כותרת
> C;
1/1
עסקים

ביטוח רכב אונליין לעומת ביטוח רכב דרך סוכן - מה יותר כדאי?

כרמיאלי עסקיםפורסם: 20.07.21 , 17:20ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כל מי שקנה פעם רכב יודע שמדובר בהוצאות לא קטנות. יש צורך לשלם עבור עלויות הרכב, המע"מ ההוצאות השוטפות עבור התחזוקה לו וכמובן הביטוחים. כולם משלמים על ביטוח החובה, אך ישנם גם לא מעט הוצאות על ביטוח מקיף וצד ג'. אחרי הכול, כולנו רוצים להיות מכוסים מפני תאונות דרכים. בעודנו מחפשים את המחיר המשתלם ביותר עבורנו, עולה השאלה מה עדיף – ביטוח רכב אונליין או ביטוח רכב דרך סוכן?

לפני הכול, בואו נכיר את הביטוחים

לפני שאנחנו ממשיכים הלאה ומפרטים מה ההבדל בין רכישת ביטוח דרך סוכן או אונליין, נכיר את 3 ביטוחי הרכב. הראשון הוא ביטוח חובה, שכשמו כן הוא הוא חובה על פי חוק. לא ניתן להתעלם ממנו או לבטל אותו, וכל מי שעולה על הכביש ללא ביטוח חובה עובר על החוק. הביטוח נועד לכסות נזקים גופניים של הנהג הפוגע וכל המעורבים בתאונה. הביטוח השני הוא ביטוח מקיף, והוא מכסה את כל הנזקים שנגרמו לרכב בהתאם לרישום בפוליסת הביטוח. וישנו גם ביטוח צד ג' המכסה נזקים של הצד השלישי הנגרמים על ידי הנהג. אלה יכולים להיות נזקים לרכב, פגיעה בקיר או בגדר הבית ועוד.

מדוע אנשים פונים לסוכן?

אנשים רבים אינם מבינים גדולים בביטוחים. כל מה שהם רוצים בסופו של דבר הוא לישון בשקט בלילה ולדעת שהם יכולים להיכנס לרכב שלהם בבטחה ומבלי לדאוג. ואכן, אם מוצאים סוכנים טובים, אפשר בהחלט ליהנות מכל הכיסויים ולדעת שהכול בסדר. סוכן שמבין היטב בביטוח רכב לעולם לא ישחרר את הלקוח שלו ללא מענה ולא יסכן אותו בעלייה לכביש ללא ביטוח. על כן, פנייה לסוכן ביטוח מומלץ בעיקר בקניית רכב ראשון, כאשר המבוטח עדיין לא בטוח מי נגד מי בזירת הביטוחים. ככל שמתקדמים עם הזמן וצוברים יותר ניסיון וידע בתחום הביטוחים, כדאי יותר להציץ מה יש מעבר למשרדו של הסוכן. כי לפעמים קיימת אפשרות להוזיל באופן משמעותי את מחיר הביטוח, רק צריך לערוך תחקיר קצת יותר מעמיק כדי לדעת בוודאות.

מדוע כדאי לרכוש ביטוח רכב אונליין?

ברגע שיש לכם קצת יותר ידע על הביטוחים ואתם יכולים בהחלט להבדיל בין ביטוח מקיף לחובה, מומלץ לבצע השוואת ביטוח רכב אונליין. להשוואת ביטוחים יש כמה יתרונות. ראשית, אתם נהנים מעלויות נמוכות יותר. דבר שני, כאשר אתם בוחרים את הביטוח שלכם אונליין, אתם אלה שקובעים את הכיסויים שאתם צריכים. תוכלו לבחור את הביטוח הבסיסי ביותר שהוא ביטוח חובה בהנחה שאתם לא משתמשים הרבה ברכב, או לחלופין להרחיב את הכיסויים שלכם כך שתהיו מבוטחים מכל הכיוונים – הם מבחינת נזקי גוף והן מבחינת נזקי רכוש.

מחפשים חברה להשוואת מחירים? Wobi היא התשובה. מדובר בסוכנות הרכב הדיגיטלית הגדולה ביותר בארץ שמציעה לכם מחירים נוחים ואיכותיים להשוואה. בוובי תרכשו את הפוליסה המשתלמת ביותר עבורכם. אז קחו לכם ערב שקט, התיישבו מול המחשב, מלאו את כל הפרטים וקבלו את כל המידע שאתם צריכים בלחיצת כפתור אחד. כי ב-Wobi יש את כל המידע שאתם מחפשים והרבה מעבר.

FREEPIK