כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

דקים סינטטיים במגוון עיצובים ובאיכות ללא פשרות

כרמיאלי סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 19.09.19 , 12:47ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כשבוחרים דק סינטטי לחצר הבית, יש 2 פרמטרים שאי אפשר להתפשר עליהם: איכות חומרי הגלם ומראה הדק. מהו דק סינטטי ולמה הוא משמש? הדק הסינטטי הוא מעין משטח שנועד לחיפוי וריצוף קרקע בשטח פתוח. הדק הסינטטי עשוי לוחות לוחות והוא עונה גם לצרכים אסתטיים וגם לצרכים פונקציונליים. יש סוגים רבים של דקים סינטטיים ולמרות שיש שיקולים שונים שצריכים להנחות אתכם בזמן הקנייה, יש שני פרמטרים עליהם אתם לא יכולים להרשות לעצמכם להתפשר: חומרי הגלם ועיצוב הדק.

דק מעץ או דק סינטטי?

מכיוון שהדק מותקן בחוץ, הוא חשוף לשינויי מזג האוויר ומצוי שעות רבות תחת השמש הקופחת ותנאי לחות ורטיבות. לכן, חומרי הגלם חייבים להיות עמידים לאורך זמן, כדי למנוע צורך בתחלופה גבוהה של לוחות הדק ופעולות תחזוקה ושימור.

עץ הוא אחד מחומרי הגלם הנפוצים ביותר לבניית דק, אך במבחן העמידות חומר גלם זה לוקה בחסר. כדי ליהנות מדק איכותי ועמיד למשך שנים רבות, תצטרכו לשלם מחיר גבוה תמורת זן עץ חזק ויציב שמתאים לאקלים הישראלי. עץ באיכות נמוכה יכול להתעוות, להתנפח ולהיסדק ומראה העץ ידהה בחשיפה ממושכת לשמש.

האם דקים סינטטיים מהווים אלטרנטיבה ראויה? תלוי באיכות החומר. חברת TREX היא חברה אמריקאית מובילה בתחום ייצור דקים סינטטיים, אשר פיתחה טכנולוגיה מיוחדת לייצור דקים סינטטיים איכותיים, בעלי עמידות גבוהה לאורך זמן.

מאפיין נוסף של דקים סינטטיים של חברת TREX, אלו סגנונות העיצוב השונים, שתוכננו במטרה להתאים לכל טעם ולדמות את סוגי העצים השונים. החברה מציעה דקים סינטטיים שמדמים בצורה מדויקת דק אורן, דק במבוק, דק איפאה וגם דק טיק ודק קומרו. הדקים מגיעים בגווני העץ העמוקים ובהדפס טקסטורה ייחודי שמעניק אשליה של עץ טבעי.

מכיוון שמדובר במוצר איכותי, המחירים האם בהתאם לכן הטענה שדק סינטטי הוא דק זול, היא מוטעית מיסודה. למעשה, מדובר בדקים שיוכלו לשמש אתכם בגינת הבית, במרפסת ומסביב לבריכה, למשך שנים רבות והחברה מספקת אחריות למשך 25 שנה על בלאי ושחיקה.

לכל סדרה של דק סינטטי המלצות רבות ואם מוסיפים לכך את ההתקנה הקלה והתחזוקה הפשוטה, מקבלים מוצר פרקטי, יפהפה ומשתלם. אנו ב-TREX, מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון מספר: 077-9973060 כמו כן תוכלו לבקר באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://trex.co.il/ מצפים לכם