כותרת
> C;
1/1
בחירות בכרמיאל

אלון אזולאי: "אלחם על צביון העיר, נביא הייטק ועוד מאות משרות איכותיות לכרמיאל"

כרמיאלי בחירות בכרמיאלפורסם: 20.06.23 , 12:13ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

המועמד לראשות העיר כרמיאל אלון אזולאי: "אלחם על צביון העיר, נביא הייטק ועוד מאות משרות איכותיות לכרמיאל"

"רבים שואלים אותי כיצד תעשה את השינוי שאחרים לא הצליחו? התשובה: בנחישות ובהשקעת מאמצים בפיתוח הכלכלה העירונית. עיר עם כלכלה מקומית חלשה, היא עיר בקריסה - זה המצב של כרמיאל כיום"

מכתב אישי, ממני אליכם - תושבי כרמיאל: תושבי כרמיאל היקרים, הבחירות המקומיות מתקרבות בצעדי ענק וב-31 באוקטובר, כולנו נצא אל הקלפיות כדי לממש את זכותנו הדמוקרטית. זו אינה סתם עוד מערכת בחירות לכנסת, או מערכת בחירות שעוסקת בזוטות. מערכת הבחירות הקרובה תשפיע באופן מובהק על עתיד ילדינו בעיר האהובה שלנו, העיר כרמיאל.

זו תהיה מערכת בחירות על זהות ואופי העיר, זו תהיה מערכת בחירות שתקבע האם כרמיאל תמשיך בקריסה ותצלול על לעומקו של תהום, או שתנסוק כלפי מעלה, תתפתח, תתעצם ותמשיך לצמוח, כפי שהיה בתקופתו של ראש העיר לשעבר עדי אלדר. עדי, מי שעשה לילות כימים עבור העיר שלנו, ידע להניע את גלגלי הבירוקרטיה כדי שלתושבי כרמיאל יהיו חיים טובים. עדי הביא לכאן את הרכבת, פיתח ודאג לתחזוקת התשתיות העירוניות, הקים את המחלף הנהדר בכניסה לעיר, הקים את מכללת אורט בראודה להנדסה ופעל לייצר אירועי עוגן משמעותיים שיחזקו את הכלכלה העירונית ויצמיחו את העסקיים המקומיים.

לצערנו, בחמש השנים האחרונות, העיר כרמיאל קורסת, השיח ברשתות החברתיות מדבר בעד עצמו. תלונות תושבים שלא מקבלים מענה ראוי מעיריית כרמיאל ומהעומד בראשה, הפכו לדבר שבשגרה. ההזנחה בכל תחומי החיים עולה על גדותיה, אזור התעשייה בכרמיאל הוזנח ונשכח. במקום לפתח את אזור התעשייה בחברות איכותיות, עתירות ידע, המספקות שכר גבוה, דווקא חברות מסורתיות המשלמות לעובדיהם שכר מינימום הן אלו שפועלות בכרמיאל. האם כך יישארו ילדינו בעיר? האם ילדינו, שנאלצים לנסוע לפעמים יותר משעה כדי להגיע לאוניברסיטה הקרובה, שם לומדים הנדסה, מדעי המדינה, כלכלה, מדעי המחשב ועוד, יחזרו כדי להשתכר בשכר מינימום? התשובה ברורה, הם לא יחזרו לכרמיאל.

ככל שנאבד את הצעירים שלנו, כך נאבד את הצפון ואת העיר בה גדלנו. "תוכנית ה-100 להצלת העיר כרמיאל" היא תוכנית שאתחיל לחשוף ממש היום ברשתות החברתיות. לתוכנית ה-100, עשרה פרקים שונים ובהם: שמירה על צביון כרמיאל כעיר יהודית, ביטחון אישי וחירום, חיזוק הכלכלה והתעסוקה המקומית, שיפור החינוך והאקדמיה, פיתוח התרבות, הפנאי והספורט בכרמיאל, קליטה ועלייה, צעירים ונוער, שיפור התשתיות והתכנון העירוני, ארגון וניהול העיר כעיר חכמה ואיכות השירות העירוני.

במסגרת כל פרק, אתחייב על עשר משימות מרכזיות בפניכם, אותן אני מתחייב לבצע. לא אאפשר לכרמיאל לקרוס, לא אאפשר לכרמיאל להיכנס שוב לעידן של קיפאון. אני מתחייב להצעיד את העיר שלנו קדימה, אל עתיד חדש וטוב יותר, לרווחתם וטובתם של תושבי העיר כולם. אלחם על צביון העיר, נביא הייטק ועוד מאות משרות איכותיות לכרמיאל, כדי שצעירי העיר, יחזרו לגור ממש כאן. בסוף השנה, נבחר כולנו נכון, כדי לעשות שינוי, וכדי להחזיר את התקווה לתושבי העיר.

באדיבות דוברות יח"צ אלון אזולאי

אולי יעניין אותך גם