כותרת
> C;
1/1
אורח חיים

כמה תרוויח בתור הנדסאי בניין – המדריך למשוחרר הטרי

כרמיאלי אורח חייםפורסם: 03.05.20 , 12:00ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

רגע אחרי הטיול הגדול, כשאתם מתחילים לחשוב על העתיד ורוצים לקחת אחריות על איכות החיים שלכם ועל הקריירה, אתם צריכים לקחת כמה החלטות גדולות מאוד. ואולם, ההחלטה החשובה ביותר שכל צעיר ישראלי חייב לקחת היא ההחלטה אודות מסלול הלימודים המתאים לו. אם בעבר ניתן היה ליצור מסלול קריירה ללא לימודים גבוהים, כיום הסיטואציה מחייבת השקעה של לימודי תעודה לכל הפחות, אם לא תואר. אם למשל, אתם רוצים להיות הנדסאי בניין, חשוב לערוך מחקר שיגלה לכם את כל הפרטים הקטנים אודות המקצוע, כמו כמה תרוויח בתור הנדסאי בניין, ומה הם סודי הפרויקטים בתחום. ורק לאחר מכן, כשל המידע נמצא בידך, תוכלו לקחת את ההחלטה המתאימה לכם להמשך הדרך.

איך תדע כמה תרוויח בתור הנדסאי בניין? כל מה שרצית לדעת על המקצוע ולא העזת לשאול

על מנת לאפשר לכם להצליח להכיר את רזי התחום של עולם הבניין, אתם צריכים לענות על שאלות עמוקות הרבה יותר מאשר "כמה תרוויח בתור הנדסאי בניין?". זאת, למרות שהשכר הוא גורם מאוד חשוב בתמונה הכוללת, את ממש לא גורם מכריע. החיבה והאהבה למקצוע היא זו שמושכת אתכם בסופו של עניין להשקיע שנות לימודים, התפתחות והשכלה מקצועית, כמו גם שנים רבות של ניסיון – אותו לא ניתן להחליף תמורת שום סכום כספי. ועל כן, אתם רוצים לשאול את עצמכם שלוש שאלות מרכזיות, עוד לפני הבחירה לפנות ללימודים גבוהים של תחום הנדסת הבניין:

  1. מה יהיה סדר היום שלכם? האם אתם מוכנים לבלות את מרבית שעות היממה בשטח, בניהול ספקים, עובדים וסחורות?
  2. האם תרצו להתמקד בתחום בנייה ספציפי? תחום הנדסת הבניין הוא תחום מאוד רחב ולכן מומלץ לחפש את הנישה בה אתם תהיו מעוניינים לפעול, למשל הקמת מבני ציבור או פרויקטים רבי קומות.
  3. האם אתם מוכנים להשקיע עכשיו, כדי לקצור את פירות העבודה בעתיד? כמו בכל מסלול קריירה אמיתי, גם בתוך תחום הנדסת הבניין התפקידים הראשונים הם אלו שיקבעו מה תהיה מידת ההצלחה שלכם. אמנם הנדסאי בניין צעיר מרוויח בממוצע 9500 ₪, אך בהחלט יש לכם לאן להתקדם אם תפעלו בצורה מקצועית ומחושבת.

יוצאים לשוק העבודה – עם ניסיון ששווה לכם כסף

אם כך, עכשיו כבר די ברור לגם שהשאלה כמה תרוויח בתור הנדסאי בניין היא לאו דווקא השאלה שהכי חשוב לשאול רגע לפני שאתם מתחילים לחשוב על העתיד. אמנם אתם רוצים להשתכר בכבוד ולאפשר לעצמכם לחיות את החיים כמו שצריך, אבל אתם צריכים גם לחשוב על התועלת מבחינת עניין, ניסיון ויוקרה של השם המקצועי שלכם, בדיוק באותה הנחישות. רק כך, תבטיחו את מסלול הקריירה האולטימטיבי לצרכים שלכם, ותיצרו לעצמכם שם מקצועי מכובד.