כותרת
> C;
1/1
עיריית כרמיאל

כרמיאל מדורגת במקום ה-5 בארץ מבין הערים הבינוניות בארץ לפי נתוני אגף כוח האדם בצה"ל

כרמיאלי עיריית כרמיאלפורסם: 15.03.22 , 11:02ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כרמיאל מדורגת במקום ה-5 בארץ מבין הערים הבינוניות בארץ לפי נתוני אגף כוח האדם בצה"ל, בדירוג שיעורי הגיוס לתפקידי לוחמה ויציאת בנות לקצונה ובמקום ה- 7 בקרב בנים

לפי כלל הנתונים.לבנות עולה כי, אחוז המתגייסות של בנות כרמיאל, הינו: 74.2%, כאשר 88.7% מהמתגייסות משרתות שירות משמעותי, 5.2% ממוינות לקצונה והציון הכולל - 74.64%.

לפי כלל הנתונים לבנים, כרמיאל מדורגת במקום ה-7, מבין הערים הבינוניות באחוז המתגייסים לצה"ל ובמקום ה-10 מבין המיועדים לקצונה.

יצוין כי, מדי שנה מדרג אגף כוח אדם בצה"ל את המקומות הראשונים של בני נוער, בנים ובנות, מתגייסים לצבא ויוצאים לקצונה בקרב ערים, יישובים, קיבוצים ומושבים ברחבי הארץ. השנה הוחלט לדרג ערים גדולות ובינוניות בנפרד על מנת לשמור על יחס מאוזן.

בנתונים שפורסמו על-ידי צה"ל, נחשף הדירוג החדש לילידי שנת 2000, שמרביתם השתחררו בשנה האחרונה.

ראש העיר משה קונינסקי : "נתוני הגיוס המכובדים כמו גם הבחירה של בוגרות ובוגרי בתי הספר התיכוניים בכרמיאל בשירות משמעותי בצה"ל כפי שבאו לידי ביטוי בנתוני אגף כוח אדם בצה"ל שפורסמו השבוע, הם גם בזכות מגוון פעילויות שאנחנו מקיימים בעיר לעידוד שירות משמעותי בצה"ל בשיתוף עם מערכת החינוך. אני מודה למערכת החינוך ליחידת הנוער, למנהלים והמנהלות ולהורים על תרומתם החשובה להישגי הגיוס לצה"ל.. זה הישג ושכולם שותפים לו. עמדנו ביעד שהצבנו לעצמנו להגיע אליו וזו מבחינתנו רק ההתחלה. ניתן רק להתגאות בכך".

ראש עיריית כרמיאל משה קונינסקי (צילום - אייל מן)
 
אולי יעניין אותך גם