כותרת
> C;
1/1
חדשות

בכרמיאל משלבים ידיים עם 'מעוף'- מערך הסיוע הארצי של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה במטרה לקדם בעלי עסקים ויזמים בעיר

כרמיאלי חדשותפורסם: 14.04.19 , 10:34ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

משה קונינסקי ראש עיריית כרמיאל אירח את אוריאל חרמון מנהל מעוף כרמיאל, במטרה לקדם את בעלי העסקים והיזמים בעיר.

חרמון סקר את פעילות הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים המתקיימת באמצעות 'מעוף' כרמיאל, לטובת קידום העסקים והיזמים בכרמיאל והציג נתונים המתייחסים ליזמים ובעלי עסקים בין השנים- 2014-2018:

מעל ל - 1,100 בעלי עסקים חברות ומפעלים מכרמיאל פנו למעוף לקבלת שרותי סיוע, קיבלו שירותי ייעוץ פרטני לניהול העסק והשתתפו בתכניות לפיתוח עסקי, קורסים וסדנאות. 'מעוף' כרמיאל קיים מעל 20 כנסים ומעל 70 קורסים וסדנאות בנושאי הקמה וניהול עסק, חלקם בשיתוף פעולה עם מוסדות שונים בעיר.

בהמשך התקיים דיון בו הוחלט, לצאת לדרך משותפת עם תכנית לחיזוק העסקים בעיר. בין היתר, יפתח 'פורום בעלי עסקים' שמטרתו ליצור קהילה עסקית בכרמיאל, שיתופי פעולה וחיבורים עסקיים, הפורום יהווה פלטפורמה להגדלת ההזדמנויות העסקיות עבור בעלי עסקים, ויביא למעורבות עם הרשות בפיתוח תכניות אזוריות

בנוסף, הוחלט על קיום כנסי עסקים, לחשיפת שירותי הסיוע של 'מעוף', ועל הידוק שיתוף הפעולה בין 'מעוף' לבין העירייה, להמשך הענקת שירותי מעוף, המסובסדים ומוענקים בהתאמה לצרכי העסק, באמצעות ייעוץ עסקי פרטני, סיוע בגיוס מימון, הדרכות בהקמה וניהול עסק וקיום קורסים עבור בעלי העסקים, כל זאת, במטרה לקדם יזמים ובעלי עסקים בכרמיאל.

משה קונינסקי ראש עיריית כרמיאל, יו"ר אשכול בית הכרם ומחזיק בתיק התעשייה והעסקים הקטנים והבינוניים בכרמיאל, ברך על שיתוף הפעולה עם 'מעוף': "נדרש לקיים שיתוף פעולה שיטתי ואסטרטגי על בסיס קבוע, הכולל שולחן עגול עם בעלי עסקים בעיר ובהמשך אף להרחיבו לשולחן עגול אשכולי. אני רואה את כלכלת העיר קשורה לכלכלה האזורית. תכנית הפורום לבעלי עסקים שהוצעה מטעם מעוף מתקבלת בברכה, והינה אבן דרך לפיתוח כלכלי מקומי".

אוריאל חרמון מנהל מעוף כרמיאל: "רוח של עשייה חדשה ומבורכת נושבת מעיריית כרמיאל לטובת היזמים ובעלי העסקים בעיר. במטרה לעודד ולהצמיח את העסקים ולשפר את הכלכלה המקומית, תקצבה הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים שירותי ייעוץ והכוונה גם לטובת הרשויות המקומיות. אני מברך את משה קונינסקי ראש עיריית כרמיאל על כך שבחר להשתמש בשירותנו לטובת תושבי העיר, בעלי העסקים והיזמים".

מעוף, הינו מערך השטח הארצי של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה, שמטרתו לקדם עסקים ויזמים בישראל. שרותי מעוף מוענקים בהתאמה לצרכי העסק והפיתוח האזורי הכוללים, בין היתר: מיפוי עסקי, ייעוץ פרטני במגוון תחומי הניהול העסקי, הדרכות וכנסים מקצועיים, ליווי בגיוס מימון, ליווי בהקמת חנויות מקוונות, פרויקטים מיוחדים, הטבות ומענקים ומתן מידע על כלל כלי הסיוע הקיימים במימון ובפיקוח משרד הכלכלה והתעשייה. לפרטים: 'מעוף' כרמיאל 072-221-7935

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי ומנהל מעוף כרמיאל אוריאל חרמון