כותרת
> C;
1/1
חינוך

כרמיאל עיר מצטיינת! 91% אחוזי זכאים לבגרויות בכרמיאל

כרמיאלי חינוךפורסם: 07.10.21 , 08:16ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

כרמיאל עיר מצטיינת! 91% אחוזי זכאים לבגרויות בכרמיאל מול ממוצע ארצי העומד על 73.5%. ראש העיר משה קונינסקי: "יש לנו בהחלט במה להתגאות"

משרד החינוך פרסם היום את התמונה החינוכית כפי שהיא עולה מנותני השנה הקודמת במערכת החינוך בכרמיאל שמהם עולה, כי כרמיאל נמצאת בתנופה של הישגים חינוכיים וצמיחה בנתונים, כאשר.בכל המדדים שנבדקו נרשם שיפור משמעותי בהישגים הלימודיים.

הנתונים המרכזיים מצביעים על כך ש-91% אחוזי זכאים לבגרויות בכרמיאל מול ממוצע ארצי העומד על 73.5%,

בתחום הבגרויות באנגלית 5 יח' – 51% זכאות לעומת ממוצע ארצי של 41.5%,

בתחום הבגרויות במתמתיקה 5 יח' - 18% זכאות לעומת ממוצע ארצי של 15.5%.

בנוסף, זכאות להסמכה טכנולוגית (מי שלמדו במגמה טכנולוגית, סיימו בהצלחה 3 מגמות שפת אם, אנגלית ומתמטיקה) - 86% בכרמיאל מול ממוצע ארצי של 65%. יתרה מכך, זכאות להסמכה טכנולוגית מצטיינת עם 5 יחידות במתמטיקה ובאנגלית -: 13% בכרמיאל מול 10.5% ממוצע ארצי.

מן הראוי עוד לציין כי המדובר בנתונים של "דור הקורונה הראשון" ולמרות הקורונה תלמידי מערכת החינוך בכרמיאל זכו וזוכים להצלחה גדולה!

ראש העיר משה קונינסקי : "הצבתי את מערכת החינוך בראש סדר העדיפויות בכרמיאל ואני שמח על כך שההשקעה שלנו גם נושאת פרי וכי בתום שנת קורנה ראשונה ניגשו בוגרינו לבחינות הבגרות והציגו נתונים יוצאי דופן".

משה קונינסקי מדגיש: "זו ללא ספק תעודת כבוד לעשייה הרבה של הצוותים החינוכיים, מנהלי בתי הספר, צוות מינהל החינוך בעירייה בראשותו של אודי איזק ואנשי החינוך הבלתי פורמלי המייצרים יחד מעטפת חינוכית סביב התלמידים שלנו. יש לנו בהחלט במה להתגאות".

צילום אייל מן