כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

דרייב אין למופעים בכרמיאל, ייפתח בעוד כשבועיים במתחם קניון חוצות כרמיאל

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 28.07.20 , 09:54ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי , "עם קבלת האישור ממשרד הבריאות לקיום דרייב אין למופעים, החלטתי על הקמת מתחם מיוחד שכזה בעיר ומינהל התרבות בעירייה בראשותו של אלי שדה , החליט להקים את מתחם הדרייב אין - בקניון חוצות כרמיאל בשטח שבו פעל לפני מספר שבועות מתחם היבדק וסע לאבחון מחלקת הקורונה". בתחילה, מתוכננים מופעים לילדים, למבוגרים וסרטים

כידוע, עיריית כרמיאל נאלצה לבטל השנה את פסטיבל המחולות בגלל משבר הקורונה וראש העיר משה קונינסקי , המקדם את פעילות תרבות הפנאי בעיר, החליט - מייד לאחר שמשרד הבריאות הודיע אמש על אישורו להקמת מתחמי דרייב אין - לפעול להקמת מתחם שכזה בעיר שיאפשר לתושבי העיר ליהנות ממופעי תרבות תוך שמירה כמתחייב עפ"י הנחיות משרד הבריאות.

מינהל התרבות בעירייה בראשותו של אלי שדה , החליט להקים את מתחם הדרייב אין - בקניון חוצות כרמיאל בשטח שבו פעל לפני מספר שבועות מתחם היבדק וסע לאיבחון מחלקת הקורונה.

יצוין כי, משרד הבריאות אישר את חידוש אירועי התרבות תחת כיפת השמיים, כשהקהל ישוב במכוניות, עד 200 כלי רכב, קניית כרטיסים מראש וללא מכירת מזון.

ראש העיר משה קונינסקי הדגיש בדבריו,

"במתחם הדרייב אין בעיר יתקיימו מופעים של עד 10 אנשים על הבמה, כולל נגנים, אנשי סאונד וסדרנים/מאבטחים תוך הקפדה על מרחק ביניהם כפי שנקבע על ידי משרד הבריאות ואף יוקרנו סרטים. רכישת הכרטיסים תתבצע באמצעים דיגיטליים בלבד ויוצבו סדרנים לצורך שמירה על הכללים וההנחיות. הכניסה למתחמים תותר רק לכלי רכב עם 4 גלגלים, ללא אופנועים או רכבים פתוחים כמו ג'יפ בהתאם להנחיות משרד הבריאות. גם מתחמי שירותים יופעלו בהתאם להנחיות תוך שמירה והקפדה על כללי היגיינה מחמירים".

בנוסף, אמר משה קונינסקי , "כאמור בהתאם להנחיות משרד הבריאות ותוך הקפדה יתרה על הנהלים, בכניסה למתחם הדרייב אין בעיר, הסדרנים יוודאו שמספר הרכב, שמות האנשים ומספרי תעודות הזהות שלהם תואמים להזמנה שבוצעה באמצעים הדיגיטליים".

אולי יעניין אותך גם