כותרת
> C;
1/1
טיפוח ויופי

השיער – כרטיס הביקור שלך

כרמיאלי טיפוח ויופיפורסם: 28.04.22 , 11:04ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

השיער הוא חלק טבעי מהמראה של כל אחד מאתנו. לצבע של השיער כמו גם לצורה ולעיצוב שלו יש הרבה מאוד מה לומר על המראה הכללי שלנו. אפשר לומר כי השיער מהווה מעין כרטיס ביקור שלנו. הרבה אנשים זוכרים אותנו בגלל צבע או מרקם של השיער. השיער הוא האיבר הכי דומיננטי בכל מה שקשור למראה הפנים שלנו.

זו הסיבה שהשיער זוכה להכי הרבה טיפוח והכי הרבה השקעה בעולם הקוסמטיקה. יש הרבה מעצבי שיער ויש גם המוני תכשירים המיועדים לשיער. ההשקעה והטיפוח בשיער אינם נזנחים כמעט ואנחנו עדים לכך כי כל אדם גדול כקטן מקפיד איכשהו על הופעה נאה באמצעות שיער מטופח, מסורק, מעוצב בצורה נאה וכזה שיהלום אותו ואת האופי שלו בצורה המושלמת ביותר שרק אפשר.

איך שומרים על השיער?

אז יש אנשים שנולדו עם שיער נעים, שיער חלק, שיער שופע ושיער חיוני. מנגד יש אנשים שהשיער שלהם תמיד נראה עייף, דקיק, קצוות יבשות ומראה כללי לגמרי לא מלבב. אז איך שומרים ומטפחים את השיער ואיך מעניקים לו את המראה הכי חי וחיוני?

  1. אוכלים נכון – זה נראה אולי לא קשור באמת לנושא של טיפוח השיער אך תתפלאו לשמוע, לאוכל והתזונה שאנחנו צורכים יש הרבה מאוד מה לומר לגבי טיפוח של השיער והמראה שלו. ככל שנקפיד על איכלה נכונה ועל צריכה של אבות המזון הטובים והנכונים לגוף שלנו, נרוויח לא רק את הבריאות הכללית הטובה אלא גם את השיער שיהיה וייראה הרבה יותר נעים, חי ומטופח.
  2. שותים נכון – חשוב להקפיד גם על שתייה בכמות גבוהה. אדם ששותה הרב מים בכל יום משפיע גם על המראה של השיער. השיער כמו שאר חלקי הגוף מקבל את הנוזלים בכמות הדרושה ועל כן השיער יקבל מראה חי ונעים.
  3. עושים שימוש בתכשירים נכונים – השיער דורש השקעה וטיפוח מעבר לתזונה שאנחנו צורכים. על כן חשוב לבחור חומרים איכותיים לצורך טיפוח השיער. יש מגוון גדול מאוד של תכשירים לשיער. יש תכשירים שהם על בסיס חומרים טבעיים ויש גם תכשירים שהם לא טבעיים. כל אחד יכול לבחור את המוצר בהתאם לסוג השיער שלו ובהתחשב במרקם שהוא רוצה לשיער. כך יש תכשירים לשיער חלק ויש כאלה המיועדים לשיער גלי. יש גם מוצים לשיער יבש ויש מוצרים לשיער צבוע.

אם דברנו על חומרים לשיער צבוע, כדאי תמיד לרכוש יחד עם צבעים לשיער גם את החומר לשיער צבוע. ההקפדה על חומר ותכשירים מתאימים דווקא לשיער שעבר צביעה ישפיעו יותר מכל על המראה הכללי ועל התוצאות של הצביעה לאורך ימים ואפילו שנים.

בחירה בתכשירים איכותיים המתאימים לסוג השיער עושה פלאות עם השיער והתוצאות ניכרות ונראות היטב לעין.