כותרת
> C;
1/1
ספורט

אמיר גלילוביץ וגיא כהן מעלים את הכדורסל הכרמיאלי לפסגה חדשה!

כרמיאלי ספורטפורסם: 08.01.20 , 09:52ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

גיא כהן- מנהל המכללה לכדורסל והישגי כרמיאל כדורסל ואמיר גלילוביץ- המנכ"ל של המרכז לספורט מקצועי בסרביה משתפים פעולה בכדי להצעיד את הכדורסל בכרמיאל לפסגה!

בשבוע שעבר טסו לסרביה גיא ואמיר לפגישה עם הג'נרל מנג'ר של הכוכב האדום בלגרד בנוגע לשיתוף פעולה מקצועי ולסיור באתרי מחנות אימונים פונטציאלים לכדורסלנים הכרמיאלים.

השניים טסו יחדיו לסיור עבודה בסרביה, גיא כהן, מנהל המכללה לכדורסל כרמיאל בחסות מכבי ת"א והישגי כרמיאל כדורסל ואמיר גלילוביץ, המנכ"ל של המרכז לספורט מקצועי בסרביה.

במסגרת הנסיעה גיא ואמיר נפגשו ביום שלישי במשרדים של מועדון הפאר הסרבי הכוכב האדום בלגרד עם פיליפ סונטורליץ׳, הג'נרל מנג'ר של המועדון ודנו איתו בנוגע על אפשרויות לשיתוף פעולה מקצועי אשר יכלול השתלמויות מאמנים מקצועיות, חילופי משלחות במחלקת הנוער, השתתפות בטורנירים בינלאומיים ואף אפשרות של ליווי מקצועי צמוד למחלקה.

יש לציין כי הקשרים החזקים והטובים שיצר אמיר גלילוביץ בסרביה עם בכירים בכדורסל הסרבי בפרט ובספורט הסרבי ככלל הם אלו אשר אפשרו את הפגישה הנ"ל במועדון הפאר הסרבי.

בנוסף, נסעו גיא ואמיר לסיור במתחם החדש והמרשים של מחנות האימונים שבונה כדורסל העל הסרבי מילוש תיאודוסיץ' אשר למחנה האימון שלו בסרביה יצאו בקיץ האחרון 27 כדורסלנים וכדורסלניות כרמיאלים.

גיא ואמיר הבטיחו לעדכן בקרוב מאוד על הפרויקטים אשר הם עמלים עליהם בכדי לקדם את הכדורסל בכרמיאל.

שווה לעקוב ולהישאר מעודכנים!!

לאתר של המרכז לספורט מקצועי בסרביה >>

לפרטים ויצירת קשר >> 072-3971652

צילום: עצמי

צילום: עצמי

צילום: עצמי