כותרת
> C;
1/1
לימודים

כרמיאל ומשגב, בצפון : כנס רכזים פדגוגיים בבתי הספר היסודיים

כרמיאלי לימודיםפורסם: 21.11.19 , 10:40ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
'לרכז הפדגוגי הבית ספרי חשיבות מסדר גבוה בעולם חינוכי דינמי , מתחדש ומשתנה .מרכזיותו מקבלת ביטוי יחודי , בין היתר , בהיותו רפרנט למהלך לשיפור איכות ההוראה והלמידה בבית הספר , להטמעת פדגוגיות חדשות ולקידום שינוים בדרכי ההוראה .
רוזוולט, נשיאה לשעבר של ארה"ב, אמר עוד בשנות השלושים כי 'השכלה ללא ערכים היא פצצת-זמן של חברת המחר' . להשכלה ולשיפור המתמיד של החינוך, ההוראה, הלמידה, הרווחה הנפשית והישגי כל התלמידים יש משמעות אמיתית רק כשהם משתלבים ומצטלבים עם ערכים .
כמנהיג פדגוגי, המנהל מתכנן, מוביל ומעורב במשימות החינוכיות המרכזיות של בית הספר, בשיתוף הקהילה הבית ספרית. אבל , מנהל בית הספר אינו עושה את הדברים בעצמו אלא מוביל את צוותו לכך ומסתייע בצוות ניהול, בבעלי תפקידים ובכללם הרכז הפדגוגי'.
כך , מנהלת המחוז , ד''ר אורנה שמחון , בכינוס מחוזי של רכזים פדגוגיים בבתי הספר היסודיים .
12 רכזים מנהריה, נציגי בתי הספר היסודיים בעיר , לקחו חלק במפגש שנערך בנצרת ( גולדן קראון ) תחת הכותרת : 'רוקמים בשותפויות מעשה חינוכי' ואשר השתתפו
בו בסך הכל
כ 500 רכזים פדגוגיים מבתי ספר יסודיים מארבע כנפי צפון וכן מנהלי בתי ספר , מדריכים ומפקחים מוסר דובר המחוז , דויד גורלי ומוסיף כי בהמשך יתקיים כינוס דומה , לרכזים הפדגוגיים בעל יסודיים .
בהמשך השתתפו הרכזים הפדגוגיים בסדנאות בנושא : תפקידו של הרכז הפדגוגי בשיתופי הפעולה עם בעלי תפקידים אחרים בתוך בית הספר' .
תיכלול אירוע : שלומית ויזל , מפקחת כוללת .
אולי יעניין אותך גם
כרמיאל , בצפון : מעצימים את מנהיגות בני הנוער , מופת לאזרחות קהילתית פעילה, תרומה , מעורבות ונתינה שלא על מנת לקבל פרס
כרמיאל, הצפון : מדריכי של''ח צעירים ( משצי''ם ) בכשרה תלת יומית במדבר יהודה ובמצדה במסגרת 'חוויית מסע'
נפתחה ההרשמה למחזור השני ליזמות טכנולוגית לצעירי עכו והסביבה
כרמיאל , בצפון : מקדמים יעד להעלאת שיעור הזכאים לתעודת בגרות ולתעודות הסמכה טכנולוגיות והגדלת מספר הלומדים בכיתות י"ג-י"ד
כרמיאל, בצפון : מאות תלמידים מתמחים בלימודי טכנולוגיה עם פרקטיקום והתנסות מעשית
קיבוץ המחנכים הראשון בכרמיאל
בבית ספר כרמים אומרים תודה למורים
כרמיאל ,מנהלת המחוז באיגרת ליום המורה התש''ף שחל היום : המורים הם הכלי החשוב והיקר ביותר שקיבל לידיו את המשאב האנושי החשוב והיקר ביותר , ילדי ישראל , כדי לחנכם וללמדם דעת וטוב
כרמיאל, בצפון: מאות מנהלי על יסודיים בכינוס על חינוך פונה עתיד