כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

דיגיטציה וטרינרית בעיריית כרמיאל

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 29.06.20 , 10:41ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

במסגרת השדרוג הדיגיטלי וכחלק משיפור השירותים לתושבים, החלה לפעול השבוע בעיריית כרמיאל מערכת מיחשוב חדשה לניהול וטיפול של מערך הוטרינריה העירונית. המערכת, תאפשר קבלת כל השירותים הווטרינריים – רישום כלב, דיווח ותלונות, תשלום ואגרת רישוי, ישירות באמצעות אתר העירייה.

ראש העיר משה קונינסקי, "אנחנו משלימים מהלך נוסף בתחום שדרוג הדיגיטציה ומתן שירותים מרחוק לתושבים מבלי צורך להגיע לעירייה. אני מזמין את התושבים להירשם במערכת וליהנות מחוויה דיגיטלית איכותית".

מעיריית כרמיאל נמסר עוד כי, השירות הדיגיטלי החדש כולל אפשרות הוצאות רישיון לכלב במרפאה פרטית, במייל ו/או בהדפסה, קבלת כל המידע אודות הכלבים והחתולים ישירות במרפאות הפרטיות בעיר, תשלום עבור חיסונים בעת הביקור ועוד.

השירות הדיגיטלי החדש מחליף את התשלומים שבוצעו עד עתה באמצעות בנק הדואר ובקופת העירייה וכמו כן, כולל גם את ריכוז כל המידע און ליין אודות בעלי החיים - במערכת אחת.

המערכת המתממשקת לכל מרפאה וטרינרית בעיר, מאפשרת לנהל קשר רציף, דיגיטלי ומיידי עם התושבים באמצעות זימונים לחיסונים וביצוע תשלומים, תוך ממשק ישיר למאגר הארצי של משרד החקלאות לשם בדיקה ורישום.

אולי יעניין אותך גם