כותרת
> C;
1/1
שתפו אותנו ברשתות החברתיות|עשו לנו לייק

תנאי שימוש באפליקציית LINKX

תנאי שימוש באפליקציית LINKX

תנאי השימוש מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך מיוחסים לשני המינים כאחד.

הורדה ושימוש באפליקציית LINKX המופעלת ע"י חברת מדיהזון בע"מ, מהווה הסכמה שלך לתנאי השימוש שלהלן. במידה ואינך מסכים לתנאי השימוש, עלייך להימנע משימוש באפליקציה. חברת מדיהזון בע"מ שומרת לעצמה את הזכות לשנות ולעדכן את תנאי השימוש והתוכן המוצג באפליקציה מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי, אך השינוי יהי תקף לקופונים ומבצעים עתידיים בלבד. חלק מהשימוש האפליקציה דורש הרשמה מוקדמת עם הזנת פרטים אישים אשר יכנסו למאגר שמות ברשת סגורה של חברת מדהיזון ולא יופצו לחברות אחרות. חברת מדיהזון מכבדת את כלל משתמשיה ומתייחסת בכבוד לפרטים האישים של משתמשי האפליקציה.

 1. כללי:
  1. חברת מדיהזון מציעה באפליקצית LINKX מבצעים וקופונים המסופקים ע"י בעלי עסקים המפרסמים אצלה, והיא אחראית על "התיווך" בין הקונה לבין בעל העסק. האחריות לביצוע העסקה לרבות משלוח ו/או הספקת המוצר היא על בעל העסק וחברת מדיהזון אינה אחראית לטיב ביצוע העסקה.
  2. LINKX מציעה את הקופונים למכירה בדיוק כפי שקיבלה אותם מבעל העסק, ולעיתים בעל העסק הוא זה שמעלה את הקופון באופן עצמאי.
  3. למען הסר ספק LINKX ומפעילה חברת מדיהזון, אינה מוכרת ו/או מספקת את המוצרים. אין לראות בחברת מדיהזון כספקים המוצרים המוצגים באפליקציה, המשמשת כבמה לבעלי העסקים.
  4. כל פניה בנושא העסקה לרבות ביצוע העסקה, הספקת המוצר, אחריות, טיב המוצר וכדומה תעשה ישירות מול בעל העסק ולא מול חברת מדיהזון.
  5. פתיחת משתמש באפליקציה הינה אישית, וזכות השימוש באתר הינה אישית לא ניתנת להעברה.
  6. המשתמש הוא האחראי להגנה על הסיסמה/ות שלו.
  7. האפליקציה דורשת שימוש בנתונים (אינטרנט) ואינה אחראית לשיבוש פעיל של האפליקציה במידה והאינטרנט אינו זמין ו/או פעיל באופן לקוי. אין מדיהזון אחראית על שיבוש באפליקציה כתוצאה משימוש נתונים לקוי. יתכנו שיבושים ברשת האינטרנט ו/או הפרעות שאינם בשליטתה של חברת מדיהזון, וכתוצאה מכך איבוד של נתונים ו/או מידע. יתכן כי המידע באפליקציה לא יהיה זמין עקב תחזוקה שוטפת . הנך פוטר את חברת מדיהזון מכל נזק ו/או הפסד אשר יגרם לך ע"י האמור לעיל.
  8. חברת מדיהזון משאירה לעצמה את הזכות לשנות כל תוכן ו/או עיצוב המוצג באפליקציה, כמו כל מאפיין או תוכנה הקדורה לאפליקציה.
  9. בשימוש באתר הינך מצהיר שאתה לפחות בן 18, וככך הינך כשיר משפטית ליישום פעולותיו והשימוש בו על אחריותך.
  10. חברת מדיהזון היא האחראית הבלעדית, ובעלת כלל זכויות הקניין על האפליקציה. אין לעשות שימוש, להעתיק או להשתמש באפליקציה לשם שימוש שהיא לא נועדה לו.
  11. חברת מדיהזון הינה צד שלישי לביצוע העסקאות אשר היא מפרסמת, ולכן אינך מורשה להגיש הליכים משפטיים כנגד החברה ו/או אף אחד מעובדיה במידה ושביעות רצונך מהמוצר אינה עומדת בקו אחד עם החברה.
 2. תנאי שימוש וזכויות יוצרים:
 3. חברת מדהיזון שומרת לעצמה את הזכות לשנות, להפסיק ו/או לבטל את שימוש המשתמשים בה ללא כל סיבה או חובת נימוק וללא הודעה מוקדמת למשתמש.
