כותרת
> C;
1/1
בריאות

בהתאמה אישית – אליאורט אורטופדיה מתקדמת בכרמיאל

כרמיאלי בריאותפורסם: 11.04.21 , 14:12ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כשזקוקים לפתרונות אורטופדיים, פונים למומחים. אליאורט המנוהל על ידי מומחה להנדסה אורטופדית, שם נמצא כל מכשור אורטופדי המתקדמים ביותר, כולל מדרסים בהתאמה אישים ופרוטזות. "אין מרגש יותר מלראות שהצלחתי להקל על כאב או לסייע לאדם לשוב וללכת".

"תחום ציוד האורטופדי בארץ פרוץ, יש הרבה מאוד חנויות ומרכזים שמוכרים ציוד אורטופדי ללא ידע וניסיון. מאוד חשוב כשעושים מדרסים או נזקקים לכל ציוד אורטופדי אחר, צריך לפנות לאיש מקצוע שמבין היטב בתחום" אומר אליאס שחוק בעל "אליאורט" שהתמחה בהנדסת אורטופדיה בגרמניה, לימודים שנמשכו 6 שנים. אליאס הוא דור שני בתחום, כשאביו פרש מחברת צים, כרב חובל לפני למעלה משלושים שנה הוא יצא ללימודים בגרמניה ושב לארץ להביא את הבשורה. אליאס שהלך בדרכי אביו סיים את לימודי הנדסה אורטופדית ועבד במשך מספר שנים בית החולים תל השומר, לפני כ 15 שנה הוא הפך לעצמאי ומאז שמו הולך לפניו, בזכות המקצועיות, הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ובזכות הדאגה האישית לכל לקוח ולקוח "אין דבר מרגש יותר מלראות אדם, קטוע רגל, שיוצא ממני בהליכה אחרי שהתאמתי לו פרוטזה, או אדם שמספר על קושי בהליכה ועמידה ממושכת שיכול לחזור לתפקוד כשהכנו לו את המדרסים המתאימים".

באליאורט - ייצור ושיווק מדרסים, פרוטזות ומוצרי אורטופדייה בטכנולוגיה המתקדמת בעולם, חגורות בטן, גב, תומך לברך, מייצבי שורש כף יד ואגודל, מגן פנים ועוד מוצרי תמיכה שונים. מכשירי עיסוי, משענות, מוצרי פיזיותרפיה וכריות שינה, גרבי לחץ לנשים בהריון, גרבי טיסה וגרביים לסוכרתיים, נעליים אורטופדיות עשויות בעבודת יד ונעלי ספורט. מתמחים בייצור והתאמת תותבות לקטועי גפיים, מכשירים אורטופדיים לפי מידה ,מדרסים בהתאמה אישית, נעליים אורטופדיות לפי מידת גבס, מוצרי עזר לשיקום: כיסאות גלגלים, קביים, הליכונים ומקל הליכה. עובדים עם כל קופות החולים, משרד הביטחון ונכי צה"ל נפגעי פעולות האיבה ותאונות עבודה.

מכיוון שאחוז גדול זקוק למדרסים, איך ניתן להבין בדרך המקצועית או שאינה?

"התאמת מדרסים תמיד חייבת להיעשות באופן אינדיבידואלי, הכנת מדרסים באופן מדויק לאדם, מצריך לקיחת מידת גבס בתבנית, זאת הדרך הנכונה לקחת ולעשות מדרס. כל שיטה אחרת אינה נכונה יש מקומות רבים שעושים באמצעות מחשב או סורק, סקירה אינה מתבצעת באמצעות תבנית ומתבצעת כשהלקוח עומד באופן נטרלי ולא בעת הליכה, כשהבעיות של כפות רגליים הם לרוב בזמן הליכה. לכן השיטה היא, לקחת מידת גבס באמצעות הטבעה. זה אמצעי חשוב לשיפור ההליכה והיציבה של האדם ומסייע לכאבי ברכיים וגב שנובעים מתבנית הליכה לא נכונה. זה לא קשור לגילו של האדם, אדרבה - אם יש בעיה בכף הרגל, עדיף להתחיל עם מדרסים כבר מגיל צעיר כדי למנוע את החרפת הבעיה. בקרב ילדים ישנה אפשרות לתקן בעיות הליכה ויציבה. גם בקרב ספורטאים מקצועיים וחובבים ישנה דרישה רבה למדרסי ספורט משום שהם מסייעים להקל על העומסים הרבים על כף הרגל".

מה הן הפרוטזות הייחודיות?

"יש לנו את הפרוטזות המתקדמות והחדישות בעולם חשמליות שניתן להזמינם גם דרך משרד בריאות, ביטחון לנכה צהל ותאונות עבודה, טכנולוגיות חדישות בעולם, אנחנו מפתחים באופן אישי בנוסף ישנם אביזרי הליכה, מקלות הליכה".

נעלים ייחודיות ונעלי נוחות

"אנחנו מייצרים נעליים אורטופדיות בהסדר מיוחד עם משרד הבריאות למטופלים הסובלים מבעיות שונות, כגון קיצור ברגליים, קיצורי כפות וכן עיוותים ופגיעות שונות בכפות הרגליים.מייצרים נעלים אורטופדיות. ניתן גם למצוא אצלנו נעלי נוחות ונעלי ריצה מהחברות הטובות ביותר".

מעבר למקצועיות ולניסיון רב השנים, אליאס מגיע ביום יום למקום עבודתו בחיוך ובאהבה "אני מרגיש שזאת שליחות, אני עוזר למצוא פתרונות לבעיות שונות שמקשות מאוד את איכות החיים. כל לקוח זוכה לליווי מסור ואישי, כשלקוח יוצא ממני בחיוך, זה ממלא אותי בשמחה ובסיפוק".

לאתר של אליאורט אורטופדיה מתקדמת >>

לפרטים ויצירת קשר >> 072-3712706

צילום: קובי פרידמן