כותרת
> C;
1/1
אורח חיים

טיפים לבחירת חלונות אלומיניום לבית

כרמיאלי אורח חייםפורסם: 19.05.20 , 09:22ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בחירת חלונות אלומיניום לבית יכולה להיות פשוטה מאוד והיא יכולה להיות מאוד מורכבת ומאוד מתוכננת, הכל בהתאם לרמת העיצוב שאותה אתם רוצים לייצר בביתכם. ככלל, יש את חלונות האלומיניום הסטנדרטיים, המבוססים על פרופילים חלקים ועבים עם צביעה אחידה וחלקה, בדרך כלל בגוון לבן או חום כהה. אלה הם החלונות המסופקים על ידי קבלנים בדירות חדשות כחלונות ברירת המחדל. לעומת זאת, אפשר לבחור בחלונות עם פרופילים בלגיים שגם הם ניתנים לעיצוב בשלל דוגמאות מעבר לדגם הבלגי הקלאסי. בשורות הבאות נפרט בפניכם מספר טיפים מרכזיים שכדאי לעקוב אחריהם בתהליך של בחירת חלונות אלומיניום לבית.

אל תחליטו בלי לבדוק את הבלגי

הטיפ הראשון הוא תמיד לבדוק את האופציה של העיצוב הבלגי לחלונות הבית. הפרופיל הבלגי הוא פרופיל דק יותר ומעודן, שמעניק לחלון מראה שונה לחלוטין והופך אותו מפריט פונקציונלי פשוט לפריט עיצוב בולט ומשמעותי בעיצוב הכולל של הבית. אם אתם מתכוונים למשל להתקין את החלונות בדירה המיועדת להשכרה, קחו בחשבון שחלונות בלגיים נחשבים למבוקשים מאוד בשוק השכרת הדירות, ורק הם מאפשרים לכם לגבות עוד כמה מאות שקלים בשכר הדירה.

חלון זה לאו דווקא מסגרת מרובעת מבית יורוסטייל

חלונות אלומיניום יורוסטייל המרכז הישראלי לקבלני אלומיניום לבית מגיעים כולם בתצורה בסיסית של מסגרת אלומיניום מרובעת ובתוכה מותקנת הזגוגית. אלא שמפה אפשר לקחת את זה לכיוונים רבים ומגוונים באמצעות שילוב של פרופילים מעודנים לרוחב ולאורך החלון ויצירת דוגמאות מעוצבות שיכולות לשדרג את העיצוב של הבית כולו. חלונות הם פריטי עיצוב חשובים ומרכזיים לאור שטח הפנים הגדול שלהם ולאור העובדה שהם מושכים את העין כמקור האור בחדר. בחירה בדגמים מעוצבים במיוחד יכולים להשליך על העיצוב הכולל של הבית ולשפר את האווירה בו בצורה משמעותית.

בחרו היטב את קבלן עבודות האלומיניום

חלונות אלומיניום לבית מגיעים בדרך כלל עם שני סוגים של זגוגיות – טריפלקס ובידודית. הטריפלקס היא זגוגית המורכבת למעשה משני לוחות זכוכית המוערמים זה על גבי זה כשביניהם נמתחת יריעה פולימרית שגם עוטפת אותם יחד לכדי חלון אחד כל מי /שעוסק בביצוע עבודות אלומיניום . תצורה זה מעניקה לזגוגית חוזק מבני רב מאוד ומסייעת בשיפור כושר הבידוד של החלון. בידודית היא זגוגית דומה מאוד רק שאת היריעה הפולימרית שבין החלונות מחליף למעשה חלל של אוויר, המשמש כשכבת בידוד מעולה. הבידודית יכולה להעניק לכם רמת בידוד גבוהה מאוד שאותה לא יכולה להציע אף זגוגית אחרת. בכל אחד מן הדגמים הללו, יש חשיבות לעובי של כל אחד מלוחות הזכוכית ולמרחק בין הלוחות וכדאי מאוד לבחון את הנושא לעומק לפני שאתם מקבלים החלטה.

תישארו אלגנטים

העולם של חלונות אלומיניום לבית יכול להיות עולם מגוון מאוד עם שלל גוונים, מרקמים ודוגמאות עיצוב וקל מאוד להתפזר על פי מצבי רוח חולפים. בתהליך הבחירה של חלונות אלומיניום לבית, וודאו שאתם נשארים אסופים, מרוכזים ואלגנטיים.