כותרת
> C;
1/1
עסקים

חשיבות השימוש בכסא ארגונומי למשרד

כרמיאלי עסקיםפורסם: 21.04.21 , 08:08ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בשנים האחרונות ביותר ויותר משרדים מזמינים עבור העובדים כסאות ארגונומיים המספקים תמיכה אופטימלית לעובדים שיושבים שעות רבות לאורך היום באותו הכסא וניתנים לשינוי מנחים להתאמה מרבית עבור עובדים שונים. כסא ארגונומי מספק לעובדים שלכם תמיכה אופטימלית, בזכות אפשרויות הכוונון בו הוא יכול להתאים למגוון עובדים שונים כך שלמעשה העיצוב במשרד אינו נפגע וניתן להזמין סוג אחד כסא שישמש את העובדים כולם וכל עובד יכול להתאים את הכסא בדיוק למידותיו.

למה כסאות ארגונומיים חשובים?

החיים היום יומיים שלנו גדושים ועמוסים, אנחנו מגיעים לעבודה בשעות המוקדמות של הבוקר , מתיישבים מול המחשב ו... בלי לשים לב הגיעה שעת הפסקת הצהריים. גם בהפסקה אנחנו מתיישבים על מנת לאכול וחוזרים מיד להמשך העבודה על אותו כסא שהתיישבנו עליו עם הגיענו למשרד. סיום יום העבודה מגיע מהר יותר ממה שציפינו ולמעשה בלי לשים לב את מרבית היום העברנו בישיבה על כסא (במרבית המקרים זהו אותו כסא שאנחנו יושבים עליו לאורך היום). בוודאי כבר הבנתם בעצמכם את הנקודה. אם אנחנו יושבים על כסא שאינו מתאים בדיוק למידות שלנו, שאינו בעל כיוונון המתאים בדיוק לסוג העבודה שלנו, הרי אנחנו מהר מאוד נרגיש חוסר נוחות ואפילו בכאבים. כדי לספק סביבת עבודה איכותית, בטוחה וטובה לעובדים במשרד חשוב לאפשר להם שימוש בריהוט איכותי כולל כסאות ארגונומיים במיוחד כשהם מעבירים את מרבית היום בישיבה.

מי צריך כיסאות ארגונומיים?

עם הזמן יותר ויותר בעלי חברות מבינים את החשיבות ליצירת סביבת עבודה איכותית לעובדים ולכן הם משדרגים ומחליפים את הכסאות והריהוט במשרד בכלל לריהוט ארגונומי איכותי. במדינות רבות באירופה ובארה"ב זה נושא ברור מאליו כי בכל בית עסק, חברה או מפעל יש לעובד כסא ארגונומי בעמדתו. העובדים שעובדים במשמרות יכולים להתאים את הכסא שיהיה להם נוח לאורך המשמרת והעובד שיבוא להחליף אותו במשמרת הבאה ישנה את הכסא לנוחות המתאימה לו. כך בעל העסק שומר על בריאות העובדים וחוסך בקניית כסאות רבים על מנת להתאים כסא לכל עובד. אם כך הדבר עבור עובדים במשמרות קצרות יחסית או עבודה משולבת בישיבה ועמידה כמו במפעלים רבים, אזי על אחת כמה וכמה עבור עובדים היושבים מול מסכים שעות רבות ומבלים למעשה את כל היום בישיבה על כסא, הם בהכרח צריכים כסא איכותי ארגונומי שישמור על בריאותם.

לסיכום, השימוש בכסאות ארגונומיים במשרדים ובתי עסק שונים הם פריט ריהוט הכרחי כדי לשמור על בריאות העובדים בחברתכם ועל מנת לספק להם סביבת עבודה איכותית וטובה. ריהוט ארגונומי מאפשר שימוש בהתאמה אישית לכל עובדי החברה כך שכל עובד יכול להתאים ולכוון את הישיבה בהתאם לנוחיותו. זכרו, עובדים שנוח להם במקום עבודתם, מספקים תפוקת עבודה טובה יותר מעובדים שאינם עובדים בסביבה נוחה. שימוש בכסא ארגונומי זה לא פינוק לעובדים זה הכרחי לבריאותם.