כותרת
> C;
1/1
חדשות

החל מהיום - כרמיאל מוגדרת עיר ירוקה! בהתאם לתכנית הרמזור של פרופ' גמזו

כרמיאלי חדשותפורסם: 13.10.20 , 18:44ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

ראש העיר משה קונינסקי , "אני שמח לבשר על כך שכרמיאל הפכה לעיר ירוקה עפ"י תכנית הרמזור של פרופ' גמזו".

משה קונינסקי משבח את תושבי העיר על כך שהם הקפידו על הנחיות משרד הבריאות ואלמלא נהגו כך, כרמיאל לא הייתה הופכת לעיר ירוקה, "אני גאה בתושבי העיר. מגיע להם יישר כוח! ואני משוכנע כי הם ימשיכן לנהוג עפ"י הנחיות משרד הבריאות".

"אי לכך ובהתאם לזאת ואם כך יהיה המצב גם בסוף השבוע", אמר ראש העיר משה קונינסקי , "מערכת החינוך לגיל הרך - גני ילדים מגיל 3 עד 6 והפעילות המסחרית בכרמיאל, תופעל החל מיום ראשון הקרוב ללא קבלת קהל "

כידוע, ראש העיר הנחה כבר אמש את מינהל החינוך בעירייה להיערך להפעלת מערכת החינוך לגיל הרך ביום ראשון הקרוב גם אם זו תופעל אך ורק ע"י סייעות ואף הנחה את אגף הפיקוח הביטחון והשיטור הקהילתי בעירייה שלא להטיל דו"חות וקנסות על בתי עסק ומסחר בעיר החל מיום ראשון ".

ראש העיר שיבח שוב את פעילותם של ראשי המכלולים לשעת חירום ועובדי העירייה על עבודתם ומסירותם הרבה בתקופה מאתגרת זו וכי , "מי שהלכה למעשה כיום מבצעים את החקירות האפידימיולוגיות של חולי הקורונה בעיר הם עובדי העירייה ובכך, אנו מצליחים לנתר את המגעים עם החולים ולבקש להיכנס לבידוד".

בנוסף, צוותי עירייה מתשאלים את המבודדים והחולים המאומתים בכל צורך או בקשה שניתן לסייע אם ברכישת מזון או תרופות ועד לפינוי אשפה. צוות העירייה נמצא איתם בקשר יומיומי שוטף, כולל מתן סיוע פסיכולוגי תמיכתי ככל שנדרש.

אילוסטרציה, pixabay