כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

בצל משבר הקורונה - תכנית להקמת מתחם הייטק גדול בכרמיאל

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 21.07.20 , 08:40ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ראש העיר משה קונינסקי , נפגש השבוע בלשכתו עם יזמים שהקימו את פארק הסייבר בבאר שבע שמתעתדים להקים בכרמיאל מתחם היי טק גדול. משה קונינסקי , "זו הייתה הפגישה השלישית ורשמנו התקדמות יפה לקראת הקמת מתחם ההייטק המתוכנן במתחם הרכבת".

ראש העיר משה קונינסקי ,

"אני עושה כל שביכולתי בכדי להמשיך ולקדם מיזמים תוך הקפדה על שגרת מתן השירותים לתושבים. לדוגמה: בניית ההאב, אותו מרחב יזמות עתידני שמוקם בבנין הישן של הביטוח הלאומי. אני מקווה שהמתחם החשוב יפתח בחודש ספטמבר והוא עתיד לדעתי לשנות את פני התעסוקה בעיר, והפרחת מרכז העירה. אנחנו עושים

כל שניתן על מנת להעניק לתושבים את מיטב השירותים שלהם הם ראויים".

משה קונינסקי הדגיש בדבריו, "גם בתקופה קשה שכזו, שבה בכל המדינה וכמובן גם אצלנו בעיר אנחנו נאלצים להתמודד עם אבטלה שהולכת וגדלה לנוכח ההגבלות, אני ממשיך להיפגש עם יזמים על מנת לשכנע אותם להקים מפעלים בעיר, תוך שאני מבטיח להם שנעשה כל שביכולתנו ואך ורק עפ"י וכמתחייב בחוק לסייע להם ולהעניק להם הטבות על מנת שיבואו לעיר".

לדבריו, "הכי קל זה להרים ידיים ולומר נחכה שהמשבר הזה יעבור. אני לא מוכן לוותר ולהרים ידיים! אני מקיים מפגשים ושיחות עם שרים וחברי כנסת מכל הקשת הפוליטית בכדי להציג בפניהם את המצב בעיר ומבקש מהם להירתם למען העיר".

"יתרה מכך", אמר ראש העיר משה קונינסקי , "פניתי לשרים ודרשתי למצוא פתרונות מהירים למשבר הכלכלי. שידאגו לעצמאים, בעלי העסקים, למובטלים, לאנשי התרבות, לבעלי אולמות השמחות ולעמותות החברתיות. אמרתי להם - אתם תפתרו את המשבר ואנו, תושבי כרמיאל נעשה את המוטל עלינו".

(הדמיה - עיריית כרמיאל)
 
אולי יעניין אותך גם