שוק ולבדוק היכן משתלם לקחת הלוואה ובאילו תנאי החזרת הלוואה מדובר, מה גובה הריבית והאם יש נקודת יציאה ובמה היא כרוכה והחשוב ביותר – האם תוכלו לעמוד במימון הרכב באמצעות הלוואה. בדקו בכמה מימון מדובר במסגרת כל הלוואה אופציונאלית.

מכירת רכב ישן לפירוק
דרך נוספת שפחות מוכרת לרבים, אבל מהווה אלטרנטיבה עבור רבים לרכישת רכב חדש היא מכירת הרכב הישן שברשותכם לצרכי פירוק. למה הכוונה? בעבר הייתה נהוגה בישראל תוכנית גריטה במסגרתה עודדו מסירת רכבים ישנים מזהמים שעשויים גם לסכן חיים ומבלים זמן במוסך ועולים כסף רב לבעליהם. בעלי הרכב מסרו את הרכב וקיבלו תמורתו סכום כספי כפי שנקבע בתוכנית. כיום תוכנית זו לא קיימת, אבל יש אפשרות למכור רכבים ישנים למגרשים המתמחים בפירוק רכבים, כמו פה לדוגמה, והסיבה שמגרשים אלה מתעניינים מלכתחילה ברכבים שלכם ומעוניינים לשלם עליהם היא שהם מחלצים את חלקי החילוף החיוניים מתוך הרכב ומרכיבים אותם ברכבים אחרים, כך שהרכב הישן שלכם סוג של "מציל חיים" של רכבים אחרים. כבעלי רכב המוכרים את הרכב הישן לפירוק ניתן לקבל תשלום שנקבע על פי שקלול של פרמטרים שונים כגון סוג הרכב, שנת ייצור ומצב הרכב על פי תאונות שעבר, תחזוקה וכדומה. כלומר, לא קיים מחירון קבוע בתחום ויש לבדוק את הנושא מול כל מגרש בפני עצמו.


היתרון הוא שיש דרך לקבל תגמול הוגן בעד הרכב הישן כשהמגרשים הקונים רכבים ישנים גם מוכנים לשלם בדרך הנוחה לכם בין אם תשלום מזומן, כרטיס אשראי, צ'ק או העברה בנקאית. כמו כן, מגרשים אלה לוקחים בחשבון שהיות ומדובר בחלק מהמקרים ברכבים מאוד ישנים שלעיתים עברו תאונה או אי אפשר להסיע אותם בבטחה כל הדרך למגרש ומציעים שירותי גרירה 24/7 מרחבי הארץ, כך שמדובר באופציה משתלמת ופרקטית עבור מי שמעוניינים להיפרד סוף סוף מהרכב הישן ולקבל כסף כדי לממן רכב חדש כולל אפשרות לגרירת הרכב מכל מקום בו הם נמצאים.

בחרו את הדרך המשתלמת עבורכם על מנת לממן רכב חדש!