כותרת
> C;
1/1
חדשות

כרמיאל: חקירה מאומצת וזריזה הובילה להגשת כתב אישום בגין ניסון שוד של תלמידת תיכון תוך שבוע ימים בלבד

כרמיאלי חדשותפורסם: 30.06.20 , 12:18ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
החקירה המאומצת החלה לפני שבוע (23/6) עם קבלת ההודעה בשעות הבוקר במוקד 100 של המשטרה אודות נסיון שוד שבוצע כלפי תלמידת בית ספר בעיר כרמיאל.
עם קבלת ההודעה כוחות משטרה הוזעקו לחניון האחורי של בית ספר "אורט פסגות" בעיר ונפגשו עם הקורבן, תלמידת בית ספר בת 17. השוטרים גבו עדותה, אספו ממצאים שכללו סרטוני אבטחה ופתחו בחקירה בין היתר לאיתור זהותו של החשוד והתחקות אחר מסלול בריחתו.
בפעילות חקירתית זריזה ומקצועית, תוך שעה מקרות האירוע, איתרו השוטרים את זהותו של החשוד. השוטרים נערכו למעצרו של החשוד וארבו לו בפתח ביתו. עם הגעתו נעצר החשוד (28, כרמיאל) והובא לתחנת המשטרה לחקירה.
מהחקירה עלה, כי האירוע התרחש כאשר הקורבן הייתה בדרכה לבית הספר, בשביל הסמוך לגן משחקים סמוך לבתי מגורים. החשוד התקרב לעבר הקורבן בזמן שהיא שוחחה בטלפון הנייד, ניסה לקחת ממנה את הטלפון ודחף אותה לרצפה. הקורבן החלה לרוץ לעבר בית הספר והחשוד נמלט מהמקום.
מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בהתאם לבקשת המשטרה על ידי בית המשפט והיום (30/6) לאחר חקירה זריזה ומקצועית תגיש פרקליטות מחוז חיפה כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים כנגדו בבית המשפט המחוזי בחיפה.
משטרת ישראל רואה בחומרה כל מעשה אלימות ובריונות הפוגע בביטחון התושבים וברכושם ותפעל תוך שימוש במגוון אמצעי חקירה במטרה לאתר את אותם עבריינים, להביאם לדין ובכך להגביר את תחושת הביטחון של הציבור ולשמור על ביטחונו ושלומו