כותרת
> C;
1/1
חדשות

המשרד לכלכלה באמצעות הרשות לעסקים קטנים ובינוניים בישראל יפעיל בכרמיאל מסלול חדשני - יוזמים סטארט-אפ

כרמיאלי חדשותפורסם: 08.02.22 , 08:19ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
המשרד לכלכלה באמצעות הרשות לעסקים קטנים ובינוניים בישראל יפעיל בכרמיאל מסלול חדשני - יוזמים סטארט-אפ
ראש הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים בישראל רן קויתי , נענה בחיוב לפנייתו של ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי להפעלת תכנית יוזמים סטארט-אפ בעיריית כרמיאל.
ראש העיר משה קונינסקי : "אני מברך על החלטת הרשות לעסקים קטנים ובינוניים להשיק בכרמיאל את המסלול החדשני, שיהווה נדבך חשוב נוסף בפיתוחה הכלכלי ובקידום העסקים הקטנים והבינוניים בעיר".
במכתבו לראש העיר, הדגיש מנהל הרשות לעסקים קטנים ובינוניים בישראל, כי,
"מסלול יוזמים סטארט-אפ הוא מסלול חדשני שפותח על ידינו בשיתוף עם חברות מקצועיות מיועד ליזמיות ויזמי סטארט אפ בשלב הרעיון, אשר מעוניינים לבחון את קידום הרעיון שלהם לכדי סטארט-אפ מצליח".
בנוסף, פירט כי, "במסגרת המסלול יעבור היזם שלבים שונים שבהם ייחשף לידע הרלוונטי לפיתוח המיזם ויתנסה בכל שלב בדרך להקמת מיזם סטארט-אפ".
עוד נמסר כי, "המסלול יועבר על ידי מרצים מומחים שהגיעו מעולם היזמות הטכנולוגית עם ניסיון בשטח וילוו את היזם משלב גיבוש הרעיון ועד שלב ההתנסות בהצגת "פיץ" למשקיעים".
מנהל הרשות לעסקים קטנים ובינוניים בישראל רן קויתי כתב עוד לראש העיר משה קונינסקי : "אני מאשר את הפעלת התכנית בעיריית כרמיאל. הפעלת המסלול מותנית בשיתוף פעולה של הרשות עם סניף המעוף בעיקר בשיווק ובגיוס של לפחות 10 יזמים מתחומי המועצה וזאת בהתאם לנהלי הסוכנות. אני עומד לרשותך בכל נושא הקשור לפיתוח עסקים קטנים ובינוניים בעיריית כרמיאל והסביבה".