כותרת
> C;
1/1
גלריית יוצרים

ועכשיו לקהל הרחב: הדפסה איכותית על קנבס

כרמיאלי גלריית יוצריםפורסם: 12.05.21 , 12:19ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אם חשבתם שעולם הדפוס מסתיים בדפי נייר או בפוסטרים, תרשו לנו להעיר אתכם, ובדחיפות. הדפסה איכותית על קנבס, ואפילו על פרספקס ועל עץ מאפשרת לכם לפתוח את הראש לעולם יצירתי, מיוחד ומעניין, של דפוס איכותי עם תוצאות יוצאות דופן. סטודנטים, בעלי עסקים, אמנים, אנשים פרטיים, כולם יכולים להעשיר את המרחב האישי שלהם והמרחב העסקי שלהם עם הדפסים ברמה הגבוהה ביותר, על מגוון חומרים ייחודי ומסקרן זה.

כיום, הדפסה בטכנולוגיה מתקדמת שלא מתפשרת על איכות התוצאה מנגישה לקהל הרחב פתרונות דפוס שהיו זמינים בעבר רק לחברות גדולות, וליודעי דבר. היום בקטלוג אינטרנטי מרהיב תוכלו להעלות תמונה באיכות הגבוהה ביותר, לבחור מדיום הדפסה, צורת הדפסה, גודל ושיטת משלוח או איסוף, ובלחיצת כפתור להזמין הדפסה איכותית על קנבס, מה שעד לפני כמה שנים פשוט לא היה אפשרי.

יתרונות הדפסה איכותית על קנבס:

  1. מבחן הזמן - הדפסה איכותית על קנבס תעמוד במבחן הזמן, עם צבע שמשתמר וחדות תמונה שנשמרת גם שנה, שנתיים ועוד שנים רבות לאחר מכן. אל תשכחו שלא כמו תמונות קטנות השמורות באלבום, הדפסי הקנבס שלכם לרוב תלויים על הקיר או מונחים על מדף כדי להיות מוצגים במרחב, כך שהעמידות של ההדפסים היא תנאי הכרחי למדד האיכות.

  1. גמישות בגודל – בהדפסות קנבס איכותיות ניתן לבחור בין גודל אישי וקטן לתמונה ענקית שמשנה לגמרי את האווירה במרחב, ואף קובעת אותה. אז תוכלו לבטא את האומנות, הרגשות והקשרים שלכם בקנבס בכל גודל, ממש כמו פוסטר, רק באיכות משגעת.

  1. מחיר נגיש – בזכות טכנולוגיית הדפוס המתקדמת הזמינה בחלק מבתי הדפוס, בייחוד אלו המתמחים בהדפסות על קנבס, איכות הדפוס גבוה עד מאוד, גם בהדפסים גדולים, ובלי לנגוס בכיס שלכם.

  1. נראות חיונית – שלא כמו תמונה רגילה, יש משהו בחומר הזה, הקנבס, שמעורר תגובה רגשית אחרת. נכון, כולנו מגיבים לתכנים וויזואליים, בטח אם הם קרובים לליבנו. אך עם הדפס קנבס איכותי התמונות המשפחתיות, התמונה מהטיול הגדול ושאר התמונות שתדפיסו יקבלו חיים אחרים, אופי אחר, ואווירה ייחודית.

המתנה המושלמת – כשרוצים לפנק

הרעיון של מתנה הוא לעשות משהו טוב למישהו אחר. לגעת, לרגש, לעורר עניין ושמחה אצל מישהו שאוהבים. תמונות זה דבר מרגש. בטח אם קולעים לתמונה הנכונה. לא בטוחים איזה תמונה לבחור? תוכלו להדפיס קולאז' על קנבס, ולוודא שבחרתם מהתמונות הטובות ביותר, כשאחת מהן בטוח תעורר את העניין שאתם מחפשים לעורר.

הדפסה איכותית על קנבס היא פיתרון יוצא דופן ומרגש למתנת יום-הולדת, מתנת חג, מתנת שחרור או גיוס, בר או בת מצווה, ובכלל, מתנה שמתאימה לכל אירוע. ככה זה עם תמונות וצילומים, יש בהם משהו שנוגע בנו תמיד, משמח ומרגש, ומשאיר חותם על הלב.