כותרת
> C;
1/1
אירועים

אלכוהול לחתונות ואירועים חגיגיים – מה חובה שיהיה בבר והיכן משתלם לקנות?

כרמיאלי אירועיםפורסם: 05.09.23 , 10:11ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בר המשקאות הוא ללא ספק אחד המוקדים החשובים ביותר בכל חתונה ואירוע חגיגי באשר הם – במרבית האירועים, זה מה שקובע עד כמה מרבית האורחים נהנים ועד איזו שעה ימשיכו כולם לחגוג ולרקוד ברחבה. לכן, כאשר אנחנו מתכננים אירוע חגיגי כדאי לצייד את הבר לפחות בכמה וכמה סוגים בסיסיים ומתבקשים של אלכוהול ומשקאות. קנייה מהמקום הנכון יכולה לחסוך עבורנו לא מעט בהוצאות האירוע.

אז מה חשוב לוודא שיהיה ברשימת הקניות שלנו כאשר רוכשים אלכוהול לאירועים, ובפרט אלכוהול לחתונה? היכן מומלץ לחפש, להזמין ולרכוש את האלכוהול לאירוע, על מנת ליהנות גם מהמבחר הרחב ביותר וגם מהמחירים המשתלמים ביותר?

קניית אלכוהול לאירועים - מה כדאי שיהיה בבר?

הפריטים הבאים צריכים להופיע בכל רשימת קניות של אלכוהול למסיבות ואירועים, על מנת שההיצע יהיה רחב ומגוון מספיק כך שכל משתתפי האירוע ימצאו לפחות משקה אחד או שניים שהם אוהבים ושמחים לשתות:

נתחיל עם השתייה האלכוהולית הקלה יותר – בתור התחלה חשוב שיהיו בבר כמה סוגים שונים של בירה ושל יין. לפחות שתיים או שלוש בירות שונות ולפחות סוג אחד של יין אדום ואחד של יין לבן.
יין רוזה הוא בדרך כלל פופולארי ומבוקש באירועים בהם הבר מציע אותו, אך בכל מקרה חשוב שיהיה את המגוון הבסיסי הזה של כמה בירות שונות ויין אדום ולבן גם יחד. כך כיסינו את הבסיס של מרבית האנשים באוכלוסייה מבחינת העדפותיהם בנוגע לאלכוהול "קל" אותו שותים לכל אורך האירוע.

לאחר מכן וודאו כי אתם רוכשים לפחות שלושה או ארבעה סוגים שונים של משקאות חריפים יותר – וודקה, ג'ין, וויסקי, טקילה וכד'. זה יאפשר לאורחים שונים ליהנות ממה שהם אוהבים לשתות, ולצוות הבר יהיה ממה להכין קוקטיילים ושילובים פופולאריים (כמו וויסקי וקולה, ג'ין וטוניק, וודקה רד בול וכד'...).

בנוסף כמובן שהבר צריך להיות מצויד בשתייה קלה מכמה סוגים, ואולי בכמה רכיבים ספציפיים עבור קוקטיילים, במידה ומעוניינים להגיש כאלו באירוע.

היכן משתלם ונוח ביותר לרכוש אלכוהול לאירועים?

על מנת למצוא במקום אחד, מסודר ונוח את כל מה שאתם צריכים עבור הבר באירוע שלכם, וליהנות "על הדרך" גם מהמחירים הטובים ביותר בשוק, כדאי לבצע את הקנייה בחנות משקאות אונליין. חנות יין ואלכוהול של רשת המתמחה ספציפית בתחום זה, ומציעה את הכל למכירה באתר אינטרנט. כלומר – חנות אלכוהול.

זה המקום כיום למצוא את המגוון והמבחר הגדולים והעשירים ביותר, ושם גם המחירים הם התחרותיים ביותר. הבונוס הנלווה הוא הנוחות של ההזמנה – מחפשים ומבצעים את ההזמנה כולה אונליין (מכל מקום ובכל שעה), ומקבלים את הכל במשלוח אלכוהול מהיר ויעיל עד למקום האירוע עצמו. אין קל, פשוט, נוח ומשתלם יותר מזה...

אירוע מוצלח ומשמח שיהיה!

קרדיט לתמונה: freepik