כותרת
> C;
1/1

כרמיאל: נעצר גבר ששדד נהג מונית ביום שבת

כרמיאלי פורסם: 26.07.20 , 11:37ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כרמיאל: נעצר גבר ששדד נהג מונית ביום שבת ובשל תיאורו כחובש כיפה ובעל שיניים עקומות אותר ונעצר על ידי שוטרי משטרת ישראל ופרקליטות מחוז חיפה הגישה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים

החקירה המאומצת החלה ביום שבת לפני כחודש (27/6) עם קבלת התלונה בשעות הצהריים בתחנת המשטרה אודות שוד שבוצע כלפי נהג מונית בעיר כרמיאל ובו נגנבה כוס שהכילה מטבעות רבות של כסף מזומן.

עם קבלת התלונה פתחו השוטרים בחקירה לאיתור זהותו של החשוד ואיתור מסלול בריחתו. הקורבן תיאר, כי החשוד חבש כיפה, היה בעל מבטא ערבי ושיניים שבורות. תיאור זה של החשוד על סמך נסיונם המקצועי של השוטרים בתחנה, העלה את החשד כי מדובר בחשוד תושב דיר אל אסד בשנות ה-30 לחייו. עם איתור זהותו של החשוד החלו השוטרים לבצע פעולות חקירה סמויות לאיתור מקום הימצאו. תוך שעות בודדות נערכו השוטרים למעצרו של החשוד במאפייה בכפר דיר אל אסד. כוחות המשטרה עצרו את החשוד (31, דיר אל אסד) כשהוא במאפייה, כאשר יחד עימו נתפסו שטר מזומן ומטבעות רבות של כסף מזומן. החשוד הובא לתחנת המשטרה לחקירה ומעצרו הוארך מעת לעת לבקשת המשטרה עד להגשת כתב האישום כנגדו.

מהחקירה עלה, כי החשוד עמד בתחנת אוטובוס בעיר כרמיאל וכאשר עברה המונית ביקש מנהגה להסיע אותו לכפר נחף. החשוד ביקש מהנהג שיפרוט לו שטר של כסף מזומן, אך זה סירב. או אז נטל החשוד את הכוס שהכילה את המטבעות , בעט בצווארו של הקורבן ויצא מהמונית.

בתום חקירה אינטנסיבית ומקצועית הועבר חומר החקירה לפרקליטות מחוז חיפה אשר הגישה כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים כנגד החשוד בבית המשפט המחוזי בחיפה.

משטרת ישראל רואה בחומרה כל מעשה אלימות ובריונות הפוגע בביטחון התושבים וברכושם ופועלת בנחישות במטרה לאתר את אותם עבריינים, להביאם לדין ובכך להגביר את תחושת הביטחון של הציבור ולשמור על ביטחונו ושלומו

קרדיט: דוברות המשטרה

קרדיט: דוברות המשטרה

קרדיט: דוברות המשטרה