כותרת
> C;
1/1
טיולים ותיירות

החופשה המשפחתית המושלמת, עכשיו יותר מתמיד – קמפינג בצפון

כרמיאלי טיולים ותיירותפורסם: 15.07.20 , 11:27ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

עבור משפחות ישראליות רבות קיץ 2020 מציב אתגרים שונים ומשמעותיים יותר מאלו של שנים קודמות – בנוסף לצורך השגרתי להעסיק את הילדים במהלך חודשי החופש הגדול, השנה מגפת הקורונה מציבה מגבלות משמעותיות על תושבי הארץ והעולם כולו. חופשות בחו"ל אינן אופציה הקיץ הזה וגם חלק משמעותי מבתי המלון ואתרי התיירות המקומיים אינם פעילים. קייטנות רבות ומסגרות דומות נוספות אינן פועלות, ופתרונות יצירתיים נדרשים יותר מאי פעם. אחת מהאפשרויות האטרקטיביות ביותר עליהן נוכל להמליץ כאן עבור נסיבות בלתי שגרתיות שכאלו הוא הטיול המשפחתי האולטימטיבי – טיול קמפינג בצפון! מה הופך חוויה זו לאטרקטיבית ומומלצת כל כך עבור משפחות ואילו מקומות טובים לקמפינג ניתן למצוא בצפון הארץ?

חוויה משפחתית מגבשת במקומות היפים ביותר בארץ – קמפינג בצפון

קיימות סיבות רבות לצאת לחופשת קמפינג בצפון הארץ, גם בימים כשגרתם ולא רק כאשר מרבית האופציות הפופולאריות (דוגמת טיסות לחו"ל) יורדות מהשולחן, כמו שקורה הקיץ הזה.

חופשת קמפינג (או חופשה בצפון אשר את חלקה עושים בקמפינג) מהווה חוויה משפחתית מגבשת, מרגשת ומהנה ביותר, מהסוג שלא שוכחים אחר כך כל החיים. השהייה בחיק הטבע, הלינה באוהל, בישול ארוחת ערב ליד המדורה ואווירת המחנאות יוצאת הדופן – כל אלו יוצרים עבור הילדים חוויה מסעירה, מרגשת ובאמת בלתי נשכחת. יכול להעיד על כך כל מי שעדיין זוכר לטובה את טיולי הקמפינג מילדותו.

בנוסף, קמפינג בצפון, במיוחד בעונה החמה של השנה, מספק הזדמנות פז ליהנות מכמה מהמקומות היפים ביותר במדינה, וכאלו אשר אטרקטיבי במיוחד לבקר בהם כאשר הטמפרטורות גבוהות והקיץ בשיאו. אזור הירדן והגליל העליון, כמו גם הגליל המערבי ואזורים נוספים בצפון הארץ מספקים מגוון רחב של מקורות מים צוננים ומרעננים, צמחייה ירוקה ושופעת ונופים מרהיבים, בזמן ששאר הארץ הופכת יבשה, לוהטת וצהובה, לפחות עד לסתיו הבא...

מגוון מקומות לקמפינג בצפון

בצפון הארץ גם לא חסרים מקומות מסודרים לעשות בהם קמפינג. באתרים רבים ניתן למצוא תשתית מקדימה לקמפינג, הכוללת למשל שירותים ומקלחות מסודרות, מטבח בו ניתן לבשל ואזורים מוגדרים להקים בהם את האוהל, בחלקם עם חיבורים למים וחשמל. כך ניתן להנות מקמפינג בחיק הטבע מצד אחד, אך בנוחות מרבית מצד שני.

המקומות בהם ניתן לעשות קמפינג בצפון, וספציפית מקומות מוסדרים המיועדים לאירוח קמפינג, הם רבים ומגוונים. החל מצפון מערב- הגליל המערבי שלחופי הים התיכון, ועד לרמת הגולן, אזור הכנרת והגליל העליון . צפון ישראל מלא במקומות מרהיבים ומושלמים לקמפינג , תוכלו למצוא מקומות שמציעים מגוון אפשרויות לינה ואף לשלב בחופשה אטרקציית מים משפחתית ומהנה כמו קייקים, רפטינג ופעילויות נוספות. כל שצריך לעשות הוא לבחור מקום, להזמין ולהגיע.

לפרטים נוספים על חופשת קמפינג בצפון גלשו לאתר קייקי כפר בלום

https://www.kayaks.co.il/קמפינג-בצפון/

צילום: קייקי כפר בלום