כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

אלפים מתושבי כרמיאל, נהנו מפסטיבל האביב הראשון של כרמיאל

כרמיאלי תרבות ופנאיפורסם: 12.04.22 , 14:28ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: אייל מןצילום תמונות: אייל מן

אלפים מתושבי כרמיאל, נהנו מפסטיבל האביב הראשון של כרמיאל,

שהתקיים במשך יומיים, כאשר אירועי היום השלישי שתוכננו ליום שישי,

בוטלו בעקבות הפיגוע בת"א

ראש העיר משה קונינסקי : " אלפים מתושבי העיר, נהנו ביומיים הראשונים של פסטיבל האביב, שהצטרף לפסטיבל המחול המסורתי המזוהה כל כך עם העיר, לפסטיבל המוטורי, כאשר בתכנון פסטיבל נוסף "

הבאים ביומיים הראשונים לפסטיבל האביב בכרמיאל, שהיה ראשון מסוגו והיה מיועד לילדים, נוער וצעירים, נהנו ממגוון אירועים ומופעים ובהם של רביד פלוטניק ובנוסף, . מולי וצומי, אמיר הורביץ וגם מדוכני מזון food truck ומסיבת Dg. הפנינג לילדים שכלל מתנפחים, סדנאות יצירה, צילומי מגנטים, דוכני מזון food truck מתחם פעוטות, סירות פדלים ועוד.

אירועי היום השלישי בפסטיבל, שתוכננו ליום שישי שעבר שאמורים היו לכלול קרנבל אביב בסימן מוסיקה עברית , תהלוכה עם למעלה מ-1500 צועדים, רוקדים ומייצגים, החל מהשעה 12:00 בשדרה ומסיבת רחוב עם סאבלימינל ודי ג'יי עידו שוהם, בוטלו לנוכח הפיגוע הקשה בדיזינגוף, ת"א. ראש העיר משה קונינסקי : "החלטנו לבטל את אירועי היום השלישי, כי לא ייתכן שנקיים למחרת פיגוע קשה כל כך, פסטיבל המציע מגוון מופעים בעיר "

משה קונינסקי הודה לחברת מועצת העיר ומחזיקת תיק התרבות עו"ד נטלי ביטון , לראש מינהלת התרבות בעיר לילך וקסמן רנה ולצוות המינהלת , לעובדי העירייה על הארגון המוצלח ולכוחות הביטחון שאפשרו את קיום האירוע.