כותרת
> C;
1/1
ילדודס

המלצות לבחירת עגלת תינוק

כרמיאלי ילדודספורסם: 30.03.23 , 09:48ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כבר במהלך תקופת ההיריון אנחנו מתחילים לחפש המלצות. איפה יהיה הכי טוב ללדת, איפה למצוא ציוד לתינוק, איפה למצוא רהיטים לחדר התינוק, מה לקנות ומה לא, ולמה. אם תאספו את כל ההמלצות בצורה מסודרת, אתם עלולים להגיע למסקנה כי לכל אחד יש את העניין שלו, וכי קשה מאוד לקבל תמונה ברורה. הסיבה היא בדיוק זו, והיא שכל הורה מעדיף משהו אחר, בצורה קצת אחרת, ועם אופי קצת אחר. השוני הזה מקסים, אך הוא גם מבלבל, וכשאתם בדרך להיות הורים, אתם צריכים בהירות, חדות, ויעילות.

אז בואו נמצא את הנקודות עליהן כולם מסכימים, ונכוון לצמוח מהנקודות הללו, שמאפשרות לנו ליהנות מהבהירות הנדרשת על ההמלצות שאנו מחפשים. אם יש משהו שכולם מסכימים עליו באופן חד משמעי זה שהעגלה שאתם קונים חייבת להיות מושלמת ונוחה עבורכם, אחרת זה פשוט הופך כל יציאה מהבית לאתגר. עגלות מאמאס אנד פאפס הן בדיוק עגלות שכאלו.

איזה עגלות מאמאס אנד פאפס יש היום?

אתם זה המאמאס והפאפאס של התינוק שלכם, אבל העגלה היא לא רק בשבילכם, אלא גם בשבילו. לכן העגלה חייבת להיות נוחה לכל הנוגעים בדבר, וזה עלול להיות אתגר. דבר ראשון, התינוקי שלכם עדיין לא יכול להביע את דעתו בצורה לגמרי קוהרנטית עבורכם, ולמרות שהוא יכול להביע את שביעות רצונו או חוסר שביעות רצונו, את דעתו המנומקת לגבי העגלה שתבחרו הוא עדיין לא יכול לתת.

בשביל זה יש מומחים, ניסיון, וידע מצטבר, שהוביל ליצירת עגלות במחשבה תחילה, העגלות שמובילות את השוק. ניקח לדוגמא את עגלת תינוק פליפ

  • המילה 'פליפ' רומזת על היכולת לבצע שינוי בצורה מהירה, והגמישות והשינוי הם דבר שמשרת כל הורה בכל גיל. העגלה מאפשרת לכם, בין היתר, להחליף כיווני ישיבה במהירות ובקלות, מה גם שניתן לקפל את העגלה, בקלות, ביד אחת, לא משנה לאיזה כיוון פונה המושב.
  • העגלה קומפקטית במיוחד – מה שאומר שנוח מאוד לשנע אותה ולהתנייד איתה. המושב שלה דו כיווני, ומאפשר לתינוק להיות גם בשכיבה מלאה ונוחה, בטח בתחילת הדרך שלו בחיים, בה הוא עדיין לא מחפש לראות את נוף העולם החולף על פניו ברחוב, אלא צריך יותר הגנה ושמירה.
  • העגלה היא בעצם טיולון – ונתן להפוך אותה למצב של ישיבה, בזמן שהתינוק שלכם כבר גדול דיו. במילים אחרות, העגלה החכמה משרתת שלבים שונים בהתפתחות ובגדילת התינוק מעולל לזאטוט ולילד קטן.

אז מה בעצם לחפש בעגלת התינוק?

כשאתם ניגשים לחפש עגלת תינוק, אתם צריכים לוודא כי המחיר שלה נוח לכם, כמובן, כמו כל מוצר אחר, אבל כאן דווקא יש מקום לגמישות. יש הרבה ציוד שתוכלו לקבל במתנה מחברים שהתינוק שלהם כבר גדל, והרבה ציוד שאפשר להתפשר על המחיר שלו. בכל הנוגע לעגלה, אתם רוצים את הטוב ביותר.

וודאו כי העגלה מגיעה עם מספר מצבים, כדי שלא תצטרכו להחליף לעגלה חדשה כל פרק זמן. וודאו כי העגלה מגיעה עם אחריות, לפחות של שנה (ועדיף של שנתיים), וכי היא מתאימה בגודל, אפילו מתקפלת, כדי שתוכלו לקחת אותה ממקום למקום בקלות אפילו ברכב הפרטי.