כותרת
> C;
1/1

כחול - המרכז למיניות וזוגיות

כחול
המרכז למיניות וזוגיות 
מינואר 2004


כחול, הוא מרכז מקצועי וייחודי בארץ, המתמחה בזוגיות ובמיניות לנשים וזוגות שרוצים לשמר, לשפר ולהעצים את האהבה והעונג בחיים.

  • צוות מקצועי - המומחים של כחול - כולנו אנשי מקצוע שאוהבים את מה שאתם אוהבים ויש לנו את הניסיון והידע והדרכים לעזור לכם לשמר, לשפר ולהעצים את האהבה והעונג בחיים.
  • מידע - במיוחד בשבילכם, מאגר ידע בלעדי של מאות מאמרים, מדריכים וטיפים בתחומי זוגיות, נשיות וגבריות, מיניות וצעצועי מין.
     
  • חנות לאביזרי מין ומוצרי תשוקה - חוויית קניה ייחודית עם שרות אישי מאחד אנשי המקצוע שלנו, בכרמיאל ובאתר בצ'אט אונליין לשירותכם.
  • החברים של כחול נהנים יותר! הצטרפו למועדון החברים שלנו ותיהנו מ-10% הנחה ברכישת צעצועים, ניוזלטר שובר שיגרה ועוד הפתעות שוות! ההצטרפות חינם. 

שמחים להיפגש אתכם, בכל דרך
.חנות לאביזרי מין האקדמיה לזוגיות ומיניות
    
הכירו את הצוות שלנו:
סיגל צוקר - סקסולוגית, מאמנת ומדריכה למיצוי הנשיות והמיניות, מחברת רבי המכר: פנטזיות למבוגרים בלבד, ו-צעצוע של סיפוק. בעלת המרכז למיניות וזוגיות "כחול", מנהלת פורום מומחים בנושא אביזרי מין ב"תפוז". מרצה ומעבירה סדנאות ומפגשים קבוצתיים ואישיים בתחום נשיות, זוגיות, מין ומיניות.

אריק סגל - תואר שני בעבודה סוציאלית, מתמחה בעבודה עם גברים, ליווי בעת משבר והקניית כלים לתפקוד מאושר יותר בחיים, בזוגיות ובאינטימיות. בנוסף  מטפל מוסמך ב – EMDRו Rebirthing -במקרים של פוסט טראומה, חרדות, התמכרויות ועוד.

רותי טרכטמןיועצת זוגית ומגשרת מוסמכת עם ארגז כלים מותאם לקידום, שיפור והעצמה של הזוגיות בכל שלביה. יוצרת ומניעה תהליכי שינוי לכיוון חיים משותפים עם כבוד הדדיקשר טוב והגשמת חלומות.

דניאלה ליבוביץ - יועצת לחיים בריאים ומאוזנים. מטפלת במגוון שיטות אלטרנטיביות ומומחית ברפואה הסינית עם 30 שנות ניסיון בטיפול, בין היתר בהעדר תשוקה מינית, שפיכה מוקדמת, זרע מועט ולא איכותי, בעיות זקפה, חוסר איזון הורמונלי.
 
מזמינים אותך ליהנות מהידע ומהמקצועיות שנצברו במשך יותר מ-13 שנים.
 

תרגישו בנוח לפנות אלינו בצ'ט המקוון, בטלפון, במייל וזכרו: 
ב"כחול" יושבים אנשים שאוהבים את מה שאתם אוהבים!