כותרת
> C;
1/1

כ-2,000,000 ש"ח גויסו להכשרת ושדרוג מקלטים ציבוריים ובבניינים פרטיים בכרמיאל. כל המקלטים הציבוריים בעיר יחוברו לתשתית אינטרנט של חברת בזק

כרמיאלי פורסם: 17.10.23 , 12:20ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
בהמשך להיערכות להכנת מקלטים ציבוריים וגם מקלטים משותפים בבניינים פרטיים בעיר לתרחיש של הרחבת המלחמה לצפון, ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי , בישר היום (ב') על כך שהצליח לגייס כ-2,000,000 שקל ממשרד הבינוי והשיכון ומקהילת פיטסבורג שעימה מצויה כרמיאל בקשרי ברית ערים תאומות, לצורך שדרוגם והכשרתם של מקלטים ציבוריים ומקלטים משותפים בבניינים פרטיים משותפים הטעונים שיפוץ.
כמו כן, בסיכום שהושג בין ראש העיר לחברת בזק הוחלט על חיבור כלל המקלטים הציבוריים בעיר לתשתיות אינטרנט וצוותי החברה כבר עוסקים בחיבורם.
ראש העיר משה קונינסקי : "אנחנו ממשיכים להיערך לתרחיש של הרחבת המלחמה בצפון ואני מודה למשרד הבינוי והשיכון ולקהילת פיטסבורג על כך שנענו לפנייתי להתגייס ולסייע כספית למען מטרה חשובה זו. אנחנו מבקשים את עזרתם של מתנדבים שיסייעו בתחזוקת והכשרת מקלטים גם בבתים משותפים. אני גם מודה לחברת בזק על ההיענות המהירה לחבר את המקלטים הציבוריים לתשתיות אינטרנט".
העירייה תמשיך לעדכן ולהעביר הנחיות לתושבים בכל האמצעים הדיגיטלייים העומדים לרשותה, כאשר המוקד העירוני 106 עומד לרשות התושבים 24/7.