כותרת
> C;
1/1
אירועים

כל אירוע חייב מצגת – 4 סיבות למה

כרמיאלי אירועיםפורסם: 01.07.24 , 19:53ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

בישראל, אירועים הם הרבה יותר מנקודת ציון. הישראלים אוהבים לחגוג ואם אפשר גם לרגש. לכן, מצגת היא חלק בלתי נפרד מאירועים מכל הסוגים! חתונות, אירועי מצווה, ימי הולדת ואפילו ימי גיבוש; את כל אלו יוכלו מצגות לשדרג באופן משמעותי ולערב את האורחים בשמחה, לרגש ולשמח.

גם אם נדמה לכם שהאירוע שלכם אינו דורש מצגת מיוחדת, אנחנו כאן כדי להראות ש... ייתכן שדווקא להפך!

מצגת שתשדרג את האירוע שלכם

לא סתם נאמר שמצגות יכולות לשדרג כל אירוע. יש להן יתרונות נפלאים שאפשר ליהנות מהם הן בחתונות, אירועי מצווה ואף ימי גיבוש בעבודה;

  • זכרון משותף - שילוב מצגת באירועים כמו חתונות, בר/בת מצווה, ימי גיבוש וימי הולדת היא דרך נהדרת ליצור זיכרונות משותפים לכל באי האירוע. היא מאפשרת למשפחה ולחברים להיזכר בחוויות ולשתף אותן עם האורחים, תוך יצירת תחושה של נוסטלגיה ושמחה משותפת.
  • שיתוף האורחים – כאמור, מצגת מושכת את תשומת הלב וממקדת את הקהל. גם אם אינו מבין עד הסוף מה נראה במצגת (לרוב אלו בדיחות פרטיות כאלו ואחרות), הדבר עדיין מעלה על פני האורחים כולם חיוך. בימי גיבוש לעומת זאת, בדרך כלל כולם מבינים את הבדיחות שכן החגיגה היא משותפת ואינה מתרכזת אך ורק באדם אחד.
  • מבנה לאירוע – בעיקר בחתונות, מצגות עוזרות ליצור מבנה לאירוע. לאחר החופה, כשהאורחים מתיישבים לאכול, זה הרגע בו נהוג להקרין את המצגת ולרוב כולם מצפים לה. הדבר נכון גם באירועי מצווה למשל, ימי הולדת מרובי חברים ועוד. המצגת מחלקת את האירוע – לרוב בין קבלת הפנים והטקס (אם יש), ובין הריקודים והאוכל.
  • התרגשות – בזמן המצגת, יש המון התרגשות במקום. לחשושים מכל כיוון, חיוכים, צחוק, בעיקר בקרב מי שיצר או יזם את המצגת הזו. מצגת מושקעת בהחלט מצליחה לקרב בין אנשים על ידי כך שהיא מציפה חוויות משותפות, כאשר נראים על המסך פרצופים מוכרים של חלק מהאורחים, כאשר נשמעים סיפורים או מופיעות ברכות מרגשות. איכשהו, האירוע הופך לפתע לאישי יותר עבור כולם.

ומה עם האירוע שלך?

היום, ברור שלא משנה באיזו שמחה מדובר – מצגת חייבת להיות חלק בלתי נפרד ממנה. יש כל כך הרבה יתרונות בה, מעבר לשמחה האישית של האדם שסביבו סובב האירוע. המצגת מוסיפה נופך אישי שמחבר גם את האורחים לשמחה ומחבר גם ביניהם, וכשכולם מגיעים לרחבה – האנרגיות בשמיים!

בואו גם אתם לקחת את האירוע צעד אחד קדימה עם סרטון מושקע וייחודי, שיש בו כל מה שיש במצגת רגילה, אבל הרבה יותר. התהליך יתחיל באיסוף החומרים על ידכם ולאחר שתשלחו הכל, החברה המקצועית תוכל להתחיל לעבוד על החיבור בין האלמנטים וליצור סרטון מושלם שילווה את השמחה עוד הרבה אחרי שתסתיים.