 4. אין למשתמש; הן המשתמש הרגיל והן בעל העסק, לעשות שימוש באפליקציה שלא לשם שימושה המקורי.
 5. במידה וחברת מדיהזון תבצע שינויים מהותיים באפליקציה, תודיע על כך באמצעות דוא"ל או אחת מהפלטפורמות העומדות לרשותה על פי שיקול דעתה.
 6. חברת מדיהזון ממליצה למשתמשי האפליקציה להתעדכן מעת לעת בתנאי השימוש שכן יכולים להופיע בו שינויים כאלה ואחרים בהתאם לצורך.
 7. אין להשתמש בפרסום באפליקציה ללא רשותה של חברת מדיהזון ובעל העסק, בכתב ובעל פה. זכויות השימוש בתמונות הינם של חברת מדיהזון בלבד והשימוש בהם הוא אסור אלא עם קבלת אישור בכתב או בדוא"ל וכולל את אישור בעל העסק. הדבר נכון גם לגבי העברת מסרים חדשותיים, פוליטיים ו/או כל פרסום אחר המועבר באמצעות האפליקציה.
 8. כלל החומרים באפליקציה הינם קניינה הרוחני של חברת מדיהזון, הכולל טקסט, תמונה, גרפיקה, וידאו, רעיון או כל דבר אחר המוצע בשירות שנותנת האפליקציה. אין לשכפל ו/או להעתיק את האמור לעיל.
 9. שימוש כלשהו בחומרים מהאפליקציה הינם הפרה בוטה של תנאי השימוש ושל חוק זכויות היוצרים, וחברת מדיהזון ו/או בעל העסק הנפגע שמרים לעצמם הזכות לפעול בדרכים משפטיות להשבת הזכויות הנ"ל.
 10. כל פעילות באפליקציה חייבת להיות בהתאם לתנאי השימוש המופיעים במסמך זה.
 11. השימוש באפליקציה, מחייבת את המשתמשים בה לנהוג בהתאם למה שהחוק מתיר. אין לעשות שימוש באפליקציה שלא בקו אחיד עם מה שהחוק מרשה.
 12. יש לפעול בשיקול דעת והגיון עם היתרונות שהאפליקציה מאפשרת.
 13. אין לשתף תכנים מהאפליקציה ללא ידיעת ורצונו של המקבל. אחריות השיתוף היא על המשתמש המשתף בלבד. אין חברת מדיהזון תהיה אחראית על כל נזק או פגיעה שהמשתמש גרם כתוצאה משיתוף התוכן באפליקציה.
 14. על המשתמש אסור לשתף או להפיץ תוכן מעודד התנהגות בלתי הולמת ו/או פלילית, ועליו לדווח על כך מיד לחברת מדיהזון במידה ונתקל באחת כזאת.
 15. אין להשתמש באפליקציה באופן אשר יפריע או יפגע במשתמש אחר. כל פגיעה שכזאת תגרור מידית ביטול המנוי ע"י חברת מדיהזון.
 16. מימוש הקופונים כאמור הוא בהתאם לעמידה בכל תנאי השימוש ובפרט בהיותך בגיל ובמעמד המתיר זאת עבורך על פי חוק.
 17. חברת מדיהזון רשאית למנוע ממשתמש כזה או אחר שימוש או מימוש קופון בהתאם לשיקול דעתה באופן נקודתי ו/או לצמיתות גם לאחר מימוש הקופון וללא הודעה מוקדמת.
 18. כאמור; חברת מדיהזון אינה החברה המספקת של המוצרים המוצעים למכירה באתר, ובעל העסק הוא האחראי הבלעדי למוצר ולאקט ביצוע העסקה. אין החברה אחראית לאי ביצוע או ביטול העסקה או לעסקה אשר בוצעה בחלקה או באופן שאינו שבע רצון לאחד מהצדדים בעסקה.
 19. לבעל העסק הזכות המלאה לאי מימוש הקופון, ועל פי שיקול דעתו ו/או תנאי השימוש האישיים שלו. חברת מדיהזון ממליצה למשתמש לפנות לבעל העסק טרם מימוש הקופון לקבלת הסברים מפורטים אודות ביצוע העסקה וטרם מימוש הקניה.
 20. התמונות ו/או הגרפיקה המוצגות באתר יכולות להיות לעיתים להיות לשם המחשה בלבד ואינם מעידים על טיב או תצורת המוצר הסופי אלא אם נאמר כך במפורש. אין חברת מדיהזון אחראית לשים הודעה מראש כי התמונה היא להמחשה בלבד, והאחריות לבירור היא על המשתמש בלבד.
 21. כל טעות או פגם בתצוגת המוצרים המוצעים באתר, הינה בתום לב ואין בהצגתם משום המלצה לאופיים של המוצרים.
