כותרת
> C;
1/1
מדורים נוספים

גשר המחאה הכרמיאלית

כרמיאלי מדורים נוספיםפורסם: 23.08.20 , 08:37ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

עוד שבת של אלפי מפגינים שלא מתעצלים לצאת מבתיהם, מאזור הנוחות שלהם ומגיעים באלפים למאות גשרים וצמתים בארץ, כדי להציל את הדמוקרטיה.

כל ישראל גשר וגם בכרמיאל מחאת הגשרים שאליה הגיעו בודדים, צוברת תאוצה בכל שבת, אתמול היו יותר משהגיעו בהפגנות הקבועות בשבתות.

כ- 150 מפגינים כרמיאלים נפגשו על הגשר כדי להשמיע קולם ולמחות כנגד ראש הממשלה, ביבי נתניהו, המואשם בשלושה כתבי אישום. שוחד, מרמה והפרת אמונים.

עמדו עם דגלי ישראל, דגלי "יש עתיד" ושלטים כמו: "מנותקים נמאסתם", "ביבי דואג לביבי", "דרוש מנהיג" ועוד.

גם בכרמיאל מוחים על אבטלה גבוהה, על יוקר המחייה, על עסקים שקורסים, על כישלון בטיפול בקורונה.

אחד המפגינים גם מציין את זה שרוצה למנות מפכ"ל, יועץ משפטי ולקבוע את הרכב השופטים ולכל זה בניגוד עיניים לסיטואציה שהוא נמצא בה.

מפגין נוסף מציין את המס שהגיע לו. "סכום של מאות אלפי שקלים, שחשוב מאוד היה לקבלם עכשיו בזמן שלאחרים אין מה לאכול".

" נשבר לנו מהתנהלות כזו" אומרים מובילי המחאה שהם מספר חברים ממטה, יש עתיד תל"ם כרמיאל שבראשה ירון מישורי שטוען כי נתניהו עשה לא מעט לטובת המדינה אך די!

"עכשיו הוא צריך ללכת הביתה ולפנות את מקומו לראויים ממנו.

אנו עמודים על הגשר, הורים עם ילדים, נערות ונערים, צעירים ומבוגרים כולנו גאים ממה שאנו עושים, יוצאים מאזור הנוחות שלנו בבית עם המשפחות, קמים מהכיסא הנוח בבית ויוצאים למחות"

מישורי קורא לכולם מכל קצוות הקשת הפוליטית, אנשים שאיכפת להם מהמדינה להגיע בשבועות הקרובים לגשר מוטה גור בין רמת רבין וגבעת רם למשך שעה החל מהשעה 18:30 למחות ולהביע הזדהות.

מפגינים טוענים שמקבלים תמיכה גדולה מעוברי אורח על הגשר, מרכבים שצופרים כאות הזדהות ומסמנים לייק עם היד.

מישורי משתף כי מעטים הם המתנגדים והגידופים שנשמעים.

ומבקש להבהיר שעל הגשר עומדים מספר קבוצות, לא תמיד באותה השקפה פוליטית אך כולם אנשים שאיכפת להם, כאלו שרוצים בטובת המדינה, ימין, שמאל, חילונים ודתיים מכל קצוות הקשת הפוליטית ולכולם אותה מטרה, שיהיה יותר טוב במדינה כי אין לנו ארץ אחרת.