כותרת
> C;
1/1

דגימה ומתנה

כרמיאלי פורסם: 25.03.20 , 08:56ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: דוברות מדא

למאות ממשפחות הנדגמים במתחמי "היבדק וסע" של מגן דוד אדום ומשרד הבריאות צפויה הפתעה נעימה - ערכת משחקים במתנה, אשר נתרמה על ידי חברת "אינטל", במטרה להנעים את תקופת הבידוד.

מדובר בערכות זמן איכות משפחתי, להעלאת המורל והפגת השעמום. הערכות, המיוצרות על ידי "צומי – המרכז הישראלי לתשומת לב", ונתרמו ע"י אינטל, מכילות משחקי חשיבה, דוקים, קלפים, גומי, 5 אבנים ומשחקים נוספים "של פעם". פראמדיקים של מגן דוד אדום וסטודנטים לרפואה שהצטרפו למתנדבי מד"א במתחמי "היבדק וסע" ברחבי הארץ מעניקים את הערכות לבני משפחות אשר מגיעים להידגם ברכבם הפרטי. במקביל, יוענקו חלק מהערכות גם לחולי הקורונה אשר שוהים בבידוד במלון דן פנורמה בתל אביב.

מנהלת אחריות תאגידית באינטל, רויטל ביתן: "גם בימים אלה אנו ממשיכים את הקשר ההדוק לקהילה ועל כן, החלטנו להעניק 1000 ערכות לפעילות חשיבתית, עבור משפחות השוהות בבידוד וצפויות להיבדק ע"י נציגי מד"א בימים הקרובים. באינטל חרטנו על דגלנו לקחת חלק בתמצית הישראליות הטהורה והטובה, ואנו שמחים לסייע ככל שניתן בימים מורכבים אלו. ערך האחריות החברתית הוביל אותנו בעבר, ימשיך להוביל אותנו בעתיד ולהיות הDNA של החברה עוד שנים רבות, גם בתקופות שגרתיות יותר".

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "כל יום ניתן לראות מחדש את פניה היפות של החברה הישראלית. אין ספק שערכות המשחקים המשפחתיות שנתרמו ע"י חברת 'אינטל' ינעימו את זמנם של מבודדי הבית במהלך השהות הממושכת. מתנדבי מד"א שבאים במגע הכי קרוב עם אלו שקיים חשש שנדבקו בוירוס הקורונה נרתמו מיד לסייע בחלוקת הערכות ולהיות השליחים שישמחו אותם."

זכי הלר

דובר מד"א