כותרת
> C;
1/1
בריאות

הכינו גופכם לחורף בעזרת מרפאות כללית רפואה משלימה במחוז הצפון

כרמיאלי בריאותפורסם: 05.11.19 , 10:02ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

המנהלת הרפואית של כללית רפואה משלימה במחוז הצפון, ד"ר אלינה צימרמן, מסבירה, "ניתן למנוע ולמזער את מחלות החורף, כולל שפעת על ידי חיזוק של מערכת החיסון באמצעות טיפולי הומיאופתיה, דיקור סיני, נטורופתיה ועוד"

רפואה סינית למניעה וטיפול במחלות החורף. במרפאות כללית רפואה משלימה במחוז הצפון, נערכים לחודשי החורף ולמחלות החורף למיניהן ולדברי המנהלת הרפואית של כללית רפואה משלימה במרחב הצפון, ד"ר אלינה צימרמן, "רפואה סינית היא אחת מהשיטות הידועות למניעה וטיפול במחלות החורף. רפואה סינית מורכבת ממספר שיטות טיפול ובהן: דיקור סיני, תזונה וצמחי מרפא סיניים, שימוש במוקסה, טיפולי מגע סיניים – טווינא ושיאצו".

ד"ר צימרמן, מדגישה, "הטיפול מותאם באופן אינדיווידואלי לכל מטופל, כך למשל מתוך כ-3000 צמחי מרפא הומיאופתיים יבחר צמח אחד המתאים ביותר למצב של המטופל. טיפול בהומיאופתיה מתאים במיוחד לילדים, כי ידוע כנטול תופעות לוואי ואינטראקציה עם התרופות".

לסיכום, אומרת ד"ר אלינה צימרמן, "נטורופתיה כטיפול בתזונה, תוספי מזון וצמחי מרפא, זה טיפול הכרחי לחיזוק מערכת חיסון על מנת לעזור להתמודד במחלות החורף."

כללית רפואה משלימה הינה רשת המרפאות לרפואה משלימה הגדולה בישראל, אשר מונה כ- 50 מרפאות בפריסה ארצית ומציעה מגוון רחב של טיפולים המתאימים לכל הגילאים, מינקות ועד זקנה. כל הטיפולים ניתנים תחת פיקוח רפואי מלא, ע"י צוות מטפלים בכירים ומנוסים, תוך שמירה על מקצועיות ואיכות גבוהה של הטיפולים.

המנהלת הרפואית של כללית רפואה משלימה במחוז הצפון, ד''ר אלינה צימרמן (צילום- עצמי) 

התמונה מאושרת לשימוש עיתונאי בתקשורת ללא תמורה ע"י מיטל סול