כותרת
> C;
1/1
עסקים

בית חדש לחיות המחמד – באַרְצָה כבר ביקרתם?

כרמיאלי עסקיםפורסם: 16.08.21 , 17:47ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

חיות המחמד שלנו הן חלק בלתי נפרד מהמשפחה. הן אוכלות איתנו, ישנות איתנו, מטיילות איתנו, מרגיעות אותנו כשאנחנו כועסים, מעודדות אותנו כשאנחנו עצובים ושמחות איתנו כשאנחנו שמחים. אנחנו שומרים עליהן, דואגים להן, מטפחים אותן, אוהבים אותן ורוצים להעניק להן את הטוב ביותר שיש. תמיד. הבית שלנו הוא הוא הבית שלהן. והבית של רשת חנויות ארצה הוא הבית החדש של כולנו. בארצה מכירים את חיות המחמד שלנו ויודעים עד כמה עמוקה האהבה שלנו אליהן. בארצה רוצים לעזור לנו לתת לחיות המחמד שלנו את הטוב ביותר ומזמינים אותנו להכיר מקרוב את הבית החדש שלנו. הבית של ארצה.

בית קרוב לבית

חנות חיות ארצה ישראל היא חנות מקוונת שגם קרובה לבית. נוכל למצוא את סניפי הרשת בקלות קרוב מאוד לבית, ואם לא נוח לנו לצאת – השירות המקוון של ארצה הוא קל, יעיל, נוח ואיכותי ומספק משלוחים לכל מקום ברחבי הארץ חינם בקניה מעל 150 ₪. צוות האתר עומד לרשותכם גם אם משהו השתבש באופן הכנת המשלוח והמוצרים שקיבלתם אינם לשביעות רצונכם. לארצה יש מדיניות החזרות וזיכויים קלה, ידידותית ונוחה מאוד והכול כדי שאתם – ובמיוחד ההולכים על ארבע שלכם – תהיו מרוצים. איך לא?

שלל מוצרים בהתאמה אישית

הביקור באתר ארצה מומלץ – הוא חווייתי ואפשר ללמוד ממנו המון. ראשית, שלל המוצרים האיכותיים המוצעים בחנות הוא אדיר וניכר שצוות ארצה עובד ללא הפסקה כדי להביא לחיות המחמד שלנו את הטוב ביותר. כל מוצר מזון באתר ארצה מפרט לפרטי פרטים את תכונותיו, מרכיביו ויתרונותיו, וכן מספק מידע בנוגע להתאמה תזונתית מיוחדת. כך גם בנוגע לשאר המוצרים כמו מוצרי הטיפוח, החטיפים, הציוד והאביזרים. לצד כל פריט תמצאו את מקסימום המידע לנוחותכם ולטובתה ובריאותה של חיית המחמד שלכם. אפשר לפנות לצוות החנות בכל שאלה. לצד כל פריט מופיע קישור וואטסאפ למענה מהיר ולעצה מועילה. שנית, האתר מספק מאגר מאמרים להרחבת הידע בבלוג מיוחד ומהנה לקריאה, וכל אחד מאיתנו יכול להרחיב באמצעותו את הידע בנוגע לטיפול מיטבי בחיות המחמד, וכן למצוא מענה לשאלות שמטרידות אותנו כמו למשל – איך נכון לרחוץ את חיות המחמד, מהו טיפול השיניים היעיל ביותר בעבורן, איך נכון לקצוץ ציפורניים ועוד מגוון מאמרים שמקיפים תחומי ידע רבים.

מוצרים בעשרה שקלים!

כן, שמעתם נכון. בארצה מגוון אדיר של מוצרים איכותיים במחיר מפתיע של עשרה שקלים. בארצה לא מתפשרים על איכות ועל עמידה בתקני האיכות המחמירים ביותר והכול למען בריאותם ובטיחותם של לקוחותינו המכשכשים בזנב. אתם מוזמנים לבדוק את שלל המוצרים ועוד רבים אחרים שאף הם במחירים נוחים ואטרקטיביים.

שירות מעל הכול

בארצה שירות הוא מעל הכול. בארצה מבינים שאין דבר חשוב יותר מחיות המחמד ומהטיפול המיטבי בהם. צוות ארצה הוא צוות מיומן, מקצועי ומנוסה ועומד לרשותכם ולרשות הקטנטנים שלכם בכל שאלה, בעיה ותהייה. הצוות זמין למתן שירות במשך שעות היום בכל חנויות הרשת בכרמיאל וגם בחנות חיות בקריות ובסביבה וישמח מאוד להכיר אתכם ואת חיות המחמד שלכם. אם לא נוח לכם לבקר במגוון סניפי הרשת, צוות ארצה כמובן זמין באתר ויענה לכם במהרה ועם אימוג'י מחייך.

ארצה – חנות שהיא בית

בארצה תמצאו את הבית החדש שלא תרצו לעזוב אף פעם. בארצה יודעים מה חיות המחמד שלכם רוצות ואוהבות, איך לשמור עליהן, לטפח אותן ולדאוג לבריאותן. והכול בשיתוף פעולה מלא איתכם ותמיד עם חיוך על הפנים. אז בואו הביתה, אתם מוזמנים!