כותרת
> C;
1/1

הדפסה מפתיעה על בגדים

כרמיאלי פורסם: 31.01.22 , 11:56ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

הדפסה מפתיעה על בגדים

את החולצות המודפסות כולם מכירים. את הכיתוב המותאם אישית לקבוצת אנשים או לאירוע, את הלוגו של חברה או של מוסד כלשהו וכמובן את הציורים האישיים שהופכים את חולצה למזכרת של ממש מטיול, יום גיבוש או מסיבת סיום. כאמור – את זה כולם מכירים ולכל אדם כמעט, בכל גיל, יש כמה וכמה חולצות מודפסות שהוא שומר כמזכרת ותמיד נהנה ללבוש אותן ולהיזכר באירוע שבמהלכו הן הודפסו וניתנו למשתתפים. באתר האינטרנט של עדן חולצות אפשר להתרשם מסוגים שונים של חולצות שמתאימות במגוון רחב של אירועים וגם מתאימות לדרישות כאלה ואחרות של קבוצות שירצו או יצטרכו חולמות מודפסות – חולצות קצרות או ארוכות, טריקו או פוטרים, חולצות דרייפיט או חולצות עם שרוול אמריקאי. מה שבאמת כדאי זה לחשוב על רעיון שיעלה על רעיון החולצות ויהיה מוצלח אפילו יותר מהן.

הדפסה מקורית על פריטי לבוש

פריטי הלבוש הפופולריים ביותר מבחינת הדפסה אישית הם חולצות וכובעים. אך מה עושים אם רוצים פריטי לבוש מודפסים אבל רוצים שהם יהיו מיוחדים ומקוריים? זה הזמן לחשיבה מחוץ לקופסה – בוקסרים עם הדפסה אישית הם רעיון שכזה. נכון שצריך לחשוב לעומק ולוודא שאכן הם יכולים להיות מתאימים עבור האנשים שעומדים לקבל אותם אך ללא ספק הפתעה ומקוריות יש ברעיון הזה, ולא מעט מהן. ברגע שמנתחים את קבוצת האנשים שיקבלו את הפריטים ומבינים שאלה גברים צעירים, עם הלך מחשבה קליל, עם חוש הומור משובח וכמובן כאלה שיבינו שמדובר בבדיחה שאמורה להיות משותפת לקבוצה זו בלבד – הם ועוד איך יידעו להעריך את החשיבה המקורית ואת העובדה שבאמת מדובר ברעיון שעד היום הם לא ראו בשום מקום ומעולם אף אחד בסביבתם לא חשב עליו. אחרי הצחוק הנבוך הראשוני תגיע מהר מאד ההבנה שמדובר ברעיון לא פחות מגאוני ותמיד כשהם ילבשו את הבוקסרים האלה הם יידעו וייזכרו מתי הם קיבלו אותם.

איך בוחרים את הפריטים להדפסה?

ברגע שמחליטים אם הכי נכון ומתאים להדפיס על בוקסרים, חולצות, כובעים או תיקים – חשוב מאד לשים לב לכמה פרמטרים מהותיים. ראשית, הפריטים חייבים להיות באיכות גבוהה ככל האפשר. שנית, כדאי לוודא שחומרי הגלם שמהם הם עשויים מתאימים להדפסה וההדפסה תחזיק מעמד גם בשימוש אינטנסיבי וגם אחרי כביסות מרובות. חשוב לוודא שאכן מדובר בפריט לבוש שכל מי שיקבל אותו יעשה בו שימוש ולא פחות חשוב לשים לב למחיר ולווידוא שעומדים בתקציב ובוחרים מה שלא חורג ממחיר שמתאים לכולם או לסכום כסף שנאסף. אחרי שמשקיעים את המחשבה הנדרשת אפשר להוציא לפועל את הפרויקט ולהיות בטוחים שהמתנה המודפסת תתקבל בשמחה גדולה בקרב כל מי שיקבל אותה לידיו.