כותרת
> C;
1/1

דוברי הרוסית עם אלון אזולאי: גיורא צ'שקין ו"כרמיאל ביתנו" מודיעים על תמיכתם באלון אזולאי לראשות העיר כרמיאל

כרמיאלי פורסם: 22.08.23 , 15:06ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

גיורא צ'שקין שרץ למועצת העיר ומוביל את סיעת "כרמיאל ביתנו" הנתמכת ע"י ישראל ביתנו, הודיע כי סיעתו תתמוך באלון אזולאי לראשות העיר כרמיאל

דוברי הרוסית תומכים באלון אזולאי: אתמול (יום ראשון, 20.8) הודיע גיורא צ'שקין המתמודד למועצת העיר עם סיעתו "כרמיאל ביתנו" על תמיכה רשמית באלון אזולאי לראשות העיר כרמיאל. גיורא צ'שקין ימשיך לרוץ למועצת העיר עם סיעתו "כרמיאל ביתנו" הנתמכת על ידי ישראל ביתנו.

מהלך התמיכה של גיורא צ'שקין במועמד לראשות העיר אלון אזולאי, עשוי להיות שובר השוויון במערכת הבחירות הקרובה, כאשר תמיכה של גיורא צ'שקין מסמנת את אזולאי כמועמד המועדף על דוברי הרוסית בכרמיאל לראשות העיר.

ראוי לציין כי בשבועיים אחרונים אלון אזולאי מייצר מומנטום משמעותי במערכת הבחירות כאשר מצליח לייצר תמיכה משמעותית ואף הצטרפות של דמויות מפתח בעיר כרמיאל. כך לדוגמה עו"ד סיון דמארי-גרשין המוכרת בכרמיאל ואשת החינוך הבכירה מעיריית כרמיאל יהודית גולדשטיין, הכריזו גם הן על תמיכתן באלון אזולאי והצטרפותן אל רשימת "כרמיאל חדשה". יש לחדד כי גיורא צ'שקין ימשיך לרוץ אל מועצת העיר תחת הפתק הלבן, בעוד התמיכה בפתק הצהוב לראשות העיר תלך לאלון אזולאי.

המועמד המוביל לראשות העיר כרמיאל אלון אזולאי אמר: "אני מודה לגיורא צ'שקין ול"כרמיאל ביתנו" הנתמכת ע"י ישראל ביתנו, על תמיכתם בי לראשות העיר כרמיאל. דוברי הרוסית הם קהילה גדולה וחשובה שתרמה תרומה אדירה לחברה הישראלית, עשתה מעשה ציוני, עלתה לארץ מהתפוצות וסייעה להפוך את כרמיאל למה שהיא היום. אבל בכדי להמשיך להצעיד את כרמיאל לעתיד טוב יותר, נדרש שינוי. אני שמח על שיתוף הפעולה והתמיכה של סיעת "כרמיאל ביתנו" בראשות גיורא צ'שקין בבחירות הקרובות. אני מודה לגיורא על התמיכה בי לראשות העיר. גיורא הוא איש ציבור שתרם ותורם למען תושבי העיר ודוברי השפה הרוסית כולם. יחד נעשה את השינוי."

גיורא צ'שקין התייחס לתמיכה באלון אזולאי ואמר: "אני מודה לך אלון על המילים החמות. יחד נהיה ההנהגה שתוביל את העיר בשנים הבאות למסלול הנכון. "כרמיאל ביתנו" (הנתמכת ע"י מפלגת ישראל ביתנו) החליטה לתמוך באלון אזולאי לראשות העיר. אלון הוא האיש המתאים למשימה ולאתגרים הגדולים של העיר. אלון הוא איש שתרם רבות לכלכלה הישראלית, העסיק במרוצת השנים עשרות אלפי עובדים, ואין ספק שיש בידיו חזון ותוכניות עבודה לטובת העיר כרמיאל ואנחנו מאמינים בו. אלון - כוחנו באחדותנו."