כותרת
> C;
1/1
סטיילינג ועיצוב הבית

חלונות פלוס - פורטל להשוואת מחירי חלונות ותריסים

כרמיאלי סטיילינג ועיצוב הביתפורסם: 18.02.21 , 17:34ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

התקנת תריסים לא חייבת להוות עבורכם פרויקט מאוד מורכב. אם מסתייעים בפורטל חלונות פלוס, אפשר להפוך את כל התהליך לפשוט הרבה יותר. לאחר השוואת מחירים בין סוגי תריסים, גם אתם תוכלו להתקין חלונות ותריסים בעלויות אטרקטיביות. ככה זה עובד:

ישנם כל כך הרבה סוגים של חלונות ותריסים, עד שלפעמים אפשר ממש להתבלבל כאשר ניגשים לבחור את המוצר. אבל אין צורך להתבלבל יותר מדי, יש לכם בימינו פורטלים אינטרנטיים שעושים סדר בבלגן. בסופו של דבר, באמצעות האינטרנט ניתן לחסוך בעלויות משמעותיות בעת התקנת תריסים וחלונות. קודם כל, נותנים להצעות המחיר להגיע אליכם ולאחר מכן משווים ביניהן. כיצד זה עובד? ריכזנו עבורכם מידע מאת צוות המומחים של פורטל חלונות פלוס – השוואת מחירים להתקנת חלונות ותריסים.

השוואת מחירים בפורטל חלונות פלוס

מעוניינים לחסוך בעלויות על התקנת תריסים וחלונות? כלל אצבע, תמיד כדאי לערוך השוואת מחירים ומחקר שוק מקדים. כך תוכלו להכיר את סוגי המוצרים השונים, כמו למשל תריסים חשמליים. אם שאלתם את עצמכם כמה עולה התקנת תריס חשמלי, ריכזנו עבורכם מידע בנוגע לכך.

לאחר שסקרנו מחירון תריסים וחלונות בפורטל חלונות פלוס, גילינו כי התקנת תריס חשמלי תעלה לכם בין 850 ₪ ל-1,450 ₪ בממוצע. כמובן, המחיר הוא עבור מטר רבוע. כמו כן, ניתן להתקין תריסי גלילה בעלות ממוצעת של 450 ₪ למ"ר.

כמה עולה התקנת תריסים בבית ובמשרד?

מעבר לאפשרות של השוואת מחירים להתקנת חלונות, יש לכם בפורטל חלונות פלוס גם את האפשרות לאתר בקליק אנשי מקצוע. תוכלו למשל לאתר מתקין תריסים מקצועי עבור התקנת תריס שלבים. לידיעתכם, התקנת תריסי שלבים עולה כ-550 ₪ בממוצע ל-מ"ר.

אם אתם מעוניינים להתקין רשת לחלון ולא תריס, גם זה אפשרי דרך פורטל חלונות פלוס. תוכלו למצוא בפורטל מתקין רשת לתריס בעלות של 300 ₪ למ"ר בממוצע. בנוסף, אפשר למצוא בפורטל גם מתקין רשת לחלון ממ"ד. התקנת רשת לחלון ממ"ד תעלה לכם בין 450 ₪ ל-550 ₪ למ"ר.

כמה עולה התקנת דלת רשת בכפר?

אם אתם גרים בכפר או ביישוב, בטח עלה בדעתכם להתקין דלת רשת בבית. לאחר שבדקנו בפורטל חלונות פלוס, גילינו כי התקנת דלת רשת תעלה לכם בין 700 ₪ ל-950 ₪ בממוצע. אם אתם צריכים מידע נוסף, אנחנו מזמינים אתכם לבצע השוואת מחירים להתקנת תריסים וחלונות.

לאחר שתערכו השוואת מחירים להתקנת תריסים, תוכלו לבחור באיש המקצוע המועדף עליכם. אל תשכחו, תמיד יהיה כדאי גם לקבל המלצות על בעל המקצוע שאתם עתידים להסתייע בו. אם אתם לא מצליחים לאתר המלצות על מתקין תריסים, תוכלו לקבל כאלו מפורטל חלונות פלוס. אתם מוזמנים להשאיר פנייה באתר, וזה כבר יזכה אתכם חינם בהצעות מחיר ממתקינים מקצועיים לתריסים. בקרו: https://winplus.co.il