כותרת
> C;
1/1
עיתון מלך הגליל כרמיאל

"אנשים טובים אמצע הדרך"

כרמיאלי עיתון מלך הגליל כרמיאלפורסם: 30.01.20 , 10:43ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

"אנשים טובים אמצע הדרך"

השבוע נערכה מסיבת הוקרה לאישה מיוחדת במינה שנתנה את הלב והנשמה לילדים עם צרכים מיוחדים- אביבה ברודצקי מנהלת "אקים כרמי גיל" בכרמיאל.

ערב פרידה מרגש ומיוחד הופק השבוע לרגל פרישתה לגמלאות של אביבה ברודצקי , מנהלת אקים כרמי גיל בכרמיאל . האירוע התקיים בהשתתפות מכובדים רבים שהגיעו להוקיר תודה לאביבה על פועלה הרב והמיוחד לאורך השנים : עדי אלדר ראש העיר לשעבר, מנכלית עיריית כרמיאל הג"ב שולה מנחם מנכלית אקים ארצית הג"ב סיגל פרץ יהלומי,ן מפקחת הרווחה הארצית , בניו של גיל דקישטין ז"ל שהגיעו מרחוק ומשפחות של מקבלי השירות, לכולם היה חשוב להגיע ,לומר מילות תודה ופרידה. את הערב ארנה והפיקה הגברת אסתר צבי, יו"ר ועד הורים בכרמי גיל.

אביבה כיהנה בהתנדבות במשך 14 שנים כיו"ר סניף אקים בכרמיאל ופעלה רבות למען הילדים והמשפחות מקבלי השרות, הן מכרמיאל והן מהכפרים בסביבה. בשנת 2012 קיבלה לנהל את " בית גיל" שנפתח ונקרא על שמו של גיל דיקשטיין ז"ל ,שהיה פעיל מאוד באקים .

אביבה התגייסה במלוא המרץ למשימה ,היא פתחה כיתות למוד ,.כיתות חוגים. חדר כושר. חדר אפייה. ונתנה את הנשמה ואת הלב למען הילדים עם צרכים מיוחדים. בהמשך ניהלה את אקים כרמי גיל , מרכז תעסוקה שיקומי לאנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית.

בברכתו לאביבה כתב נביל קבלאן ,מפקח מנהל מוגבלויות במחוז חיפה והצפון :

"בשם הרבבות המקומיים מכרמיאל ומהאזור, הן משפחות והן מקבלי שרות ,תודה ועוד תודה לאביבה היקרה שנתנה ונתנה בלי גבולות .נתנה מעצמה מזמנה מהידע ,הניסיון והיושרה שהיו לה ונשארים אתה .אביבה יקרה ללבי, עבדנו ביחד בחמימות, שקיפות, הגינות ומקצועיות . היא עשתה המון לאנשי כרמיאל ולאזור .אביבה הייתה אביב בנוף כרמיאל , הפריחה והשאירה חותם ושמחה בהרבה לבבות ונשמות .אביבה היקרה עוד נלמד ממך ונצטרך אליך .תיהני ממה שיש לך ויש לך המון. מצדיע לך באהבה נביל קבלאן מפקח מינהל מוגבלויות .

אסתר צבי ,יו"ר ועד הורים בכרמי גיל:

" אביבה ראויה להכרת הטוב על פועלה. ושמחתי מאוד להרים ערב יפה עם הפקה נהדרת.

תודה לכל אלה שעזרו לי בהצלחת הערב. הגב' שולה מנחם ,המדריכים והמדריכות של כרמי גיל, אורה חביב. ואילנה עובדת סוציאלית של כרמי גיל . למירב ולאביבה פליקשטין, מנהלת בית גיל, ולצלם פוטו לין מבית ג'אן שתרם את כל צילום הערב .

אביבה ,תודה על תרומתך ופועלך לאורך השנים .