 22. מדיניות החזרת או החלפת מוצרים שאינם תקינים הוא בבחינת אחריות בעל העסק, וכל פעולה שכזאת תעשה מול בעל העסק המספר אותם באופן ישיר וללא תיווך חברת מדיהזון. אנו נשמח לקבל פידבק לשימוש או ניצול שלא כראוי של בעל עסק או משתמש. חברת מדיהזון שומרת לעצמה הזכות לפעול כנגד מי שמספק מוצר שאינו עומד בקו אחד עם הסטנדרטים הנראים לחברה מהפסקה מיידית של הפרסום ועד לפניה לערכאות משפטיות.
 23. במהלך הכניסה הראשונית ובכל כניסה חדשה, תתבקש להזין פרטים אישים ובניהם דוא"ל ושם מלא. בהזנת הדוא"ל אתה נותן לחברת מדיהזון את הזכות לשלוח לך מידע פרסומי.
 24. חברת מדיהזון תאסוף נתונים שהכנסת ושנאספו בעת השימוש, לצרכים סטטיסטים.
 25. חברת מדיהזון מתחייבת לא לשלוח את הפרטים שלך לחברה שלישית שלא לצורך מימוש העסקה ואלא אם במידה ותידרש על כך על פי חוק, ותפסיק לשלוח לך פרסומים במידה ותבקש להסיר עצמך מרשימת התפוצה.
 26. מסירת מידע לצד שלישי לצורך עסקה, תעשה לבקשתך ו/או התעניינותך במוצר מסוים שהצד השלישי פרסם. לצורך ביצוע העסקה תוכל חברת מדיהזון להעביר את הפרטים ו/או את תוכן הבקשה שתשלח.
 27. חיבור לאפליקציה באמצעות חשבון הפייסבוק של המשתמש, עשוי להעביר אל מאגר המידע מידע כפי שהנהלת פייסבוק תאשר ובכפוף להליך אישור שלך במסגרת פלטפורמה זו (פייסבוק) והפרטים שמילאת שם, כדוגמת שמך המלא, תמונת פרופיל, טווח גילאי, מין, ומידע פומבי נוסף כדוגמת כתובת דואר אלקטרוני ומספר מזהה (שניתן לכל משתמש בפייסבוק(.
 28. בעל עסק מקבל מחברת מדיהזון את הזכות להשתמש בפלטפורמה, ולהעלות מוצרים, פרסומים וקופונים בזמן אמת לצורך שירות מהיר. אין לחברת מדיהזון אחריות על התוכן באופן ישיר ויתכן כי חומר אשר עלה לא יעמוד בקו אחד עם הסטנדר אשר חברת מדיהזון נוהגת לפי. חברת מדיהזון אינה אחראית על תוכן פוגעני ותשמח לקבל פידבק במידה ומצאת תוכן שכזה.
 29. העלאת התוכן ישירה על-ידי משתמש בעל עסק, תהיה באחריותו בלבד וכל אישור שימוש או זכות יוצרים על תמונה/וידאו/גרפיקה שתעלה על ידו תהיה באחריותו הבלעדית.
 30. חברת מדיהזון תהיה הזכות אך לא החובה לפקח ולעקוב אחר התוכן באתר בכל עת, לרבות בתוכן הקופונים, בתמונות, בזכויות היוצרים וכדומה.
 31. בעת החיבור הראשוני תינתן למשתמש האפשרות לבחור להפעיל את שירותי הודעות הפוש. ללא הפעלת השירות, המשתמש לא יוכל לממש את מלוא יכולתה הטכנולוגית של האפליקציה. בהפעלת השירות ולחיצה על אישור קבלת הודעות פוש, חברת מדיהזון תוכל לשלוח למשתמש האפליקציה בכל עת וגם שהאפליקציה במצב "סגור" הודעות שונות הקשורות לאפליקציה כגון: פרסומים, מבצעים, קופונים, מבזקים, אירועים ועוד.
 32. בעת החיבור הראשוני תינתן למשתמש האפשרות לבחור להפעיל את שירותי המיקום לצורך שימוש מיטבי והכרחי של האפליקציה. ללא הפעלת השירות, המשתמש לא יוכל להפיק מהאפליקציה את מלוא יתרונותיה וכן לא יוכל להגיע לדפים מסוימים בה.
 33. אין חברת מדיהזון אחראית על כל תקלה במכשיר הנייד, אשר תמנע מאחד משירותיה לעבוד באופן חלקי או לא לעבוד כלל.
 34. כללי התנהגות:
 35. קופונים, מכירה וקניה באפליקציה:
 36. פרטיות והעברת מידע לצד שלישי:
 37. הענקת זכויות ואחריות לשימוש באתר למפרסם:
 38. שליחת הודעות פוש, שירותי מיקום וטכני: