כותרת
> C;
1/1
אירועים

ארבעת מצטייני הנשיא מיום העצמאות ה-71 מאזורינו

כרמיאלי אירועיםפורסם: 10.05.19 , 11:41ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ביום העצמאות התשע"ט, ה- 71 למדינת ישראל, בין 120 קצינים וחיילים מצטייני נשיא המדינה ישנם ארבעה מאזורינו:

סגן יובל פרץ

תושבת יעד שבמועצה האזורית משגב. משרתת כקצינת כוח אדם בחטיבת גולני.

יובל התגייסה בנובמבר 2016 למסלול ייעודי לקצונה בחיל השלישות ושירתה כמש"קית שלישות בבא"ח גולני. לאחר חמישה חודשים יצאה לקורס קצינים ושובצה באותו הבסיס כמפקדת על שלושה חיילים וחיילות. כעת נמצאת בתפקיד מזה שנה ושלושה חודשים, "התפקיד הכי טוב שיכולתי לאחל לעצמי", מתארת.

בטקס סיום ההשלמה לקצונה, דודה שנפטר זמן מה לאחר מכן, אמר לה שיום יבוא והיא תהיה מצטיינת נשיא. בשבוע הבא, תקבל את האות, "כיף שמעריכים אותך ומזהים את הפוטנציאל שבך".

יובל קצינה בולטת ביחידתה. ניחנת ביכולות בין אישיות מרשימות. היא מגלה חריצות וכן עניין מיוחד בתחום עיסוקה. יסודית, מבצעת את משימותיה תוך הקפדה על מילוי הפקודות והנהלים. חברותית, ערכית ומהווה דוגמא ומופת.

סמל דוד ג'ו לוצאטי

תושב חרשים, המשרת כסמל מחלקה בגדוד "בזלת", חטיבת 'הנח"ל'.

באוגוסט 2017 התגייס כחלק ממסלול בני גרעינים, עבר טירונות וסיים את מסלול ההכשרה. בהמשך, יצא לקורס מפקדי כיתות ופיקד על בני המחזור שלו. אחר כך, עבר לבסיס האימונים החטיבתי.

דוד הינו לוחם מוביל ברמתו הערכית והחברתית, משקיע רבות בכל משימה ומציב לעצמו רף מקצועי גבוה. כמו כן, מאיר פנים ומיטיב עם חבריו ליחידה. שירותו מתאפיין בדאגה לפרט וירידה לפרטים. בנוסף, משרה אווירה טובה ונעימה על הסובבים אותו ומהווה דוגמא ומופת.

סג"ם וליד סואעד

תושב סלמה, המשרת כמפקד מחלקה בגדוד הובלה "אבירי הצפון".

במרץ 2017 התגייס לגדוד ההובלה. בהמשך יצא לקורס קצונה וסיים את ההשלמה החילית.

וליד נשוי ואב לילד בן חמישה חודשים. כמו כן מבצע תפקיד אחראי ומאתגר. הוא מקפיד על מילוי הפקודות והנהלים תוך מתן תשומת לב בדגש לתחום הבטיחות והדאגה לפרט. כמו כן, בעל מוטיבציה ורצון להצליח ולהתפתח, רציני ועומד ביעדים המוצבים לו על ידי מפקדיו. מסור, ערכי ומהווה דוגמא ומופת.

סגן רוני לביא

תושבת כפר ורדים המשרתת כקצינת חינוך בחטיבת האש.

במרץ 2017 התגייסה לקורס חינוך ושובצה בסופו בגדוד "רומח". לאחר מספר חודשים יצאה לקורס קצינים ושובצה כקצינה בחטיבת האש.

רוני בוגרת מסלול ההכשרה של חיל החינוך והנוער. היא מבצעת את תפקידה במסירות וביסודיות תוך דאגה לפרט. כמו כן, מביאה את יכולותיה האישיות, חונכת, מלמדת ומטמיעה את ערכי החינוך וההשכלה לפקודיה. היא ערכית, חברותית, אחראית וזוכה להערכה מצד מפקדיה ועמיתיה.

סגן יובל פרץ

צילום: דובר צה"ל

ארבעת מצטייני הנשיא מיום העצמאות ה-71 מאזורינו

סמל דוד ג'ו לוצאטי

צילום: דובר צה"ל

ארבעת מצטייני הנשיא מיום העצמאות ה-71 מאזורינו

סגן וליד סואעד

צילום: דובר צה"ל

ארבעת מצטייני הנשיא מיום העצמאות ה-71 מאזורינו

סגן רוני לביא

צילום: דובר צה"ל