כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

חברה להריסות מבנים – כי צריך לדעת גם איך להרוס

כרמיאלי סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 10.11.20 , 14:49ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

מסיבות שונות ומשונות, עולה לעתים הצורך להרוס קיר, חלק מסוים במבנה ואפילו בניין שלם. זה נשמע פשוט אם חושבים על זה; כמה פיצוצים וכלי עבודה כבדים ונגמר הסיפור. חברה להריסות מבנים תספר לכם שזה ממש לא כך! מדובר בעבודה עדינה במיוחד שחייבת להתבצע כמלאכת מחשבת בכדי לבצע את המשימה עם מינימום נזק למבנה כולו וכמובן, לסביבה.

כשמדברים על הרס בדרך כלל המחשבה הראשונה היא די כאוטית; הרבה בלאגן, עפר ואבק בכל מקום ובעיקר חוסר מודעות. ובכן, זה לא ממש נכון. צריך גם לדעת איך להרוס מבלי לפגוע בעוברים והשבים, במבנים סמוכים ואם מדובר אך ורק בחלק קטן במבנה ספציפי, צריך לדעת כיצד להרוס אותו מבלי להשפיע על שאר המבנה. מסיבה זו, מומלץ להשקיע בחיפושים אחר קבלן מקצועי ובעל ניסיון.

חברה להריסות מבנים במגוון שיטות

עבודות הריסה שונות דורשות שיטות מגוונות, כל אחת מתאימה לסוג שונה של משימות. כך, חברה להריסות מבנים תדע לנתח את הסיטואציה ולהתאים לה את השיטה העדיפה, הבטיחותית והטובה ביותר שתסייע להשיג את המטרה במאמץ מינימלי וביעילות מרבית:

  • ניסור יהלום – זוהי אחת השיטות הנפוצות ביותר המאפשרות עבודה נקודתית יותר, זהירה ומבוקרת המתאימה למבנים קטנים עד בינוניים. בשיטה זו חותכים חלקי בטון התומכים בחלקים המיועדים להריסה או חלקים ישנים שעומדים להיהרס. חשוב לציין שגם לשיטה זו ישנן כמה שיטות התלויות בעובי המבנה, האופי שלו ובפרמטרים נוספים המשפיעים על העבודה כולה.
  • כלים כבדים – אם עולה צורך להרוס מבנה באופן סופי ומוחלט, אין כל צורך בעדינות של ניסור היהלום! הכלים הכבדים (בדרך כלל באגר), משמשים להריסה מוחלטת של מבנים גדולים וקטנים, בזמן קצר ועם אפס מאמץ. לאחר ההריסה, הכלים הכבדים יוכלו לסייע בפינוי הפסולת מהמקום במהירות וביעילות ובהכנת השטח לבנייה מחודשת.
  • חומרי נפץ – ובכן, אין ספק שמדובר בשיטה מהירה יחסית, אך היא מורכבת יותר. חברה להריסות מבנים תהיה חייבת להצליח לנתח את המצב ולקבוע מהי כמות חומרי הנפץ האידאלית למשימה, כך שרק החלק הספציפי במבנה ייהרס, בלי להשפיע על שאר החדרים והקומות במבנה. מדובר בשיטה מגבילה למדי המקובלת בעיקר כשמדובר במבנים גדולים מאוד.

לא סתם להרוס!

חברה להריסות מבנים המחשיבה עצמה למקצועית ומעולה, תיקח על עצמה כל משימה אשר יש בידה את הכלים המתקדמים והאסטרטגיות הטובות ביותר בכדי להוציא לפועל. ההמלצה היא לחפש היטב, לבדוק המלצות וביקורות וכמובן גם ליצור קשר ראשוני על מנת להבין פחות או יותר מי עומד בצד השני של הקו, ולבחון האם הוא קשוב ומבין את הצרכים והדרישות מהפרויקט. לקבלת פרטים נוספים והצעה משתלמת במיוחד, לחץ כאן ותעבור לאתר שלנו שם מחכה לך כל המידע היעיל ביותר, לצד המומחים שישמחו לענות על שאלה ועניין.