כותרת
> C;
1/1
לימודים

ד"ר מגי בן יהודה איתך בדרך להצלחה.

כרמיאלי לימודיםפורסם: 19.07.19 , 09:07ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מי מאיתנו לא מעוניין בהצלחה אישית, עסקית ומשפחתית? מה עושה את ההבדל בין אלה שמצליחים ובין אלה שלא? אנו רוכשים השכלה, משקיעים בבניית קריירה, מקימים משפחה, ותוך כדי כך - נתקלים בקשיים, עיכובים, בעיות, מחשבות שליליות, רגשות כואבים, פחדים. איך חיים בעולם במלוא הכוח והעוצמה שלנו, ובמלוא השמחה והאהבה? עם האימון שהוא כלי אפקטיבי רב עוצמה, ניתן להגיע להצלחות.

זוהי שיטה שהוכיחה את עצמה כמשחררת מחסומים ומשנה חיים. זהו תהליך של הדרכה צמודה ומקצועית, והיא כוללת הגדרת יעדים ומטרות. דר' מגי בן יהודה, תושבת כרמיאל משנת 1980 דמות מוכרת ואהובה בעיר על כל השנים בהם התנדבה למען הקהילה. יועצת ארגונית, מאמנת להעצמה אישית, כבר 14 שנים בתחום האימון. מאמנת זוגות ברגעי משבר, מאמנת סטודנטים המעוניינים למצוא את הדרך הנכונה ללמידה, מאמנת בני נוער בתהליכי למידה ובניית מסגרת תומכת לעתידם ואף מנחה סדנאות רבות בתחום העצמה האישית והתקשורת הבינאישית לארגונים שונים למבוגרים ובני נוער בהצלחה רבה. על אחת התובנות המשמעותיות בתחום האימון, מספרת מגי, שהחיים הם מגרש משחקים מרתק וסוער, אנחנו השחקנים ואנחנו בוחרים באיזה תפקיד לשחק, והאם בכלל לרדת מישיבה על הגדר ולהוביל מהלכים שיקדמו אותנו.

עם פתיחת קורס אימון אישי ראשון מסוגו, מאפשרת לנו מגי בחירה של ירידה מהגדר ולהפוך להיות שחקנים ראשיים בסרט חיינו. מגי טוענת כי כל אחד יכול להפוך חלום למציאות. במחיר אטרקטיבי במיוחד יפתח קורס, בו תעניק מגי מכל הידע והניסיון העשיר שלה. בעזרתה תפגשו את המאמן שבכם, אשר יוביל אתכם להצלחה דרך תהליך מרתק במיוחד. בו תפרדו מכל המכשולים שעוצרים אתכם תניחו לכל המחשבות שמעכבות אתכם ותתאפשר צמיחה.

עוד בזמן שאימון אישי היה בארץ בחיתוליו, בזמן שחייתה 6 שנים של סיפוק רב בכפר הילדים, שם למדה להכיר את כישוריה כמו יכולת הקשבה והנתינה, הבינה מגי שהאימון הוא ייעודה בחיים. בבתי ספר שונים בארץ עברה הכשרות שונות של אימונים גם ל ADHD ואף הוכשרה כסופרוויזר למאמנים. כל זאת בזמן לימודי התואר השני שלה. בשנת 2006 עברה מגי, אמא לשלושה ילדים, משבר אישי עמוק, כאשר איבדה את בעלה. ההתמודדות היתה קשה וכואבת, אך מגי הצליחה לאסוף עצמה להמשיך לעבוד באורט בראודה ובשעות הערב להעביר קורסים וסדנאות.

שלוש שנים לאחר מכן נפתח באורט בראודה, אימון אישי אקדמאי לסטודנטים. לא עברו מספר שנים ומגי לא עוצרת לרגע ומחליטה שהיא רוצה לחקור את נושא אימון הסטודנטים, על השפעותיו, על המסוגלות העצמית להצלחה בלימודים ונרשמה ללימודי דוקטורט.

עוד פיתחה מגי שתי ערכות קלפים ככלי עבודה למאמנים ומטפלים. כמו כן הוציאה לאור לאחרונה את ספרה הראשון " רגע לפני מדרגות הרבנות" ספר שנותן כמה כלים מעשיים לשיפור הזוגיות, תרגילים ומשימות. בימים אלה, פתחה בית ספר להכשרת מאמנים- כיוונים. בית הספר מעביר קורסים בהכשרת מאמנים אישיים, כמו כן מעביר סדנאות שונות בתחומי העצמה, אימון לזוגיות ומשפחה, אימון רפואי ועוד סדנאות רבות המיועדות בחלקן לקהל הרחב ובחלקן מיועדות למטפלים ומאמנים להוסיף כלים לארגז הכלים שלהם. קורס הכשרת המאמנים יפתח בכרמיאל ב- 9.9.19 הוא קורס בין 30 מפגשים, במחיר מיוחד.

לאתר של כיוונים - בית הספק להכשרת מאמנים

לפרטים נוספים

072-3925275